Ev Hayvanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi

Ben evime bir hayvan almak istiyorum da eğer bir ev hayvanı almak isteseydiniz siz hangi hayvanı alırdınız? :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bi espri yapcaktım da yeni üyesin şimdi küsersin :D bi akvaryum bi de isko alırdım ben. evlere şenlik

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Hamster.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    balık...

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

sebep nedir?

Evde yanlızken en iyi gidecek şey iyi bir dost yada sevgilir.NApcan hayvanları alıp?3-5 insan alıyor diye hayvanalr kafeslere konuyor.Acıyıp alıyoruz daha çok hayvan evcilleştiriliyor.Bırakın kuş şu bu dışarda doal hayatında yaşasın.

Balık aldım açlıktan öldü.Bir tane daha aldım çok yemledim oda aşırı yemden ölmüş.Kaplumbağalaırm vardı soğuktan öldüler.Gözleri iltihaplanmıştı.Kuş vardı sıcak günde üstüne serinlesin diye su sıkmıştım.Annemde camı falan açınca oda öldü.Kedim vardı daha yeni doğmuş çocukllar dışarı atmışlar.Aldım biberonla büyüttüm sonra oda öldü.

Sayısız köpeğim oldu onlarda ya kaçtı ya öldü.balıklar ve kaplumbağalardan aldığım drrs sonucu parayla hayvan almadım.Soıkakta çocukların annesinden ayırdığı ufacık hayvanları alıp büyüyttüm fakat öğretemdim arabanın altından çekilmesi gerektiğini bisikletle dolaşırken onun altından bile kaçamadı.

Bi hayvana ne kadaröğretmenlik yapabilirsin ki?Bisikletle geri geri gelirken bişeyin üstünden geçtim.Koşan bir nesne gördüm baktım kediymiş karın kısmından geçmişim.İki saat bir köşe oturdu.İçim cız etti.

Hayvan alıpda uğraşmak mı istiyorsun sadece kendini mi düşünüyorsun?Bırak hayvanlar hayvanlığını yaşasın bul bi arkadaş keyfine bak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Kedi Yavyusu aL :P

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    11 Haziran sabahi Golden Retriever(Kopek -yavru) evime girecek :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

abi bu ara tarikata cok sayıda bayan mürit katıldı :)

ne bu şenlik her konuyuda onlar acıo fakrındamısnız :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

bakımı kolay,yemegını unutursan dakkasında ölmicek birşey veya yemegını hemen bitirmicek bişi al...

az sorumluluk gerektiricek bişi yanı sonra başın agrır,kücükhayvan al tavsiyem...kuş kaplumbaağ vs...(bence)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    11 Haziran sabahi Golden Retriever(Kopek -yavru) evime girecek :))
    -----------------------------

Kompü hocam hayırlısı olsun. Bir de dişiyse o ufff. Paranın gözüne vurursun seneye:D

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 12899 Toplam Mesaj: 51