Evrende Yok Etmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

peki atomu patlatsak ne olur 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

80

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı

80

Aga sen sayılardan bi daha başla çalışmaya :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    aLsanCaK bunu yazdı
    ersn bunu yazdı

80

Aga sen sayılardan bi daha başla çalışmaya :)

40 yapar ve MHPnin 40. yılı kutlu olsun dkslafklasşfja

80 ne hocam naptın sen :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@RimPalace Soru yanlıştır hocam. 112/8 olması lazım . YGS bu YGS ye güven olmaz 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peki bilgi, ışık ? 

edit: konuyu becermeyin, biraz kafam açılsın istiyorum. sadece düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

ozgunlu tarafından 26/Mar/16 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@ozgunlu şimşek muhabbeti gibi birşey olsa gerek. Mesela şimşek de Buluttaki Elektirik alan ile yer yüzündeki Elektrik alan belli bir seviyeye geldiğinde Elektronlar yer yüzüne doğru bir hareket ediyor daha sonra bu elektronların Azot ile çarpışması ile ışık demeti ortaya çıkıyor ortada bir yok olma durumu söz konusu değil :/

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

soru yanlış değil çözümüme bak bırak anlarsın :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

soru yanlış değil çözümüme bak bırak anlarsın :D

Bakmıyorum hocam cevabın benimki ile eşleşmiyor kesin yanlış . 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Peki bilgi, ışık ? 

edit: konuyu becermeyin, biraz kafam açılsın istiyorum. sadece düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

Işık ta fotondan maddeye bağlanır bi şekilde belki ama bilgiden emin değilim

Toplam Hit: 5068 Toplam Mesaj: 52
evren yok etmek