folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Evet Tübitak‘I Da Mahvettiler

Evet Tübitak‘I Da Mahvettiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

tübitakın bir sürü desteği var ne yani şimdi evrimle uğraşmıyor diye tübitak ımızı tübit ak mı yapıcaz gayet iyi şeyler hala üretiyorlar ....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

akp gelene kadar proje üretemeyen tübitak akp geldikten sonra bir sürü projeye imza atmıştır. altay, göktürk, e-imza vs vs. hazmedeceksiniz.

doru söyleyeni dokuz köyden kovarlar :)

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

Ak partiyi birçok konuda eleştireyim diyorum ancak chp'nin halini görünce vazgeçiyorum

Abi çok koyu bir Atatürkçü olarak ; etrafımdaki Atatürkçülerin resmen ağzına sıçıyorum, özellikle bu konuda kendimi çok eleştiriyorum, chpyi çok eleştiriyorum.

Önce kendimi, kendi görüşümü, kendi görüşümü yansıtması gereken partimi eleştirmeliyim (maalesef CHP'ye oy vermedim ve vermeyide düşünmüyorum).

Akpyi eleştireceksin, chpyi eleştireceksin. Bir yanlış gördüğünde bunu karşıt görüş partisi olduğu için söyleyip, kendi partin olduğu için sineye çekmememiz gerek.

Tam tersi, karşıt görüş sağlam bir iş yaptığında bunu tebrik etmemiz gerek. Eğer 1 dönem chp meclise giremese ne olur biliyor musun ? yada %12'lerle girse ??? deprem olur deprem. Chpnin bütün kadroları değişir. Tepki şart. Demokraside özellikle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    SpectatorX bunu yazdı

Ak partiyi birçok konuda eleştireyim diyorum ancak chp'nin halini görünce vazgeçiyorum

Abi çok koyu bir Atatürkçü olarak ; etrafımdaki Atatürkçülerin resmen ağzına sıçıyorum, özellikle bu konuda kendimi çok eleştiriyorum, chpyi çok eleştiriyorum.

Önce kendimi, kendi görüşümü, kendi görüşümü yansıtması gereken partimi eleştirmeliyim (maalesef CHP'ye oy vermedim ve vermeyide düşünmüyorum).

Akpyi eleştireceksin, chpyi eleştireceksin. Bir yanlış gördüğünde bunu karşıt görüş partisi olduğu için söyleyip, kendi partin olduğu için sineye çekmememiz gerek.

Tam tersi, karşıt görüş sağlam bir iş yaptığında bunu tebrik etmemiz gerek. Eğer 1 dönem chp meclise giremese ne olur biliyor musun ? yada %12'lerle girse ??? deprem olur deprem. Chpnin bütün kadroları değişir. Tepki şart. Demokraside özellikle

acaba gerçek atatürkçüler 87 ler serbest piyasa sonrası erbakanla birlikte islamcıların atağa kalkmasıyla atatürkçülüğe büründüler bkz tarzı hayattan life style rıfat n bali son 50 sayfa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bilim locaları yüzyıllardır iktidarın ve kapitalizmin sağ koluydu, bu böylede devam edecek tartışmanın anlamı yok bu konuyu ortaya yeni çıkan birşey değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    SpectatorX bunu yazdı

güzel bir yazı olmuş. Eleştiren kişinin kalitesi üreteni belirler. O yüzden CHP kaliteli eleştiriler yaparsa AKP'ye kalite manasında destek olur böylece TR kalkınır. CHP'nin daha iyi olması şart(şimdiki durumundan)

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

akp gelene kadar proje üretemeyen tübitak akp geldikten sonra bir sürü projeye imza atmıştır. altay, göktürk, e-imza vs vs. hazmedeceksiniz.

İmza samanyolu. Hayır yazmayayım yazmayayım diyorumda ; Tübitak'ı zaten kötüleyen yok, daha doğrusu yaptığı işleri göz ardı eden yok. Fakat şu yapılan şey aptallık ötesidir ; bilime ve bilimselliğe sığmaz. 

Gelelim GökTürk olayına ;

Kamera : Güney Kore
    Denge ve konum belirleme modülü : İngiltere
    Tepki tekerleği : ABD
    Manyetik tork çubukları : Almanya
    İtki sistemi : İsrail

Titreşim testleri : Fransa'da yapılmış
    Fırlatılan ülke : Çin

E afferim tübitak'a Türkiye'de birleştirmeyi becermiş. Bravo...

Ben 1969'da %100 yerli malı Devrim arabalarını yaptığımızı biliyorum. Çok ilerlemişiz çok... Afferim bize, afferim Tübit-AK'a...

Size samanyolu, zaman, atv gibi medyalarla ne çok gaz veriyorlar öyle... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

seni de banu avar, sol.org.tr ile ulasal kanal fazla gazlamış.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

İmza samanyolu. Hayır yazmayayım yazmayayım diyorumda ; Tübitak'ı zaten kötüleyen yok, daha doğrusu yaptığı işleri göz ardı eden yok. Fakat şu yapılan şey aptallık ötesidir ; bilime ve bilimselliğe sığmaz. 

Gelelim GökTürk olayına ;

Kamera : Güney Kore
    Denge ve konum belirleme modülü : İngiltere
    Tepki tekerleği : ABD
    Manyetik tork çubukları : Almanya
    İtki sistemi : İsrail

Titreşim testleri : Fransa'da yapılmış
    Fırlatılan ülke : Çin

urfada oxford vardıda bizmi okumadıkk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Tübitağı yaptığı projelerden ibaret sanan adamları dikkate alma hocam boşuna. Tübitak'ın sikindirik mantalitesini anca alakası olan bilir. En basitinden sen bugün multidisipliner çalışamıyorsun kolay kolay. Adam sana sen a çalışmıssın, b'den ne anlarsın diyor :D Herkesi kendi gibi boyna götü göbeği yayıp oturuyor sanıyorlar. Bizzat Tubitak'ta gelen projelerin değerlendirilmesinde görev alan bir adamla tanıştım, adam bana külli kişisel ve siyasal sebeplerden boyna proje döndüğünü kendi ağzıyla söyledi. Açarım projeyi, okurum, bir kelime hatasından geri yollarım dedi pişkin pişkin.

krypt tarafından 14/Oca/13 20:06 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
Toplam Hit: 9656 Toplam Mesaj: 94