Ev Hayvanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    40.000. konu başlığı için tebrikler bu arada Analitik :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    bi şey değil :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

ne alırsan al ama ewde besleyeceksen köpek alma.
    şimdi köpegi gezdirecen dışarda tuvaletini yaptıracan ama   .ıçını temizlyecek halin yok ya.
    ewe gelip oturacak kanepeye oda senin gibi : )

bi adam görmüştüm hayvan pisligini yaptıktan sonra .ıçını temizliodu hayvanın. bunu göze alabilirmisin?

Selam ve dua ile...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

zuahuhzuauhuha 40.000 folderid=40000

vay bea 40 bin..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yok hoca erkek alip kisirlastiracagim ,ciftlestirmeyi falan dusunmuyorum ,hayvanlar uzerinden ticaret yapmak pek hos olmuyor ,millet kirma kopekleri safkan diye kakaliyor birbirine...Bu Golden'i bulana kadar ne cektim...ha petshoplarda internette birsuru var Golden diye satiliyor ama Golden da baska herseye benziyor kopekler...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Haklısın vallaha hoca. Netten hayvan alış-verişi yapılmaz. Kısmetse bana da birkaç aç içinde erkek Husky gelecek. Bizim arkadaşınki en sonunda hamile:D

Ama sen hayvanı kısırlaştırma ya. Yazıktır günahtır. Arada bi parka gezmeye çıkarırsın hayvanı. Orada eğlenir biraz diğer köpeklerle. Aids falan derdi de yok bunların:D

Sen hiç kaval çaldın mı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

ben alabılseydım kopek alırdım :)

compü hocam dişi alsydın 1.5 sene sonra harbıden koseyı donmus olurdun :))  

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    husky köpeklerinin gözleri çok güzel oluyo :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yok hoca ,kopek uzerinden ticaretmi yapim ,simdilik paraya ihtiyacim yok ,hoca ayrica kopegi evde besliceksen ve uretmeyi dusunmuyorsan kisirlastirma en dogru secenek...birsuru kitap okudum ,son 1-2ayda paso kopekler uzerine okudum :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Kısırlaştırma günah sayılır
    İslam hukukçuları gebeliği önleme yöntemlerine karşı oldukça müsamahalı baktıkları halde, çocuk
    düşürmeyi tasvip etmemiş, tıbbi ve dini zaruret bulunması durumu hariç, böyle bir işlemi büyük
    günah, cinayet saymıştır. Bu itibarla çocuk düşürme ve başlamış bulunan gebeliği sona erdirme
    işmelerinin doğum kontrolü olarak değerlendirilmesi mümkün değildir. İslam bilginlerinin çoğunluğu,
    tıbbi veya dini bir zaruret yokken kadın veya erkeğin ilaçla veya tıbbi müdahaleyle
    kısırlaştırılmasını caiz görmemektedir. Bu sebeple eşlerin kısırlaştırılmasımn dinen sakıncalı ve
    günah olduğunu ifade eder, bunun ancak eşlerden birinde akli veya zührevi bulaşıcı bir hastalığın
    bulunması ve çocuklara geçeceğinin sabit olması halinde caiz olabileceğini belirtirler.

(Buraya kadarki kısım alıntıdır.)

Bak hoca insanlarda bile günahmış. Sen bir de ağzı dili konuşmayan hayvanı kısırlaştırmak istiyorsun. Zaten doğuracak olan o değil ki. Bence 3 yaşındayken falan ihtiyacı olur böyle şeylere. Belki bi arkadaşın akraban falan da dişi alır. Yabancıdan erkek aramasın sonra.

Sen hiç kaval çaldın mı?
Toplam Hit: 12930 Toplam Mesaj: 51