folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Eşkiyalar Şehre İndi, Turkcell Milleti Dolandırıyor...

Eşkiyalar Şehre İndi, Turkcell Milleti Dolandırıyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Tüm operatorler ibne olmus arkadas. geçenlerde bizde ofis olarak vodafone'a geçelim dedik, hani var ya şu şafak sezer reklamında oynuyor vodafoneler arası sınırsız diğer operatorlere 500 dk ... dedik arkadaş sorun değil 500 dakika da bitmez e bizim kendi hatlarımız da var zaten onla da arkadaşlarımızı arıyoruz mantıklı geldi ve aylık 49 lira ödemeyi kabul ettik geçtik, interaktif olarak tanıdıklardan falan aldık hatları 4 hat, bir geldi ki 92 hat ! içinde hepsinin kdv falan 18 lira hepsinin içi boş sadece fatura var hat bile yok ! Bu nedir dedik dava açtık, ama bakalım.

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek
    :)
    * Turkcell gold üyesiyim 600 dk diğer hatlar turkcell içi 5000 dk vergi dahil 79 tl. *
    Ama bu zaman kadar hiç 79 tl fatura gelmedi 83-87-91 vs vs ... kıçlarından uyduruyorlar ama kiralık adamlara telefon açıp da küfür etmek istemiyorum zehir zıkkım olsun.. ha bu arada kamu ya geçeyim dedim goldsunuz sözleşmeniz var 450 tl öderseniz kamuya geçebilirsiniz deidler.. adaletine zıçayım türksellllllllll ...
    Harbiden resmen soyuluyoruz.. her kişiden haksız 1 tl alsalar 35 milyon üyede ayda kaç tl yapar hesabı yapın çok basit..

imza mimza yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

TheLastWar bunu yazdı:
    -----------------------------
    ttnetten büyük soyguncu yok , 8mb internet veriyolar , 4 gb kota , ister istemez geçiyosun kotayı :S

ulan sanki tarifeye zorla sokuyorlar seni. ben de 8mbit - 15gb kotaya geçtim. daha ilk gün, şu an 16gb oldu bile, ama sızlanıyor muyum? hayır. tarifeye de bilerek geçtim, kotayı da bilerek geçtim.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    TheLastWar bunu yazdı:
    ttnetten büyük soyguncu yok , 8mb internet veriyolar , 4 gb kota , ister istemez geçiyosun kotayı :S
    koyam yaa sorma 60 ytl adls fatura geldi :S 4 gb kotayı aşmışım 8 gb olmş :X .

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Benim taktiği uygulayın =) (Sabit ya da ankesörlü telefon kullanın)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dumanemre
    dumanemre's avatar
    Erkek
    kim şikayetçi değil ki..tek iyi yanı konuşabiliyoruz türkcell ile ..ya  hiç konuşamasaydık ...bu da türkcell in bize hediyesi:P

.İnilmeyince kuyuya çıkılmıyor taht-ı Mısıra.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    knuckleduster bunu yazdı:

TheLastWar bunu yazdı:

ulan sanki tarifeye zorla sokuyorlar seni. ben de 8mbit - 15gb kotaya geçtim. daha ilk gün, şu an 16gb oldu bile, ama sızlanıyor muyum? hayır. tarifeye de bilerek geçtim, kotayı da bilerek geçtim.

birincisi lanlı lunlu konusma , ttnete alternetif bişey warda bizmi kullanmıyoruz, 8 mb internetle sitelerde dolasırken zaten harcıyosun kotanı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    Benim taktiği uygulayın =) (Sabit ya da ankesörlü telefon kullanın)

sabit telefon iyice kitliyo abi.

3-4 görüşme yapılıyor 45 lirayı kitliyor o.ç.ları

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

vodafone rulz abi heryöne 3 dk sı 1 kontör :)

532 hattım var benimde bu numara taşıma olayından sonra atladım direkt kurtuldum turkcell den 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    vodafone içi cep limitsiz tarifem var. 1 ay boyunca konuşabildiğim kadar günde 1 - 5 saat arası konuştum. sitesinde tüm vergiler dahil 30.30 tl diyor idi bana gelen fatura 28.70 ayrıca sms ve turkcell ile konuşmuşluğumda var :|

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 5530 Toplam Mesaj: 32