folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fethullahçılar Ve Polislik Sınavı

Fethullahçılar Ve Polislik Sınavı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoW
    WoW's avatar
    Erkek

Beyler bugün bi arkadaşla oturuyoruz arkadaş bugün abilere gidicem dedi bnde niye gidiyon olm fln dedim anlatmaya başladı anlattığına göre işte bu polislik sınavının soruları her yıl bu fethullahçıların eline geçiyomuş ve öğrencilere dağıtıyolarmış bn baya şaşırdım hatta askeriyeye bile girmeye başladıklarını söyledi sonra evde biraz araştırma yaptım şu linke bi göz atarsanız : http://www.aksam.com.tr/2009/09/20/haber/guncel/6840/polis_okulu_sinav_sorulari_calindi_iddiasi.html

Bu arada FEM fethullahçı bi dersane

eğer bunlar bu kadar ilerlettilerse halimiz vahim :S

Neden Ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

bu başlıkta bunu tartışmıştık. gerçekten çok acı bi durum...

http://www.tahribat.com/Forum-Polis-Okulunun-Sorulari-Cemaate-Mi-Gitti-95891/

gerçekten kötü bi durum.. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Polis-Okulunun-Sorulari-Cemaate-Mi-Gitti-95891/

http://www.tahribat.com/Forum-Polislik-Sinavi-Iptal-Edildi-96229/1/

edit büdüt:

aynı anda yazmışız.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoW
    WoW's avatar
    Erkek

Polisler arasında fethullahçı çokdur ama bu kadar olduğunu bnde bilmiyodum gerçekten çok yazık askeriyeye girerlerse halimiz vahim :S

Neden Ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

zenginin malı fakirin çenesini yorar gibi bişi oldu buda

sürekli aynı konu,,,

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

gecen sene bizde mağdur olduk... bu sene insallah girecem polis okuluna cemaat soruları çalıp dağıttı serefsizler

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek

Eğer konuşulanlar doğruysa polislik sınavına giren herkesin hakkını yiyen müslümancıklar için üç kere FETO! FETO! FETO!

!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bazaryeri
    bazaryeri's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar doğrudur fetoşun dershanelerinde dağıtılan test kitapları var onların icersindeki sorular polislikte cıkan sorularla aynı şıklarda bile değişiklik yok..Son sınavada biliyorsunuz sınav iptal oldu olmasının sebebide 600 kişinin full cıkarmasıdır.Yani bu kadar full cıkaran olmasaydı sınav iptal de olmadı.Polislik dışında da coğu sorular dağıtılıyordur bence

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sonra dini konularda bu insanlar fetva verirler. Milletin hakkına girmek haram olmuyor. 2 yıllıktayken Fatih Ünideydim. Neler gördüm neler. Her çeşitinden. Anlat anlat bitmez. Yüzlerce kişiden insan diyebileceğim çok nadir fetocu tanımışımdır. Sırf çıkar üzerine işliyor bu cemaat. Kerhaneden camiye giden tipler var. Siz ne diyorsunuz ki? Bunların Allah'a saygısı kalmamış başkalarına kalsın.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

bir konuda yazılan bir yorumu yazmak istiyorum.

elimiz kolumuz uzun elhamdülillah.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Onlara göre bu tür şeyler mubah.

Toplam Hit: 8602 Toplam Mesaj: 61