folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Esenyurtta Yaşayıp Asosyal Olmamak

Esenyurtta Yaşayıp Asosyal Olmamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende Arnavutköy'de oturuyorum. Kasabadan biraz hallice işte. İstanbul'un ilçesi olmasa durulacak yer değil.

Yasin benide unutma. Bende sosyal olmak istiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Ayrica yanlis anlasilmasin islerden dolayi yogun oldugumdan tek olcam yoksq hic ugrasmadm. Yesil alanlar veya tanimqdigim kisilerle sosyal aktiviteler yapilabilir.

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

Hepinizi opuyorum seviyorum falan filan.  Bir tek emirgan korusu mantikli geldi. Arkadaslar mesele kari kiz degil. Zaten  kari kiz pesinde kosamam cunku zaten yeteri kadar vaktim olmuyor. Arkadas c2 demis yuh amk liseli diyorum.  Cocuk onlar cocuk gerci seni dusunursek normal .d   hiko abi ben almiyim biliyon sakin adamim gelemem kavga dovus.d  haftada bir gun adam gibi tatilim var ona da kari kizla harcamiyim abi.  Ayrica avm cafeler filan skliyorum arkadaslar. Yoksa yarm saat mesefe uzaklimta cok buyuk iki avm var.

Avcılar Deniz otobüsü iskelesinden Adalara haftasonlarında sefer varmış diye bir bilgi geldi kulağıma bunuda deneyebilirsin hocam, bende deneyeceğim ilk fırsatta:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Bende Arnavutköy'de oturuyorum. Kasabadan biraz hallice işte. İstanbul'un ilçesi olmasa durulacak yer değil.

He ya senin durum benim ki kadar zor mali

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

He ya senin durum benim ki kadar zor mali

Adamın durumu seninkinden daha zor bence :) Sen merkeze 1 minibüs+Metrobüs mesafesindesin :)

Bizim olduğumuz yere kışın kurt iniyo domuz iniyo : ) İstanbul işte netçen :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı

Hepinizi opuyorum seviyorum falan filan.  Bir tek emirgan korusu mantikli geldi. Arkadaslar mesele kari kiz degil. Zaten  kari kiz pesinde kosamam cunku zaten yeteri kadar vaktim olmuyor. Arkadas c2 demis yuh amk liseli diyorum.  Cocuk onlar cocuk gerci seni dusunursek normal .d   hiko abi ben almiyim biliyon sakin adamim gelemem kavga dovus.d  haftada bir gun adam gibi tatilim var ona da kari kizla harcamiyim abi.  Ayrica avm cafeler filan skliyorum arkadaslar. Yoksa yarm saat mesefe uzaklimta cok buyuk iki avm var.

Avcılar Deniz otobüsü iskelesinden Adalara haftasonlarında sefer varmış diye bir bilgi geldi kulağıma bunuda deneyebilirsin hocam, bende deneyeceğim ilk fırsatta:)

İdo boyle bir sey duzenlemiyor diye bbiliyorum.  Dentur da cok pahali değmez

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

esenyurt nasıl biryerki çokmu sessiz sakin biryer ? biri tarif edebilirmi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    zeyrekli bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı

İdo boyle bir sey duzenlemiyor diye bbiliyorum.  Dentur da cok pahali değmez

hımm 2013 fiyatı olarak 17.5 yazıyor hocam 20-25 filansa değer yav Dentur, bir adada 6 saat konaklıyor 3 ada geziyormuş..

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Okuz alinir la o paraya :| konaklama filan ters ya oyle gidilip gelinmesi yeterli bana

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İnsan gibi yaşayabileceğin, sosyalleşmiş insanların bulunduğu yerlere taşın. Beşiktaş, şişli, kadıköy olabilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 6326 Toplam Mesaj: 77