Foruma Neler Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Merhaba yönetim ve sevgili muridler ben bi konuya deyinmek istiyorum ben şimdi konu açıyorum pc ile ilgili ama konuya hiç bakılmıyor bu şey içinde geçerli bazı muridler pc ile ilgili konu açıyor ama hiç cevap yazılmıyor başka konulara bakıyorum mehmet ne yapmış ahmet böle yapmış onlar maşallah rekor kırıyo :) yani site amacının dışında ve şöyle bişey var bir murid konu açıyor bende dahil olmak üzere bazı arkadaşlar belki pc hakkında bişey bilmesede bazı şeyler sorup öğrenmeye çalışıyor ama gelipte ona azıcık yardımım dokunsun diye demiyolarda insanla nasıl alay ederim onu düşünüyolar bişi öğrenmek için konu açıyorsun öğrenmek içinmi laf yemek içinmi ben onu seçemedim malesef yönetimden isteğim bu alaya alan davranışları biraz kısmaları her açılan konuylan alay edilmemeli bazı muridlerin dili sürçüyo yanlış bişey yazıyo atıyorum bilgisayar değilde pilkisayar sonra ordan biri çıkıyo hahahah şuna bak hahahah sanki kendi çok iyi biliyomuş gibi ve ayrıca web saldırı vs kategorileri açılmış mesela oraya açsak hahaha şuna bak heykır olacak vs alay geçiliyor yani üyelerin artık birazcık daha karşındakine saygılı ve cevap vericeksede adam gibi vermesini istiyorum foruma takılalı bunlar gözüme çarptı yönetimden gerekenin yapılmasını istiyorum teşekkürler

iyi akşamlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hoca haklısın ama yakın bi zamanda alınan karara gore ciddi konuya daşşak mesaj atan banlancak..Bu dalga gecmenin onune gecicektir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    bu konuya birsürü cevap yazılacak şimdi..çünkü yine tartışıyoruz.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    ee bende birsey hatirlatmak istiyorum araniza yeni sayilirim ama soyliym genede tabi hakkim varsa azicik simdi arkadasim arama butonuna yazdigim zaman zaten gooogleden daha kesin cozum bulabiliyorum burda eskiden beri okurdum ama bi turlu uye olamazdim simdi uyede oldum mutluyum ben her konuyu okuyorum ama ayni konudan birdn fazla varsa hepsine neden ayni yorumu yaziym

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

st_anger_07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ee bende birsey hatirlatmak istiyorum araniza yeni sayilirim ama soyliym genede tabi hakkim varsa azicik simdi arkadasim arama butonuna yazdigim zaman zaten gooogleden daha kesin cozum bulabiliyorum burda eskiden beri okurdum ama bi turlu uye olamazdim simdi uyede oldum mutluyum ben her konuyu okuyorum ama ayni konudan birdn fazla varsa hepsine neden ayni yorumu yaziym

yeni üyesin tabiki bu konuda bişiler söyliyecek sahibisin ama bak şimdi murid :) ona bakarsan herşey internette yazıyor ama yani senin gibi aramasını belki bilmeyen muridler üye oluyor vs ve araştırdığında ona bakarsan foruma yazılan her konunun cevabı var ama amaç muridlerden yardım edebilicek konu başına gelmişse çözüm ne olabilir konu o yani anlatabilmişimdir inşallah :) yani dediğine göre bu forumlarda yazılanların hiçbirisi olmazdı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    geyik yapanlar dolu. gecen konu actim arkadasima ünt. ödevi için diye iki tane mal geldi yumurta g*te dayandı falan dedi ötekide sırıtıyor. rene sagolsun ikiside banlandı 48 saat süreyle. işte bu gibi arkadaşlar buraya geyik yapmaya gelmişler. biri ciddi konu açıyor ötekide dereden tepeden anlatıyor bide üstüne geyik yapıyor. işte böyle ilk dalga geçenler konuyu uzattıkça uzatıyor sonra küfürleşmeler başlıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam öncelikle net ortamında dil sürçmesi diye bir şeyi ilk defa senden duyuyorum.
    Yanlış yazımlar olabilir tabi. Bilgisayar yerine Bilgisyaar yazabilir mesela. Ama Pilgisayar yazıyosa o adam Bilgisayardan anlamıyodur(eğer ciddi ciddi yazıyosa)

Burası hiç bişey bilmeyen insanların bilgisayar kullanmayı öğrendiği bi yer değil. Ama ota boka dalga geçilmesi konusunda sana katılıyorum.

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Bu konu çok tartışıldı hep böyle başlıklar geldi ama bence yersiz yai başlığı açarsın bilen adam varsa yardım eder zamanı yoksa etmez.Onun dışında tahribat sadece bi hack yada güvenlik sitesi değildir yani onun dışında da konuşmaların olması gayet doğaldır bence.Dassaq konusunda haklısında arada insan kendini tutamıyo onuda mazur görmek lazım bence:S

yani site amacının dışında      bu ne demek hocam tahribatın amacı nedir?

Edit:

Tahribat.com'a gelince... bu sitenin amacı nedir diye merak ediyorsanız, buna ben de emin diilim...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     kendimi bildim bileli bu konu çok tartısıldı. kim ne derse desin imam yellenirse cemaat sıçarmış davasına döndü bu konu. kimler geldi kimler geçti a.q. kalan sağlar bizimdir ama gönül isterki 2sene öncesinin 3 sene öncesinin elemanları paylaşımcıları olsun. sağlıcakla.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

Hocam öncelikle net ortamında dil sürçmesi diye bir şeyi ilk defa senden duyuyorum.
    Yanlış yazımlar olabilir tabi. Bilgisayar yerine Bilgisyaar yazabilir mesela. Ama Pilgisayar yazıyosa o adam Bilgisayardan anlamıyodur(eğer ciddi ciddi yazıyosa)

Burası hiç bişey bilmeyen insanların bilgisayar kullanmayı öğrendiği bi yer değil. Ama ota boka dalga geçilmesi konusunda sana katılıyorum.

Yanlış yazmalar dicektim bak bende yanlış yazmışım :) evet haklısın Kreston yani bile bile olmadığına eminim yanlış yazmadandır.Ama mesela önemli biride olabilir forumda onlan dalga geçemezler ama normal murid yazsa 3 sayfa salağa bak yazarlar gerçi gerçek hayattada böle gücü yeten yetene inşallah anlatabilmişimdir.Ama geyik konusuna gerçekten sınır getirilmeli :) saol yorumun için iyi akşamlar Kreston :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal3460
    Fatal3460's avatar
    Erkek

Arkadasımız Guzel Mevzuya Degınmıs ,Sızın Kadar Bılgılı Degılım Ama Acılan Her Konuyu Okuyorum Bılgılenmek Adına Gercekden Sorulara Ve Sorunlara Cevap Veren Uc Bes Arkadas Var Ve Sayelerınde COk Sey Kapdım Burdan Dalga Gecenler Geyıq Yapanlar Tiiye alanlar neblıyım Bazen Bıse Sormaya Cekınıyorum Hanı Olurda Murıdın Bırı Bızı Makaraya Alır Dıye.. Neyse Fazla Irdelemeye Gerek yok sanırım burdakı herkez okumus bılgılı ve kulturlu herseyı anlıcak kapasıtedeler umarım soru soran arkadaslarlaa dalga gecılmez :S

-- Rene HoCa Gercı Uyarısını yapmıs yazıkdır kımse banlanmasında burası bı nımettır bence bı cok sıte var ama tahrıbat gıbısı zor bulunur ...

Üç Nokta
Toplam Hit: 6370 Toplam Mesaj: 50