folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Esenyurtta Yaşayıp Asosyal Olmamak

Esenyurtta Yaşayıp Asosyal Olmamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

agabi senin manita yapman lazım.

bekle

ne manitası lan dalgam ı geçiyon :D  burada sanki hatun şahıslar mevcutta ben mi görmüyorum :D o kadar çok erkek var ki bende şaşırıyorum :D

https://www.facebook.com/friends/requests/?ref=tn&fcref=ffb

şıurda sadece esenyurt yapınca bile durumun ne kadar ince ayrıntılarla oldugunu bile anlayabilirsin diğer bir konu manita şart değil abi bu hayatta ya illa ki tek başına da yapılabilecek şeyler vardır. 6 7  yıldır yok bir yoklugunu yaşamadım. sosyalleşmek diyince manita mı gelıyor abi aklınıza.

niğdeli ramazanı ekle yasin

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

İnsan gibi yaşayabileceğin, sosyalleşmiş insanların bulunduğu yerlere taşın. Beşiktaş, şişli, kadıköy olabilir.

hacım adam sosyalleşmek istese yapar dediğin yerlerde kiralar çok pahalı, bende kıraç/esenyurt ta oturuyorum hiç bi sıkıntım yok ortama bağlı herşey

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

İnsan gibi yaşayabileceğin, sosyalleşmiş insanların bulunduğu yerlere taşın. Beşiktaş, şişli, kadıköy olabilir.

hacım adam sosyalleşmek istese yapar dediğin yerlerde kiralar çok pahalı, bende kıraç/esenyurt ta oturuyorum hiç bi sıkıntım yok ortama bağlı herşey

Esenyurttan elimi ayagmi cekeli cok oldu. Ortam mortam aramiyom. Bahcesehir golet harici gezilecek bjraz da sosyalesilebolecek bir yer ariyorum. Ayda 3  4  gunum var yok benim boş halde. Onu da duzgun degerlendirelim

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Lise hayati da kiracta gecmis birine kirac dememek lazim

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

Okuz alinir la o paraya :| konaklama filan ters ya oyle gidilip gelinmesi yeterli bana

:) Haklısın hocam ne diyeyim. Ama biraz bu gözle bakmak lazım aslında, ben bir ara kaçacağım ama Avcılar yoluyla değil, sana biraz külfet görünüyor ama, Eminönü' nden adalara bir git gel yapılır ki özellikle Kınalı ve Heybeli' yi tavsiye ederim, Büyükada' nın adı üzerinde yav Büyük..

* Eyüp' ten Teleferikle Piyerloti' de aklımda ya bende gidemedim daha.(Eskiden Piyerloti' ye çıkmak külfetti, artık teleferik var)

* Sultanahmet, Divanyolu, Beyazıt her zaman favorimdir, h,içbir şekilde sıkılmaz yapacak birşey illa bulursun

Malesef zahmetsiz bir şekilde olmuyor hocam, Adalar'a yapılacak 1,5 saat gibi hatırlıyorum vapurla deniz yolculuğu da işin cabası. Yav birde hatırladığım boğazın her iki yakasına uğrayarak giden bir dilenci vapuru vardı, eğer varsa hala onuda öneririm:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bak şimdi Esenyurtta yaşıyorsan İstanbul'da yaşıyorum dememelisin; bir halıcıoğlu, sütlüce dahi esenyurttan iyidir. Yani bu kadar kızın kızla, erkeğin erkekle takıldığı güzide bir kasaba daha görmedim. Tamam yüksek binalar ve muazzam bir betonlaşma var, ama esenyurdu esenyurt yapan kırsalın barzolarının çok katlı yapılara yerleşip amele kültürlerini yanlarında getirmesi değil mi? Yüksek binalarda daire kapılarından yükselen kuyruk yağı kokuları, buram buram amele dolup taşan sokaklarıyla esenyurtta sosyalleşmek de ne demek. Taşak kokan internet kafelerinde pes, fifa oynayıp üstüne fanta içmek sosyalleşmekse tabi sosyal de sayılabilir. Sokayım esenyurda.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Bak şimdi Esenyurtta yaşıyorsan İstanbul'da yaşıyorum dememelisin; bir halıcıoğlu, sütlüce dahi esenyurttan iyidir. Yani bu kadar kızın kızla, erkeğin erkekle takıldığı güzide bir kasaba daha görmedim. Tamam yüksek binalar ve muazzam bir betonlaşma var, ama esenyurdu esenyurt yapan kırsalın barzolarının çok katlı yapılara yerleşip amele kültürlerini yanlarında getirmesi değil mi? Yüksek binalarda daire kapılarından yükselen kuyruk yağı kokuları, buram buram amele dolup taşan sokaklarıyla esenyurtta sosyalleşmek de ne demek. Taşak kokan internet kafelerinde pes, fifa oynayıp üstüne fanta içmek sosyalleşmekse tabi sosyal de sayılabilir. Sokayım esenyurda.

hocam şimdi öyle dememelisin, esenyurtta oturuyoruz diye esenyurtta takılıcak halimiz yok birkere, ben sadece uyumak için gidiyorum yada nette takılmaya hiç bi şekilde bağlantım yok çocukluk arkadaşları dışında onlarda bulgaristanlı, göçmen mahallesinde oturuyorum başlıca gittiğim yerler,

Gürpınar sahil ( Çok güzeldir manzarası sırf piiz yapılmak için bile gidilir deniz kıyısı hemen arabayı parket manitanla takıl arkadaşlarınla iç vs.)

Beylikdüzü (Özsüt, Mania, Kahve diyarı Semarkand.) Gidilecek güzel mekanlar hatunlarda güzeldir haniii burda takılan.)

Beykent ( Shapka, mania bu ikiside güzeldir Shapkanın mekan konsepti çok iyidir canlı müzik var)

Büyükçekmece ( Gepetto alkollu sahilde on numara mekandır, yazın çok tercih ederim)

Bahçeşehir ( Chocolate, Benzin. Chololate daha çok tercih ediyorum hem insanlar nezih hemde güzel mekan biraz elit tabi...)

Ataköy (Marina, Big mams. Marinada Hardal ve Sansendo adlı mekanlar çok iyidir, ataköyün içinde Bigmams var orasıda güzel ve Tabi Atrium alışverişmerkezindeki Teras Cafe çok iyidir.

Hocam benim takıldığım yerler genelde bunlar... Çok uzağa gitmeyi sevmem trafikten nefret ediyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

:) millet ne çekmiş bu esenyurttan.

kahrolsun esenyurt :))))) tövbe tövbe

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Yuh arkadaş neyin kafasıdır bu yav. Sanki o bahsettiklerin Beşiktaş' ta Maltepe' de filan yok.

Aslında ben bu kafa yapısını tanıyorum yakınen, konu siyasete kayacak ama söylemeden edemeyeceğim; işte bu kafa yenilen azınlığa düşen bir türlü özeleştiri yapamayan, kendini üstün görüp başkalarını sürekli aşağılayan, bunun yerine bir türlü onlara biraz kentlilik öğretmeye çalışmayan veya bu işin çözümünü bulmadan köşesine çekilmek zorunda kalmış CHP' li kafası...

Sen anlaşılan buralarda otururken bu saydıklarını yaşamışsın sürekli nedense ben bunların hiçbirine şahit olmadım, kişinin gittiği yerlerle alakalı olsa gerek.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    zeyrekli bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Yuh arkadaş neyin kafasıdır bu yav. Sanki o bahsettiklerin Beşiktaş' ta Maltepe' de filan yok.

Aslında ben bu kafa yapısını tanıyorum yakınen, konu siyasete kayacak ama söylemeden edemeyeceğim; işte bu kafa yenilen azınlığa düşen bir türlü özeleştiri yapamayan, kendini üstün görüp başkalarını sürekli aşağılayan, bunun yerine bir türlü onlara biraz kentlilik öğretmeye çalışmayan veya bu işin çözümünü bulmadan köşesine çekilmek zorunda kalmış CHP' li kafası...

Sen anlaşılan buralarda otururken bu saydıklarını yaşamışsın sürekli nedense ben bunların hiçbirine şahit olmadım, kişinin gittiği yerlerle alakalı olsa gerek.

Ben orada hiç oturmadım, bedava ev veriyorlardı almadım amk. Nasıl bir yerdir orası, çöle düşsem daha iyi. Hacı sen Gürbüz Çapan'ın akrabası falan mısın ne bu atar :) Kıllı kollu kızlarından da bahsetmemiştim oysa.

Hacı sen bana kızlı erkekli kaşları bitişik 50 tane esenyurtlu ver ben sana silent hill barzo edition çekerim esenyurtta.

RETRET tarafından 07/Nis/14 17:22 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 6334 Toplam Mesaj: 77