folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Eve Giren Devasa Böceğin İçinden Akrep Yavruları Döküldü

Eve Giren Devasa Böceğin İçinden Akrep Yavruları Döküldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://streamable.com/smii84

videodaki operasyonda gördüğünüz yavru şeyler evin her tarafına dağıldı.

hanıma yardım edeyim çamaşırları toplayayım derken her zamanki gibi cünüp bir durumla karşı karşıya kaldım. hayatta şansım mı var ?

aşağıdaki resimlerdeki şeylerin akrep yavrusu olduğundan şüpheleniyorum.

gecenin bu saatinde delirecem resmen. bütün gizli silahlarımı masaya koyup böceği etkisiz hale getirdim. birde ne göreyyim sırtından enteresan böcekler dökülüyor.

yakaladıklarımı öldürdüm. kaçanları bulamadım. hemen raid max silahımı devreye alıp ilaçladım ilgili bölgeyi. 

daha önce bir belgeselde akrep yavrularının annelerine birşey olursa hantal bir böceğin kanatları altına sığınıp büyümeyi bekliyorlar gibi birşey izlemiştim.

nedir ne değildir bilgisi olan aydınlatsın lütfen. başımda bunca dert varken bu saate evde paraşütçü komando gibi geziyorum.

evimin karşısı bataklık orada akrep yaşar mı ? bu oç böcek bitkin halde idi. akrep yavruları bunu fırsat bilip ondan beslenmiş olabilirler mi ?

benim korkum ben değil evde yaşayanların büyüyen akrepten etkilenmesi söz konusu.

şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Doga dehset verici bir ortam ya.

Benziyor hakikaten akrep yavrusuna.

Videodaki buyuk bocek ne acayip bir sey oyle ya? Kanatli mi kendisi?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

abi geçmiş olsun, solunması ve temas etmesi zararlı mavi toz bir ilaç var, ziraatcilerde satılıyor. aşağıdan evin etrafına komple çevir bu ilaçla, her türlü haşereyi haşat ediyor

edit: mostar 20sp imiş ilaç

cache tarafından 15/Ağu/22 01:54 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

evet kanatlı. kanatlarının altında çürümüş gazete parçaları gibi şeyler vardı. akreplerin yaşam alanı gibi.

işin enteresan tarafı ben akrep yavrularını çakmakla ezerken çakmağı yaklaştırdığımda kıskaçlarını açıp tepki veriyorlardı. çakmakla yakmadım direk çakmağın dibini yaklaştırırken saldırıyordular.

keşke videoya alsaydım.

hiçbirşeyden habersiz böcek gibi davranmıyorlardı. akıllı yaratıklar gibi koordineli kaçıştılar sonradan farkettim. elektrikli sinek öldürücü küçük oldukarı için yakalayamadı.

böcek filan umrumda değil inanın. yavru şeylerin kaçışması ve enteresan tepki vermeleri filan delirdim.

üstüne birde bu işle uğraşırken en titiz oldğum şey hamam böceği gördüm mutfak köşesinde . raid max böcek öldürücüsü bir fıst ile halletti.

benim evimde hamam böceği olması imkansızdı. lavabo,banyo,mutfak, tuvalet, kkanalzisyon hattında bile  yaylı kapak taktırmıştım. sınırdan kaçan suriyeliler gibi evimi basan canlılar var şu anda.

ülkenin yaşadığı mağduriyeti evimde yaşıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

abi geçmiş olsun, solunması ve temas etmesi zararlı mavi toz bir ilaç var, ziraatcilerde satılıyor. aşağıdan evin etrafına komple çevir bu ilaçla, her türlü haşereyi haşat ediyor

başkanım ilacı not aldım mutlaka kullanacağım.

ama öleceklerini düşünmüyorum. resimdekinden daha küçükler ve aptal aptal kaçmadılar. sivrisinekten daha küçük olmalarına rağmen ben çakmakla yaklaşırken bilde toplu kıskaç kaldırdılar.

değilse konu açmak bile saçma. inan sinek öldürücü ile günde en az 2 böcek öldürüyorum garip böcekler.

ama bu durum biraz değişik. iş yılan akrep olunca kafam döndü bir an. bugün nöbet var uyku yok.

1 devasa böcek, 1 hamam böceği, 5 şüpheli suriyeli akrep ,2 büyük anne kara sinek leşim var. sabaha kadar nöbete devam bütün dolaplar kıyı köşe kontol altında her 30 dakikada bir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    cache bunu yazdı

ama öleceklerini düşünmüyorum. resimdekinden daha küçükler ve aptal aptal kaçmadılar. sivrisinekten daha küçük olmalarına rağmen ben çakmakla yaklaşırken bilde toplu kıskaç kaldırdılar.

değilse konu açmak bile saçma. inan sinek öldürücü ile günde en az 2 böcek öldürüyorum garip böcekler.

ama bu durum biraz değişik. iş yılan akrep olunca kafam döndü bir an. bugün nöbet var uyku yok.

1 devasa böcek, 1 hamam böceği, 5 şüpheli suriyeli akrep ,2 büyük anne kara sinek leşim var. sabaha kadar nöbete devam bütün dolaplar kıyı köşe kontol altında her 30 dakikada bir.

2 sene önce bahçeli bi ev kiraladım, arkada bir çok meyve ağacı falan vardı, fareler cirit atıyordu. hamam böcekleri vs. bu ilacı evin etrafına toz şeklinde 3 paket boşalttık ertesi gün hepsi ters dönmüş bir şekilde ölmüştü. Evin dışını Mostar 20sp ile içeriyi de, Bayer K-Othrine var onu sulandırıp seğreltip sprey ile güzelce ilaçla abi. Uzun yıllar rahat edersin. 

Burada bir ingilizce kursu vardı arkadaşların geceleri hamam böcekleri basıyordu, kaotrine yaptıktan sonra onlarda kurtuldu. Her ne kadar istemesekte böyle şeyler olabiliyor, içini ferah tut. Tekrar geçmiş olsun abi, selamlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    cache bunu yazdı

2 sene önce bahçeli bi ev kiraladım, arkada bir çok meyve ağacı falan vardı, fareler cirit atıyordu. hamam böcekleri vs. bu ilacı evin etrafına toz şeklinde 3 paket boşalttık ertesi gün hepsi ters dönmüş bir şekilde ölmüştü. Evin dışını Mostar 20sp ile içeriyi de, Bayer K-Othrine var onu sulandırıp seğreltip sprey ile güzelce ilaçla abi. Uzun yıllar rahat edersin. 

Burada bir ingilizce kursu vardı arkadaşların geceleri hamam böcekleri basıyordu, kaotrine yaptıktan sonra onlarda kurtuldu. Her ne kadar istemesekte böyle şeyler olabiliyor, içini ferah tut. Tekrar geçmiş olsun abi, selamlar

Hamam böceği için tarif versene bana

Evcil hayvan var ortamda kus türleri kopek ve orden

Balkonda 2 si yazın daima açık serinleme maksatlı

Bu ilaç evcil hayvana zarar vermeyecek şekilde ne yapılabilir? 

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    cache bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı
    cache bunu yazdı

Hamam böceği için tarif versene bana

Evcil hayvan var ortamda kus türleri kopek ve orden

Balkonda 2 si yazın daima açık serinleme maksatlı

Bu ilaç evcil hayvana zarar vermeyecek şekilde ne yapılabilir? 

Hocam bu bahsettiğim 20sp evcil hayvanlar ve insanlar için çok zararlı. Kaotrine'i iyice seğreltip uygulayıp 1 hafta sonra evcil hayvanları çıkarabilirsin. Etkisini önemli ölçüde yitirmiş olacaktır. Bi ziraatciden bilgi alman daha doğru olur

20sp'yi her ne olursa olsun hayvanlar varken kullanma. Öldürücüdür 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Ne ilginçmiş. Çok geçmiş olsun.

Bizim evde de yıllar yıllar önce bir sürü böcek çıkıyordu, piyasadaki ilaçları aldık ama nafile. En son Bayer K-Othrine aldık arkadaşın da bahsettiği gibi. Evin köşe bucak her yanını ilaçladım, bir hafta sonra bir kere daha yaptık. O gün bu gündür tek böcek çıkmadı. Bence mucizevi ilaç. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ozaman Mostar 20sp ile  Bayer K-Othrine alayım. fısfıs bidonu var zaten bende. 2 litrelik sanırım.

geçen sene kardeşim evi için ziraatçiden alman malı bir ilaç almıştım adam onu önermişti. basınçlı fısfıs ilaçlama bideonuna bir kapak dök gerisini sulandır gerisine karışma demişti.

cidden evi ilaçladım. ertesi günü savaş alanı gibi birsürü böcek karınca örümcek balkonda ölmüştü.

ama ilacın adını hatırlamıyorum bugün bu önerdiklerinizi sorayım yok derse kargo beklememk için o alman malı ilaçtan alayım.

ama bu yavruların akrep mi değilmi çözmek istiyorum eğer akrep ise evi karantinaya alıp 50 şişe ilaç alıp öyle ilaçlayacam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://www.annekaz.com/yalanci-akrep.html

https://tr.wikipedia.org/wiki/Yalanc%C4%B1akrep

buldum. isimleri yalancı akrep. kıskaçları zehirliymiş. bildiğiniz kuyruksuz akrep gibi. halı altında kapı dibinde kabuk içinde kitap arasında yaşıyorlarmış. eyvah eyvah

düşmanın kmliğini belirledik. tek sorun kaldı evin içinde üremeye başlarsalar yandık. 

acilen sağlam bir ilaçlama yapmam lazım. şuanda evimin içinde üremeye hazırlanıyorlar. 

iş çıkışı savaşı başlatmam lazım. havadan karadan denizden tünelden operasyon yapmam lazım.

kamyon kasasından atlayan afgan kaçaklar gibi dağıldılar evin içine. 

Toplam Hit: 5029 Toplam Mesaj: 40
böcek akrep ilaç