folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Evcil Hayvanınıza Yaptığınız İşkenceler :D

Evcil Hayvanınıza Yaptığınız İşkenceler :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Beyler evcil hayvanlarınıza bilerek/cahillikten yaptığınız işkenceleri paylaşalım :D :D

benim bi su kaplumbağası vardı tatlı su kaplumbağasıydı. Mikrop kırsın die suyuna tuz atmıştım bi avuç hayvan 15 dakka sonra öldü :S

bikerem de japon balığımın suyunu 3 ay değiştirmemiştim suyun rengi manyaq olmuşltu böle suyun içinde balık bokları sürü olmuş yüzüodu :P

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    İşyerimdeki küçük köpeğin istemeyerek ayağına basmıştım.Kırıldı sanıp o günüm vicdan azabıyla geçmişti.Hayvanları sevelim koruyalım.Bu dünya sadece insanlarında değil!

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CannibalCorpse
    CannibalCorpse's avatar
    Erkek
    11 yasındayken muhabbet kuşum wardı

severken boynu kırıldı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Mesaj CannibalCorpse tarafindan 25 Temmuz 2006 (Salı) tarihinde yazildi.
    11 yasındayken muhabbet kuşum wardı severken boynu kırıldı...
    -------------------------------------------------------------
    ne yaptın hoca nasıl bir sewgidir o öyle :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    küçükken bi muhabbet kusum vardı aksam olur tüneğinde uykuya dalardı bende ışığı kapatırdım eşşek gibi calan bi saat vardı böle 1980lerden kalma kilise çanı gibi :) onu yanına kurardım 2 dakka sonra ötsün die uyuyan kuş saatin çalmasıyla tüneğinden düşer geriye sallanan kafes tırsmış bir kuş ve uçuşan kuş tüyleri kalır.. :D

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    küçük van kedim çok bağırıyo diye kafasına bi kodum çenesi yere çarpıp alttaki uzun dişlerinden biri kırıldı kökten .. :(

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ben diyorum tahribat a 1 tane akıllı yok diye ama bana kimse inanmıyor ki :)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jevler35
    jevler35's avatar
    Erkek
    Bizim peder de iki hafta önce bizim av köpeeni gezdirdikten sonra bagaja kapatmış.Hayvan o sıcakta bagaja kapatılırmı akıl işte.Nese 1 saat sonra aşşa bi indik bizim köpek meftaa.Çok üzüldüm nerdese ağlıcaktım ama olan olmuş yapcak tek şey gömmekti.Boşuna günaha girdik.Nese allahtan rahmet diliyoruz.

A.L.P.H.I
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    kucukken evimizin kedisi vardi cok severdim ayakkablarimin uzerinde uyurdu hipnetor bi gun bunun karni sisti hamileymis komsunun evinde dogurmus yanina kimseyi yaklastirmiyodu yawrular buyudu bizim eve geldi yine kedi bende o sinirle ocumu almistim kedi salonda yatarken uzerine leğen kapattim hayvan çırmalayarak leğeni parcalıyodu neredeyse sonra bıyıklarını kestım uyurken makasla:)) cocukluk iste simdi olsa dokunmam bile

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    işkence değil benimki kaza kuşları çok severdik rahmetli dedem bayılırdı 4 tane muhabbet kuşu öldürdük biri hastalandı biri eceliyle öldü biri uçtu biride asıl olan kuş baya konuşurdu en büyük beşiktaş allah bir vs bizim eve getirdim bi iki günlüğüne babam üstüne yorgan atmış görmeden:(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leblebi
    Leblebi's avatar
    Erkek
    İzmirde köydeykene bir turistin köpeğini bizim karakulli ile gıybe ettiriyoduk... Tam bizim it zevke girmiş mobiletime bi gaz verdim turistindi uçurumdan suya düştü bizimki ise artık herşeyden korkuyor, hapşursam 10 metre durmadan kaçar...
Toplam Hit: 13803 Toplam Mesaj: 58