folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Eşkiyalar Şehre İndi, Turkcell Milleti Dolandırıyor...

Eşkiyalar Şehre İndi, Turkcell Milleti Dolandırıyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar çok sinirliyim çıldıracam... Az önce Turkcellin müşteri hizmetlerini aradım ve bildiğim tüm küfürleri saydım yeter artık a.q...

olay şu;

Bizim tükandaki elemanlarla beraber türkcelinişletmeler için yaptığı tarifeye gectik... tükandaki elemanlarla beraber 4 kişi... İçimiz rahat araip araip konusuyoz araip araip konusuoz milletle... Lan bi fatura geldi 400 tl... noluyo amk hmn türkceli aradım bana dedikleri şu;

Beyefendi bu tarifeye gectiğinizde 15 gün normal tarife uygulanır 15 günden sonra gectiğiniz tarifeden yararlanabilirsiniz... Normal taride dediği dk si 2 tl :| ... ben ödemem kandırdınız beni felan filan deyince tüm hatlar aramaya kapatıldı... Bu türkcell milleti böle böle soyuyor galiba.. hergün tel acıp kavga ediyom bu ipnelerle parayı mecbur ödeyecez ama Herkes bunların ne mal oldugunu bilsin... Tükanagelen onlarca müşteride çeşitli yollarla türkcelin kazık attığını söylüyorlar...

Türkcele kafam bacağım kolum serce parmağım kısacası her yerim girsin....

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    haklısın turkcell kelime oyunlarıyla tarife çıkarıyo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

8 senelik turkcell abonesiyim.

güya özel müşteri idik...

kamu heryöne 1200 e geçmek istedim ve geçirmediler bende kavga ettim.

sonra yolu şu şekilde buldum önce aveaya geçip, orada 2 gün kalıp geri türkcelle geçmek...

bu sayede yeni abonelik olduğum için heryöne 1200 e geçireceklerdi...

yani 3 günlük abone 8 senelik aboneden daha avantajlı idi...

neyse, aveaya geçtim herşey normal idi.. geri turkcelle geçtim...

fakat, hattımı kontorlu yapmışlar, kontor 0 ben her yeri arayabiliyorum....

hattım 12 gün boyunca ortada kaldı, aveayı arıyorum hattınız turkcellde diyor turkcelli arıyorum hattınız aveada diyor, ama sim kartımda turkcell yazıyor,

hatta en sonunda, turkcell mobil imza simkartı ile avea üzerinden görüşme yaptığımı bile söylediler...

sonuc, hattım geçti ama 12 gün boyunca muşteri hizmetleri ile ortalama 15 dakikalık 60 telefon görüşmesi kaldı...

etmediğim küfür kalmadı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    aynısı r10 'da da açıldı ordaki de aynı sorundan muzdarip :S

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wegeta
    wegeta's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aynı olay  akrabamın başına avea dan geldi 450 lira fatura ödemeye mahkum oldu bence tüm operatörler aynı a.q

ölüm seni yanıltmasın...bir düşün yaşayanları alnını korkusuzca kaldır kimin yanındasın,yerin neresi ve senin en çaresiz anında tek silahın nedir? :CHE
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    15 gün yokki olum bizimkiler geçti bedava gibi konuştular 35 tl ye :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakferli825
    burakferli825's avatar
    Erkek
    Hepsi aynı yaa. Benim kuzende de avea öğrenci hattı vardı. Güya 10 dk sı 2 kontör müydü neydi. Ama 4. dakikada hat kesiliyordu.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    Bu devirde Babana bile güvenmicen :|

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    hepsi dolandırıcı altta sik kadar küçük bi yazı  yazıyolar büyüteçle görülecek gibi bütün şerefsizlikler orda yazıyor

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    ttnetten büyük soyguncu yok , 8mb internet veriyolar , 4 gb kota , ister istemez geçiyosun kotayı :S
Toplam Hit: 5538 Toplam Mesaj: 32