folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya UlkeleriErmeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zeybekustasi
  zeybekustasi's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Mayıs/2012
  Erkek
  Kendi arastirmalarimda dahil bu olay harbiden yalan yani. Adamlarin iddia ettgi olu sayisi kadar nufuslari yok o zamanda. Diger yandan sadece ermeniler mi bizim karadeniz samsuna kadar rumlardan temizlenmis hepsini itelemisler. Simdi bu yabanci ulkenin adami biz gibi dehilse hadi biz arastirma yapmayi bilmeyen cahil Turk toplu mu olalim. Adamlar tutmus her sene buyuk felaket mi diyecek soykirim mi diyecek diye bekliyoz Obamayi. Akil var izan var ya yapilmistir ya yapilmamistir bu uber zeka yabanci ulke insanlari ermeni lobisinin gazina gelip -avuc ici kadar ulke nasil lobi yapiyorsa- bizim ustumuze oynuyorlar. Mantikli insan delille konusur. Yani yok mu bu almanya yahudilerden sabun yapti kimse almanyayi dislamiyor. Butun oyun bize oynniyor. Valla ben yabancilarin bizden daha caliskan olduklarindan hemfikirim ama gaza gelme konusunda bizim evdeki %50 den farksizlar.

  https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  griffin
  griffin's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 09/Ağustos/2009
  Erkek

  Erivana bombalar yagmadikca susmazlar


  Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PanxeR
  PanxeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2007
  Erkek

  euronews de söyledi , türkiye diyor ki bırakın tarihçiler ortak araştırsın ermenistan reddediyor şimdi durum buyken soykırımı nasıl var diye kabul edersiniz diye ? 

   

  şimdi madem haklı niye hak yolu aramıyr diye sorarlar adama 

  ancak diplomasıde çok kötüyüz. oyüzden öperler böyle tamamen lobi işi.

  mesela italyada da kabul etmek istiyor papa en son konuştu ya o olaylar ile ilgili ancak devlet ekonomik işbirliği yüzünden tanımıyor şuanda. 

  PanxeR tarafından 20/Nis/15 20:42 tarihinde düzenlenmiştir
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  murdery
  murdery's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Aralık/2010
  Erkek

  "Kazım Karabekir'den selamlar getirdik."

  Söyleyin ermeni tohumlarına anlar onlar


  BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  endenius
  endenius's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Kasım/2013
  Erkek

  hoca bazı şeyler olmuştur olmamış değildir ama abartanların üzerimize gelenlerin abartıp gelme sebepleri bizim pısırıklığımızdandır

   

 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Austen
  Austen's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Ağustos/2012
  Erkek

  Yapılan açıklamada önce bunu kabul edin, özür dileyin sonra arşivleri açın deniliyor. Uluslararası hukukta suçu ispatlanmayanın suçlu olduğuna dair bir değişim mi oldu? Önce arşiv taraması yapılması gerekmez mi? Bu tavır birlikteki güveni sarsmalı. Aklı başında insanların bunu sorgulaması lazım.

  The Guardian ve BBC başta olmak üzere neredeyse her gün saygısız, aşağılayıcı karikatürler ve makaleler ile konuyu hatırlatıyorlar. Buradaki gönderilerden birisinin altında bir orta doğu vatandaşı özellikle şu anda dünya üzerinde yaşanan toplu kıyımları, İsrail'in katliamlarını, Irak'taki Amerikan Savaşı adı altında yaşanan toplu ölümleri, şu anda Yemen'de, Ukrayna'da yaşanan ölümleri, Hitler'in, Stalin'in toplu katliamlarını, IŞİD adı verilen örgütün toplu idamlarını vs. hatırlatıp bunları canlı gördüğümüz halde biriniz de çıkıp dillendirmiyor ama kaynağı belirsiz bir durumu doğrudan onaylıyorsunuz demişti.

  Çok ciddi lobicilik yapılıyor. Neye karşı, ne amaçla bilmiyorum. Arşivlerin ne kadar doğru sonuç vereceğini de kestiremiyorum. Tarih denen şey kazananların tarihini aktarır. Soykırım var mı yok mu, olay soykırım mı, ölümler ne kadar ve ne sebeple gerçekleşti, ölüm var mı gibi soruların yanıtlarını vermek zor. Ne körü körüne yoktur demek lazım ne de sorgusuz sualsiz vardır demek lazım.

  Varsa da gereken ceza verilip gerekenler yapılmalı. Olaya milliyetçi bakış açısıyla yaklaşmıyorum. Söz edilen vahşet insanlık adına utanç verici. Türk, Alman, Rus yaptı farketmez.

  Son olarak Ermenistan'da propaganda aracı olarak Kim Kardashian ününden ötürü elçi yapılmış. Hayatını sex kasetleri ve büyük götüyle kazandığı üne borçlu olan birisinin bu konudan sırf meşhur diye etrafta propaganda yapması da siyasetin pis yanının ispatı.


  Bahsettiğim kişinin yorumu tam olarak şöyle;

  Turkey should recognise the Armenian killings as 'genocide'.
  Assad should recognise the Syrian killings as 'genocide'.
  Israel should recognise the Gazan killings as 'genocide'.

  US should recognise the Iraqi killings as 'genocide'.
  US should recognise the Afghan killings as 'genocide'.
  US should recognise the Vietnamese killings as 'genocide'.
  ISIS killed 1500 people, 'genocide'.
  Whats going on in Ukraine killed 4000 people, 'genocide'.
  US killed nearly 2 million Iraqis and Afghans, 'genocide'.
  Hitler killed 6 million Jews, 'genocide'.
  Crusaders killed millions and millions, 'genocide'.
  What was done to Red Indians, 'genocide'.
  What was done to Native Australians, 'genocide'.
  30,000 Muslims killing in Myanmar, 'genocide'.
  Muslims killing in CAR, 'genocide'.
  8000 Muslims killed in Bosnia, 'genocide'.

  Why do I have to blame a religion?


  https://www.facebook.com/aljazeera/photos/a.10150243828793690.369310.7382473689/10153345885658690/?type=1&comment_tracking={%22tn%22%3A%22O%22}

   

  Austen tarafından 20/Nis/15 21:10 tarihinde düzenlenmiştir
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3Dxsolid
  3Dxsolid's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Aralık/2009
  Erkek

  Hocam yumruğunu masaya vurabilmen için enerjide, ekonomide, siyasette bağımsız olman lazım. Amerika kızılderilileri katletti adı dahi geçmiyor, geçmezde.  Osmanlıdan korktuğu için 300 sene dansöz oynatamadı Fransa... Hey gidi günler... Güç, güç, güç başkası yalan...


  Hayırlısı...
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RETRET
  RETRET's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Eylül/2007
  Erkek

  Çıkarları bunu öngörüyor, senin çıkarların da aslında şunu öngörüyor, güneydoğuda toprakları kamulaştır, olabildiğince batılı milliyetçiye 50 70 yıl geri ödemeli toprak sat, iş garantisi de ver, demografik yapıyı s.k at. Sınırı komple yeniden mayınla, Nato rezervi petrol kuyularını işlet, türklere yapılan soykırımlar için tazminat ve talep iste, sürekli yürüyüşler yaptır, anmalar törenler yaptır, kınamalar yayınla, ermenistandan toprak talep et, tam ambargo koy, azerbaycana daya silah yardımını sürekli taciz etsin ermenileri, politika budur. Masa başına geçince de ağla dur hiç bir şeyi imzalama ulan desinler ne mağdurmuş bu adamlar.


  ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Zodiac
  Zodiac's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Mayıs/2010
  Erkek

  sakallı nurettin paşaya selam olsun !


  mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zeybekustasi
  zeybekustasi's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Mayıs/2012
  Erkek
  RETRET bunu yazdı

  Çıkarları bunu öngörüyor, senin çıkarların da aslında şunu öngörüyor, güneydoğuda toprakları kamulaştır, olabildiğince batılı milliyetçiye 50 70 yıl geri ödemeli toprak sat, iş garantisi de ver, demografik yapıyı s.k at. Sınırı komple yeniden mayınla, Nato rezervi petrol kuyularını işlet, türklere yapılan soykırımlar için tazminat ve talep iste, sürekli yürüyüşler yaptır, anmalar törenler yaptır, kınamalar yayınla, ermenistandan toprak talep et, tam ambargo koy, azerbaycana daya silah yardımını sürekli taciz etsin ermenileri, politika budur. Masa başına geçince de ağla dur hiç bir şeyi imzalama ulan desinler ne mağdurmuş bu adamlar.  valla ne guzel soylemissin.

  https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ekerci
  Ekerci's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Ocak/2010
  Erkek

  zaten kimse ah zavallı ermeniler diyerek bu işi yapmıyor.herkes türkiye zayıflasın bi ucundan bizde pay alırmıyız derdinde.yoksa ermeniyi takan kim ?

  Herşey Yüce Tayyip Erdoğanı düşürmek için.allah onu başımızdan...yok lan şaka:D


  Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 5136 Toplam Mesaj: 46