folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eve Akrep Dadandı Yardım

Eve Akrep Dadandı Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben istanbul emirgan taraflarında oturuyorum evim emirgan korusuna çok yakın ve çatı katı yani çok sıcak oluyor kılımasız mümkün değil oturulmaz neyse sorun şu son 2 günde evin içinde ve genelde duvarlarda 5 tane akrep gördüm ve öldürdüm . büyükleri siyah küçükleri ise sarı kahverengi arasında birşey bahcede veya koruda görmeye alışkınızda evde olunca iş değişiyor evde hanım ve bebek var bebeğe zarar gelecek diye korkuyorum yaptığım araştırmalara göre ilaç felan fayda etmiyormuş bu mahlukata geceleri ışıkları açık bırakmadan uyuyamaz olduk görmeden basarız felan diye bildiğim kadarıyla sıcak olan yerleri seviyormuş belki tesadüf ama kilima olan odada rastlamadım neyse uzun lafın kısası arkadaşlar bunlara bir çözüm varmı ev alaca karanlık kuşağına döndü heran sokula biliriz endişesi ile yaşıyoruz çözüm bilen varsa acil yardım etsin lütfen

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    puhahah bize 2 defa geldi annemle babamı hastaneye götürdük ard ardına 2 gün :) oldum olası ne arı sokar ne akrep ne böcek benden kaçarlar derimde ne varsa  hiç bir hayvan yanaşmaz sivri sinekler hariç :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

buna bak bakalim www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4196353

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    aspirin akrep besledi bir ona ulaşıver istersen yardımcı olur .

görünüşte herkes insandır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    ilaçlama firması çağır siyah abim riske etme atraksiyonel faaliyetlerle ev halkını

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Direnmenin anlamı yok evi boşaltın.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    mehmetalievran bunu yazdı:
    -----------------------------

buna bak bakalim www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4196353

dostum bu kesin çözümmüki ? boştan yere kazıklanmayalım .

amele2 dostum ilac fayda etmiyormuş  direk üzerlerine sıkınca ançak etkili oluyormuş ben zaten gördüğüm yerde öldürüyorum mühüm olan kökünü kurutmak lavukların

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

akrep çok aksi bi hayvandır onu kaçıracak yada eve girmesine engel olacak bi  ilaç olacağını sanmıyorum .evde bahçede kapıya pencereye uzak bi yerde bi parça kavunun üstüne fare zehiri dök . kavun u çok sever akrepler . bu şekilde yapıp hepsini o noktaya toplayabilirsin zehirli kavunu yerlerse bi nebze sayıları azalabilir diye düşünüyorum . yada insan kulağının duyamayacağı ultrasonik aletler kullan çünkü akrepler ses dalgalarına aşırı derecede duyarlıdırlar ve buda onları rahatsız edebilir

not:dişi bi akrep yakalarsan eğer benle irtibata geç bendeki erkek akrep ile çiftleştirelim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    8mm bunu yazdı:

Direnmenin anlamı yok evi boşaltın.

valla düşünmedim değil dostum ama evi seviyorum bir böcegede yenilmek çok koyuyor insana

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenceb
    silenceb's avatar
    Erkek
    evdeki nemi kurut.. ilaçla..

Ne Mutlu Türküm Diyene...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 5383 Toplam Mesaj: 36