folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Facebook"Ta Anket Yapıp Annesini Kesti!Facebook"Ta Anket Yapıp Annesini Kesti!

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  murathan
  murathan's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Mayıs/2007
  Erkek

  azdılar iyice ha...

  Neden öldürdün lan ne istedin annen o senin it.Nolursa olsun o senin annen.Gittigin yerden gelme geberesice seni... :| 

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  selim_pusat
  selim_pusat's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Haziran/2007
  Erkek
  bunun gibileri şehrin ortasında linç ediceksin bidaha yapan çıkıomu yemin ediyorum arada sırada İRAN A özenmiom değilim RECM EDİCEKSİN PİÇİ herksin gözü önünde okulları zorla getireceksin izlesin çocuklar beyinlerine kazınsın a.q. yıllarca unutamasınlar bak bidaha yapan çıkıomu böle rezillik

  Anne sevinin, sevinin artık Eve dönemedik diye üzülme Ağıtlar yakıp ta sürme yüzüne Sevinin, biz meydanlarda ölsek de Siz sanmayın, şehit kanı kalır yerlerde Bir önder çıkacaktır elbet Bizleri bekliyor simdi Hilal’in gösterdiği şehirde Ben huzur bulacağım Ve karanfiller yetişecek üzerimizde
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  tugra
  tugra's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Eylül/2007
  Erkek
  eski bir deyim vardır '' adamın başının belası g*tünden çıkarmış '' diye ...

  anlamayana Davul Zurna Saz ...
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Chip
  Chip's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Eylül/2007
  Erkek
  Hem öldürüyo hemde parçalara bölüyo gerçekten dehşet nasıl bir psikolojidir anlamadım gitti.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Omnuarliti
  Omnuarliti's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Mart/2008
  Erkek
  bravo herkes bu kadar soğuk kanlı olamaz.ama biraz salaklık etmiş ki gitmiş arkadaşından yardım istemiş.zaten parçalamışın parça parça çıkar işte niye mallık yapıp başkasına söylüyosun.bu devirde kimseye güvenmeyeeksin güvenirsen sonun işte böyle olur.

  Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DjBarky
  DjBarky's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Nisan/2007
  Erkek
  yapılacak işmi lan bu ?

  Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Blackjack
  Blackjack's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Eylül/2007
  Erkek

  Bir çocugun annesini öldürmeye iten sebep nedir ?

  Bir anne yada baba bir insanın hayatından sorumlu olcagını bilierek bu büyük sorumluluk altına girerek dunyaya yeni bir birey getirirler.Bu bireyin tüm ihityacları bu sorumlulgun getirisi olarak anne ve babanın üstündedir.O,bireye maddi ve manevi destekta bulunmak zournlulugu vardır.Cebine üç beş kuruş para koymakla yada sadece karnını doyurmakla anne baba olunmaz.Bu sorumlulgn getirilerinden biride bireyi hem maddi anlamda hemde psikolojik anlamda yetiştirmektir.İiyi bir iş ile maddiyatı saglarsın ancak psikolojik olarak tam manası ile saglıklı bir birey yetiştiremiyorsan sen sorumlulugnu yerine getiremiyorsun demektir.Tabi burda tek suç anne yada babanın degil burda suc her iki tarafın.

 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cbekcibasi
  cbekcibasi's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Mayıs/2007
  Erkek
  Ohaa bunun satanislekle alakası :D yok onun psikoloji bozulmuş

  Pc Kopat izmir_love_1988@hotmail.co.uk Msn?
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  NighT-7
  NighT-7's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Ağustos/2005
  Erkek
  Niye biz yapmıyoruz?
  Bunun gibiler kişilikleri ve mizacları gelişmemiş, yetersiz, Allahsız, kendini tanımayan, nasıl davranacağını-nasıl bir yol çizeceğini bilemeyen boş beyinlerin işi. Bu bahsettiğim tip insanlar çok çabuk kandırılır,yönlendirilir,beyni yıkanır. Bu kodumun oğlu da bu tiplerden. Zaten örnek aldığı salaktan anlaşılır. HIM mıdır ne haltsa. Bu da bi kıyamet alametidir işte.

  Şimdi konuyu bazılarının hak vereceği, bazılarının karşı çıkacağı bi yere götüriyim (tartışma ortamı :F )
  Niye hiç bir hiçhopçu böyle bişe yapmaz?
  Çünkü adı çıkmış ve bazı türleri satanizme giren bir müzik değil. Bu çocukta müzik ruhu var belki, müziğe ilgisi var. Rocku seçmiş, yanmış. Hiphopu seçse belki gangster olmayı deneyecekti. Birini öldürecek, bi yeri soyacak veya onlar gibi giyip belki de rap müzik yapacaktı. Ya da mafyaya karışacaktı. Ama kendisini 9ay karnında taşıyıp, gece gündüz onu kollayan, gözetleyen, dua eden, hep onu düşünen, cennet ve cehennemin ayaklarının altında olduğu annesini öldürmekle kalmayıp parçalara bölmeyecekti.

  ...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Böcüklerin Efendisi
  krypt
  krypt's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Mart/2004
  Erkek
  10 gram bilginle konuyu yanlış yerlere çekme, HIM dediğin grup aşk şarkıları falan yapıyor, hatta satanist damgası yememek için isimlerini HIM olarak kısaltmışlar. Müziğin bazı türlerinin satanizme girmesi ile, daha doğrusu satanizm ile ne alakası var olayın? Satanizm hakkında ne biliyorsunda böyle bir yorum yapabiliyorsun? Ayrıca bu çocuk satanist falan değil, 13 sayısı satanistler için uğruluymuşta onu sembolize etmek için cesedi 13 parçaya ayırmış. İfadesinde 2 yıl önceye kadar 5 vakit namaz kıldığını sonra ateist olduğunu söylemiş. Şekil A'da görüldüğü gibi bu gerzeğinde satanizm hakkında bir bok bilgiği yok. Beyin a*cıklaması geçirmiş, kimliğini yitirmiş, psikososyal amelenin teki. Bu çocuk bu hale geldiyse, suç %90 anne ve babasındadır.

  while (1<2)
Toplam Hit: 13379 Toplam Mesaj: 66