folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

yaptıysak yapmışız aga , tarihte herkes yapınca iyi biz yapıncamı kötü

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Soykırım yapmadık, Vatan Savunduk.

R.T.E ye bu konuda hak veriyorum  Arşivleri açmaya hazırız diyoruz   kimseden ses yok?  Almanya nın yahudilere ödediği gibi,   ağız birliği yapıp Türkiye yi tazminata mahkum etmeye çalışıyolar.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    JahR bunu yazdı

Soykırım yapmadık, Vatan Savunduk.

R.T.E ye bu konuda hak veriyorum  Arşivleri açmaya hazırız diyoruz   kimseden ses yok?  Almanya nın yahudilere ödediği gibi,   ağız birliği yapıp Türkiye yi tazminata mahkum etmeye çalışıyolar.

Türkiye'yi tazminata mahkum etmeleri için uluslararası mahkemelerde yargılanmak lazım. Niye bu kadar zamandır böyle bir girişim olmadı, çünkü eğer öyle birşey yapılırsa olay Ermenistan'ın götünde patlayacak.

Almanların yahudilere yaptığı bariz soykırım. Nedensiz ve yok yere dünya kadar yahudiyi katlettiler.

Bizim durumumuz farklı. O zamanlarda büyük çoğunluğu Türk ve Kürt kökenli insanların oluşturduğu bir bölgede Ermeniler (Taşnak, Kışnak vb. çeteler), çatışma ortamı çıkartıp oradaki nüfus yoğunlularını arttırmak istediler. Böylece o bölgelerde bağımsızlık iddiasında bulunabileceklerdi.

E tabi olmadı.

Yani Ermeniler ile olan olaylarımız soykırım değil siyasi çatışmadır.

Bundan dolayı uluslararası mahkemelere gidildiğinde çok büyük ihtimal Ermenistan hükümeti kaybedecek.

Edit: Bu arada diyaspora değil diaspora olacak. (Konu başlığı)

torpedo_XL tarafından 24/Nis/15 09:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Çıkarları bunu öngörüyor, senin çıkarların da aslında şunu öngörüyor, güneydoğuda toprakları kamulaştır, olabildiğince batılı milliyetçiye 50 70 yıl geri ödemeli toprak sat, iş garantisi de ver, demografik yapıyı s.k at. Sınırı komple yeniden mayınla, Nato rezervi petrol kuyularını işlet, türklere yapılan soykırımlar için tazminat ve talep iste, sürekli yürüyüşler yaptır, anmalar törenler yaptır, kınamalar yayınla, ermenistandan toprak talep et, tam ambargo koy, azerbaycana daya silah yardımını sürekli taciz etsin ermenileri, politika budur. Masa başına geçince de ağla dur hiç bir şeyi imzalama ulan desinler ne mağdurmuş bu adamlar.

bu sözleri sadece alkışlarım doğru yolu bulucaz az kaldı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu  sözde ermeni soykırımı yavŞaklığına harbiden ayar oldum,  Tahribat olarak bişey yapamazmıyız?    Olmayan şeyi Türkiye ye iteleyecekler,  Dış İşlerimizde  ''SERT KINAMA'' dan  öteye gitmiyor.  

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
Toplam Hit: 4981 Toplam Mesaj: 46