folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Evet Tübitak‘I Da Mahvettiler

Evet Tübitak‘I Da Mahvettiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

Ya daha TÜBİTAK'ın sitesine girmemiş adamlar gelmiş burda mesaj yazıyorlar.

TÜBİTAK neler yapıyor bir bilseniz....

Sadece konu başlığı olarak yazsan 300 sayfalık bir kitap oluşur.

Tübitak evet evrim var diye yasa çıkarsa birşey olacak sanki, amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.

Evrimle yatıp evrimle kalkın siz, öldüğünüzde darwin, dawkings ve şempanzeler sizle gurur duyuyor olacak.

Nick konu uyumu olmuş ayrıca..

Tübitak'la zilyon kez münasebet kurmuş birisi olarak yazıyorum. Zumsuk haklı.

Neler yapıyormuş Tübitak? :D

krypt tarafından 14/Oca/13 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

seni de banu avar, sol.org.tr ile ulasal kanal fazla gazlamış.

Külkedisi masallarına inanmadığım için kusura bakma... Gazla değil gerçeklikle ilgili konu

---

@ akmarky :

2013'teyiz ve dünyada çok az sayıda ülkenin araba motoru yapacak ekipmanı , bilgisi vs.. var. Şuan bile. Bu yüzden adamlar her türlü ekipmanı yapar ama motoru hazır alırlar.

Türkiye 'de 1961'de de Oxford yoktu fakat motorundan yürüyen aksamına, kaportadan elektrik sistemine kadar biz yaptık. %100 yerli %100 Türk malı. Öyle Alman, İngiltere, Güney Kore ve "asar keserim gömerim van minüt" deyip yani posta koyduğun adamla çalışmadan yaptılar. Bilmem anlatabildim mi.

evet sonrada o arabayı uzaya sürtünme kuvveti sıfır olan bir yere fırlattık vs.... herkes aptal herkes mal zaten üretebilsem ben üretirim hatta kendi adamıma ürettiririm ben kazanırım oturup 50 yerden niye mal getirtiyim araba ve uydu yav bayağı yakın... göktürk yeni bir proje belkide önce adam dövmeyi öğreniyoruz cin olmadan adam nasıl çarpıcaz _?

Milli arabaya çok ilginç bir yerden bakmışsın enteresan. Bugün 25-30 bine bindiğin arabalar , milli arabaya o zaman destek verilseydi 15 bin altına binecektin. Ve dünyaya pazarlayarak kazanılan paralarla ; arabalardan edindiğin bilgi birikimle başka işlerde yapacaktın.

Bir kaç sene sonra umarım şu yazdıklarını görürsün. Araba yapıp uzaya mı fırlattık diyebiliyorsun. Erdoğanın milli araba projesi vardı, onu mu uzaya fırlatacaklar ???

Almanya bugün arabaları uzaya fırlatmak için mi yapıyor ?? Neyse harbi şu mesajı yazdıktan sonra birbirimizi anlayamayacağımızdan eminim. 

içimizdeki şerefsizler yüzünden o arabadaki benzin alınmasaydı şimdi yapılıyor olacaktı. Ayrıca destekten mı bahsediyorsun ne kadar destek verilmis bir bak http://www.skodam.com/ne-nedir-nasil-calisir/devrim-in-benzin-yuzunden-uretimi-durdu-t19087.html

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı

Tübitak evet evrim var diye yasa çıkarsa birşey olacak sanki, amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.

Evrimle yatıp evrimle kalkın siz, öldüğünüzde darwin, dawkings ve şempanzeler sizle gurur duyuyor olacak.

Nokta

Şıracının şahidi bozacı, birbirini gaza getirmeler. Aklınızca laf sokmuşsunuz enteresan.

Tübitak'a girip okumamış diyor; herif daha ilk sayfada mesajları okumaktan aciz. Bak sana mesajımı yazacağım (ilk sayfada);

http://tahribat.com/Forum-Evet-Tubitak-I-Da-Mahfettiler-171902/1/#2053935

"Tübitak'ta tanıdıkları vardı akademik çevreden ve gerçekten iş yapan. Onlarlada oturup konuşmuştuk.

Dedim ki vay be demek ki bu ülkede iş yapılıyormuş. Fakat son 1 yıldır tübitak'ın saçmalıklarını görünce fıttırıyorum. "

--

Önceside var, Tübitak'ın neler yaptığını biliyorum ve gayet sevindiriciydi. Son yıllara kadar. Sizin için evrimi sansürleyip 6 ülkeden aldığı ürünlerle uydu yapması bir başarı sayılabilir. Başarı olup olamdığı ayrı bir konu

Eğer biraz algılarınızı açıp şu cümleyi beyninizle okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlar ve üzerinde konuşabiliriz ;

Bilimsel bir kurum, bilimsel çevrelerce kanıtlanmış birşeyi nasıl sansürleyebilir ? Kişi deği, koca bir kurum.

--

Koskoca bir kurumun bilimsel gerçekleri red ederek BİLİM yapması nasıl bir ikilemdir ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

içimizdeki şerefsizler yüzünden o arabadaki benzin alınmasaydı şimdi yapılıyor olacaktı. Ayrıca destekten mı bahsediyorsun ne kadar destek verilmis bir bak http://www.skodam.com/ne-nedir-nasil-calisir/devrim-in-benzin-yuzunden-uretimi-durdu-t19087.html

Yorgun olduğum için anlayamadım hocam da benzin alındığını ve milli sevgiden uzak şerefsizlerce komplo kurulduğunu ve desteklenmediğini biliyorum.

Fakat 61'de o arabayı yapan biz (%100 yerli malıdır) şimdi 10 ülkeyle sevişip 1 uydu monteleyebildiğimiz için seviniyoruz. Nereden nereye... Başarı dediğimiz şey neymiş... Ondan bahsediyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Tamam beyler sakin oldun zumsuk dünyayı kurtarmak için ilk adımı atmaya hazırlanıyor.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı

Nokta

Şıracının şahidi bozacı, birbirini gaza getirmeler. Aklınızca laf sokmuşsunuz enteresan.

Tübitak'a girip okumamış diyor; herif daha ilk sayfada mesajları okumaktan aciz. Bak sana mesajımı yazacağım (ilk sayfada);

http://tahribat.com/Forum-Evet-Tubitak-I-Da-Mahfettiler-171902/1/#2053935

"Tübitak'ta tanıdıkları vardı akademik çevreden ve gerçekten iş yapan. Onlarlada oturup konuşmuştuk.

Dedim ki vay be demek ki bu ülkede iş yapılıyormuş. Fakat son 1 yıldır tübitak'ın saçmalıklarını görünce fıttırıyorum. "

--

Önceside var, Tübitak'ın neler yaptığını biliyorum ve gayet sevindiriciydi. Son yıllara kadar. Sizin için evrimi sansürleyip 6 ülkeden aldığı ürünlerle uydu yapması bir başarı sayılabilir. Başarı olup olamdığı ayrı bir konu

Eğer biraz algılarınızı açıp şu cümleyi beyninizle okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlar ve üzerinde konuşabiliriz ;

Bilimsel bir kurum, bilimsel çevrelerce kanıtlanmış birşeyi nasıl sansürleyebilir ? Kişi deği, koca bir kurum.

--

Koskoca bir kurumun bilimsel gerçekleri red ederek BİLİM yapması nasıl bir ikilemdir ?

Evrimin kanıtlandığını ileri sürüyorsun fakat bize bu evrimin ne zamn ne şekilde tam olarak kanıtlandığı hakkında bir kaynak göstermiyorsun.Havadan sallamadan önce dökümanlarını ileri sür, dökümanla karşılık verelim.Evrim bilimsel çevrelerce kanıtlandıysa neden hala tartışılıyor bunu sorgulayalım.

Tubitak'ı kişiler beslediğinden dolayı, kişi evrime inansa bile Tubitakta evrimden bashedip bahsetmediğinin bir önemi olamaz.

Tubitak evrimin olmadığından da bahsetmiyor, bozulduğun tarafı çözemedik???

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

Selamun aleyküm, hoşgeldin kardeş. Nasılsın maşallah? Göz%20kırpma

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Gitmiş harun yahya cehaleti diye sözde dincileri aptal göstermeye çalışmış :|

Ya harbi cehalet kokuyorsun zumsuk kusura bakma dostum.

Eğer biraz araştırmacı olsaydın dinin o adamla uzaktan yakından alakası olmadığını anlardın adam masonmu yahudimi ne olduğu belli değil onu dini bir simge diye buraya koyman ne kadar büyük cehalet içinde olduğunu gösteriyor.

Çoğu cemaatte o adamla dalga geçiyorlar :D sen gelmiş onu kanıt gibi koymuşsun :D:D:D

Ahahaha

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı

Eğer biraz araştırmacı olsaydın dinin o adamla uzaktan yakından alakası olmadığını anlardın adam masonmu yahudimi ne olduğu belli değil onu dini bir simge diye buraya koyman ne kadar büyük cehalet içinde olduğunu gösteriyor.

Çoğu cemaatte o adamla dalga geçiyorlar :D sen gelmiş onu kanıt gibi koymuşsun :D:D:D

asıl konudan uzak kalarak sadece su mesaja yanıt yazmak istedim.

hic a9'u acıp, adnan oktar'ın dans showları dısında olan kısımlarını oturup izledin mi ? ciddi soruyorum, yılbası tatilinde 2-3 gün özellikle izledim geceleri can sıkıntısından.

cogu cemaat dalga geciyor demissin ? basta gülen cemaati olmak üzere dini acıdan tanındıgını öne süren türlü adamların ropörtajlarını filan yayınlıyorlar arada, izle derim. hepsi bildigin saygı duyuyor o adama.

bak fethullah gülen diyorum, cübbeli ahmet diyorum. cogu cemaat derken kimlerden bahsettin bilemiyorum da, adnan oktar hayranı oldugumdan filan degil yani yanlıs anlasılmasın.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı

Gitmiş harun yahya cehaleti diye sözde dincileri aptal göstermeye çalışmış :|

Ya harbi cehalet kokuyorsun zumsuk kusura bakma dostum.

Ahahaha

Sakın ha sakınn Sayın Adnan Oktar a laf söylemeyin yanarsınızz :DD

Adam da mesihin özellikleri varmış aman diyim :DD

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 9654 Toplam Mesaj: 94