folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Kendi vatandaşımıza bile anlatamamışken şu şöyle dedi, bu böyle dedi diye bağırmak bana komik geliyor... Üniversite mezunu bizler bile olayı bilmekten aciziz... 

Herkes "olmamış, yapmadık" diyebilecek kadar konuya hakim, halk -bilinçli veya bilinçsiz- birileri tarafından konudan uzak tutuluyor. Sokaktan çevirdiğin 100 kişiden 90'ı "Yapmadık, onlar bize yapmış" dan öte bişey söyleyemez iddia ediyorum...

Sen en üst rütbeden sanki yaran var gibi tek taraflı "Özür" vs dersen adamı böyle öperler...

Olayı halka anlatmaya başlayan Tarih Kurumu Başkanı görevden alındı, Rus arşivleriyle iddiayı yalanlayan "Mehmet Perinçek" içeri alındı, Bu konularda belgeleri açan TSK tam bu konular konuşulurken ve halka anlatmaya başlamışken Kumpasa Kurban gitti...

Şimdi herkes sadece bağırıyor... Güzel iç siyeset malzemesi olur ötesini halkın bilmesi zaten istenmiyor... 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

http://www.ermenihaber.am/tr/

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hayır bunlar ne zannediyorki anlamıyorum

savaşmadan toprak verileceğini mi

tazminatlar haraçlar hibe edileceğini fln mı amk

yok böyle birşey

bugün aihm nin tazminatlarını sonuçlarını bile siklemiyor türkiye

bunlara haraç mı verecek

boşa kürek çekiyorlar

yapılacak şey basit amerika nasıl ortadoğuda örgütler besliyorsa

mit te ermenistanda terör örgütü kuracak sömürecek başka mücadele yöntemi olamaz bu yüzyılda

çözüm entrika

bu ülke sömürgecilik yapmadığı için bugün butür saçmalıklarla karşı karşıya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hadi onları anladık ezeli düşmanımız oldukları belli zaten de.

Meclisteki orosbu çocuklarına ne oluyorda sözde 100. yılı anısına saygı duruşuna kalkıyorlar..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

yazmaya değmez. //

ReyiZ tarafından 24/Nis/15 01:17 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hadi onları anladık ezeli düşmanımız oldukları belli zaten de.

Meclisteki orosbu çocuklarına ne oluyorda sözde 100. yılı anısına saygı duruşuna kalkıyorlar..

hadi onların ne mal olduğu belli, silah tedariği ve istihbarat ortak çalışıyorlar

tayyipe ne oluyor da özür diledi

önceki açıklaması da şu;

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kampanyayla ilgili olarak "Herhalde onlar böyle bir soykırımı işlemiş olacaklar ki özür diliyorlar. Türkiye Cumhuriyeti'nin böyle bir sorunu yok" dedi  - wiki

ayrıca birisi hariç özür dileyenlere dava açıldı "Türk milletini alenen aşağılama" 

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96z%C3%BCr_Diliyorum

Carlsaganandcat tarafından 24/Nis/15 01:10 tarihinde düzenlenmiştir

9200 feetde alınan ilk nefes...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

5 yıl önce tahribattan iki arkadaşla taksimde anma yapacak ermenilere ellerimizde bayraklarımızla tepkimizi verdiğimizi hatırlıyorum.

gittik bi yerde oturduk sonra meydana gidip orda bir anda bayrakları kaldırdık. 

sonra azeri temsilciler geldi. hep birlikte ermenileri protesto ettik. istiklal marşımızı okuduk arkadaşı polis aldı ama ben aradan sıyrıldım 

sonra ülkücüler geldi büyük bir protesto ortamına dönüştü ermeniler dağıldı. dünyanın haberajansları gözü üstümüzdeydi manşet olmuştu

polis Türk bayrağını kaldır dediğinde GS lisesi önünde ben tomanın önüne astım o ermenilere inat.

çok kızmıştım kadir topbaşa çok. çok kızmıştım polise çok. 

onlar torunlarının hesabını yaparlar yatar kalkar topraklarımızdan gözlerini ayırmazlar torunlarına miras bırakcaklarını sanıyorlar bu tehcir olayından pay çıkararak. sonra da yavaş yavaş tazminat diye diye kolu kaptırdınmı gerisi gelir misali dayata dayata istediklerini alacaklarını düşünüyorlar. hiçbir zaman anlamayacaklar Başta Rusya ve batılı ülkelerin kuklası olduklarını...önce hocalı katliamının hesabını versinler

100 yıl içerisinde dünyanın çeşitli ülkelerinde çeşit çeşit katliamlar yapıldı. 
    japonyaya hiroşima atıldı
    fransızlar cezayirde kıyım yaptı

hitler yahudilere kıyımı

mussolini kıyımı

vietnam savaşı
    kore savaşı
    bosna kıyımı
    ırak kıyımı
    hocalı kıyımı
    filistin kıyımı
    ışid kıyımı

bu kadar dünyada kıyım olmuşken neden özellikle bizimle ilgili bir 100 yıl önceki osmanlı dönemine ait bir tehcir gündeme getiriliyor her sene ? sebebi belli doğu anadolu bölgemiz cennet yurdumuzun kıymetini bizden daha iyi biliyorlar ve sahiplenmek istiyorlar.

iyide şimdi bizim bu topraklar. her karışı şehit kokan bu memlekette yine bir bozgunculuk mu yapacağını sanıyorlar. 

Burası Türk yurdu.

kaygusuz tarafından 24/Nis/15 02:10 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

bugun istanbulda galatasaray meydanında tgb nin yuruyusu var beyler sozde ermeni soykırımına karsı bir yuruyus gelicek varsa pm atsın beraber takılırız

tam tarih 24.04.2014 saat 14:00 galatasaray meydani

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

son bi haftadır tv/net vs. takip edemiyorum mecliste cidden saygı duruşu falan mı olmuş lan şimdi doğrumu bu ?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

5 yıl önce tahribattan iki arkadaşla taksimde anma yapacak ermenilere ellerimizde bayraklarımızla tepkimizi verdiğimizi hatırlıyorum.

gittik bi yerde oturduk sonra meydana gidip orda bir anda bayrakları kaldırdık. 

sonra azeri temsilciler geldi. hep birlikte ermenileri protesto ettik. istiklal marşımızı okuduk arkadaşı polis aldı ama ben aradan sıyrıldım 

sonra ülkücüler geldi büyük bir protesto ortamına dönüştü ermeniler dağıldı. dünyanın haberajansları gözü üstümüzdeydi manşet olmuştu

polis Türk bayrağını kaldır dediğinde GS lisesi önünde ben tomanın önüne astım o ermenilere inat.

çok kızmıştım kadir topbaşa çok. çok kızmıştım polise çok. 

onlar torunlarının hesabını yaparlar yatar kalkar topraklarımızdan gözlerini ayırmazlar torunlarına miras bırakcaklarını sanıyorlar bu tehcir olayından pay çıkararak. sonra da yavaş yavaş tazminat diye diye kolu kaptırdınmı gerisi gelir misali dayata dayata istediklerini alacaklarını düşünüyorlar. hiçbir zaman anlamayacaklar Başta Rusya ve batılı ülkelerin kuklası olduklarını...önce hocalı katliamının hesabını versinler

100 yıl içerisinde dünyanın çeşitli ülkelerinde çeşit çeşit katliamlar yapıldı. 
    japonyaya hiroşima atıldı
    fransızlar cezayirde kıyım yaptı

hitler yahudilere kıyımı

mussolini kıyımı

vietnam savaşı
    kore savaşı
    bosna kıyımı
    ırak kıyımı
    hocalı kıyımı
    filistin kıyımı
    ışid kıyımı

bu kadar dünyada kıyım olmuşken neden özellikle bizimle ilgili bir 100 yıl önceki osmanlı dönemine ait bir tehcir gündeme getiriliyor her sene ? sebebi belli doğu anadolu bölgemiz cennet yurdumuzun kıymetini bizden daha iyi biliyorlar ve sahiplenmek istiyorlar.

iyide şimdi bizim bu topraklar. her karışı şehit kokan bu memlekette yine bir bozgunculuk mu yapacağını sanıyorlar. 

Burası Türk yurdu.

Kaygusuz o iki arkadaştan biri bendim :) 

Polis almıştı beni muhabbet ettik adamlarla onlarda bizle aynı şeyleri düşünüyorlar ama bizi orada tutmak zorunda olduklarını söylediler. Dedim bu bayrağı kaldırıp sallamama kimse engel olamaz polis de tabiki de dedi o arada uyuz oldu ermeni şakşakçıları bana derken ülkücüler yukarıdan slogan ata ata gelmeye başlayınca polis bizi bıraktı ot arafa doğru koşmaya başladı ne gündü be :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 4982 Toplam Mesaj: 46