folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Facebook"Ta Anket Yapıp Annesini Kesti!

Facebook"Ta Anket Yapıp Annesini Kesti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

flood bunu yazdı:
    -----------------------------
    yh be kardeşimsende Utanmasan bu şerefsizi haklı çıkarcaksın bunun gibi insanlıktan nasibini alamamaış aldığı her nefesin dünyada zarar olan şerefsileri asıl doğrayacaksın kuşbaşı kuşbaşı
    -----------------------------

Ohoo, dam üstünde saksağan vur beline kazmayı :\ Ne alaka ustam, bu herifi savunan kim, annesini öldürmüş herif neresini savunacaksın bunu. Cevap yazmayacam dedim ama ustam sende geldin bana katil diyecen nerdeyse.

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekio.satanizmle çok yakından bi alakası olmayabilir.ama adam satanizmi kafasına göre yorumlaması ve böle bi şerefsizliği yapmasında etkili olmuş olabilir.bu özenti bi çocuk ben bursalıyım ve arkadaşlarımdan bu çocuğu tanıyanlar var.bursada adını vermeyim bi cafede garsonluk yapan bi çocuk ve takıldığı kişilerde hepsi aynı tarzda çocuklar.Allah affetsin demekten başka bişi gelmio içimden

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

elemanın netdeki 2 resmi vay haline baksanıza :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Ya adam gorgoroth özentisi oLp gaahl a özenseydi ne dicektiniz :F $eytan çock annesini kesti Ama harbiden yazık insanlar ck dei$ior 9 ay karnında ta$ısın ondan sora git öldür :S ayıp

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    Başlığa bakınca amerikada oldu sanarak girdim...Türkiye'de olduğunu öğrenince çok şaşırdım...

...
Toplam Hit: 13356 Toplam Mesaj: 66