folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Eşkiyalar Şehre İndi, Turkcell Milleti Dolandırıyor...

Eşkiyalar Şehre İndi, Turkcell Milleti Dolandırıyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

begendik bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar çok sinirliyim çıldıracam... Az önce Turkcellin müşteri hizmetlerini aradım ve bildiğim tüm küfürleri saydım yeter artık a.q...

olay şu;

Bizim tükandaki elemanlarla beraber türkcelinişletmeler için yaptığı tarifeye gectik... tükandaki elemanlarla beraber 4 kişi... İçimiz rahat araip araip konusuyoz araip araip konusuoz milletle... Lan bi fatura geldi 400 tl... noluyo amk hmn türkceli aradım bana dedikleri şu;

Beyefendi bu tarifeye gectiğinizde 15 gün normal tarife uygulanır 15 günden sonra gectiğiniz tarifeden yararlanabilirsiniz... Normal taride dediği dk si 2 tl :| ... ben ödemem kandırdınız beni felan filan deyince tüm hatlar aramaya kapatıldı... Bu türkcell milleti böle böle soyuyor galiba.. hergün tel acıp kavga ediyom bu ipnelerle parayı mecbur ödeyecez ama Herkes bunların ne mal oldugunu bilsin... Tükanagelen onlarca müşteride çeşitli yollarla türkcelin kazık attığını söylüyorlar...

Türkcele kafam bacağım kolum serce parmağım kısacası her yerim girsin....

-----------------------------

bunların hepsi böyle bir koyup üç alırlar. Müşteriye kampanya yapıyor gibi görünürler halbuki kampanyadan en çok kazanan yine kendileri. vatandaşın bişey kazandığı yok. 1995 ten beri turkcell abonesiyim hiçbir kıyaklarını görmedim çok şükür. bir ayda dünya kadar para ödüyoruz :S

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
Toplam Hit: 5537 Toplam Mesaj: 32