folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Evet, Türban Simgedir!

Evet, Türban Simgedir!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    s_a_s
    s_a_s's avatar
    Erkek
    Lan türbana karşı çıkan göt laleleri türban gotunuze mi kaçıyor. Amına koduklarım. Götünüzden tikiniz var len bırakın isteyen istediği inancı rahat yaşayabilsin. Üç beş kendini bilmez çıkıyor sanki ülkeyi onlar kurtaracak onlar olmazsa ülke batacak. Bunların hepsinin amlarına koyayım. Tartışmayın vuruşun......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    konuyu silmeye yardım edin nereye tasıcam onu bulamadım çöp diye bişi yok ama

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    1. mesajını düzenle orda görürsün bu text boxun sağ üst tarafına bak. ^^^^ sonraki sayfa açılsın peşine bu konunun nerde gözüktüğü bi kombobox ta yazılıdır. ordan çöp kutusunu seç
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Az önce şu orospu çocuğuna mesaj yazacaktım konu kitlenmişti..Ulan orospu çocuğu.. klavyeden konuşması kolay..Gel vuruşalım.Gör ebenin amını..Te böyle piçler yok mu gördüğüm yerde gırtlaklayacağım..Sana mı kalmış lan o bez parçası..
    Gel özele adres ver bana...

Sas sana diyom..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    lycra çöp kutusu bölümünü göremedim ya kör mü olduk pc ye baka baka:))

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Tamam beyler.. ben ona cevabnı vermiştim de kilitliydi konu. Herkes editlesin. Hadi zyrex.. o sana sen ona yakışık almaz. Şu saate kadar kimse üslubunu bozmadı yakışmaz hadi abi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    sorununuz ne niye bu kadar takıyosunuz şu bez parçassına onu bir açıklığa kavuşturalım

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    yaw kardeş düzenledin ve sol tarafta bi açılan kutucuk öıkacak. Ordan çöp kutusu ve gereksiz şeyler miydi ne onu seç ve tamam de..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Uzayacak konu ya.. Şunu herkes bi kabul etse... Herkes istediğini yapar.. Nasıl mini etek giyen öğretmenlerimiz oluyorsa türbanlı da olsun.. Üstelik mini giyenler psikolojimizi bozuyorlar. Yalan mı :D

Tartışılacak şey değil bu ya..

ben yemek yemeye gidiyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    LYCRa şu Musket in çöp kutusuna nasıl taşınır konu diye bir başlığı vardı..aradım bulamadım.Şunu bulursan göster şu çocuğa da çöp kutusuna taşısın konuyu..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
Toplam Hit: 22348 Toplam Mesaj: 96