folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Son birkaç aydır özellikle dikkat ediyorum birkaç murid sırf hotfile v.b sitelerden para kasıcam diye her telden filmidir müziğidir oyunudur resmidir bir ton ıvır zıvır için konu açıyor.Bu tarz şeyleri paylaşmak istiyorlarsa tek bir konu açsınlar ne var ne yok hepsini oraya paylaşsınlar.

Şimdi bakıyorum bir konu açılıyor hergün güncel film arşivi v.s diye.Tam konu ana sayfadan düşünce yeni birşey ekliyip upluyorlar.

Divx forumlardan farkı kalmayacak bu gidişle sitenin..

Şimdi aktif konulara bi bakın ? Yarısı sırf downloadla alakalı film mp3 resim duvarkağıdı oyun v.s download..

Artık buna bir önlem alınmalı.

Eminim benim gibi düşünen bir çok kişi çıkacaktır.

Daha fazla boku çıkmasa bu olayın iyi olur.

Renenin Notu : http://www.tahribat.com/Forum-Forumda-Artan-Paylasim-Sacmaligi-131327/11/#1508052

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

aynı düşünüyorum.ama film indirmeyi seven biri içinde güzel gelebilir.ben de aynı konuyu açmayı düşündüm ama sonuçta download bölümü var..toplu olarak paylaşılması daha iyi olur..eskiden de paylaşım vardı ama böyle bokunu çıkarana kadar değildi.

edit:BaD_BoYs bu mudur paylaşımcı ruhu ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

paylaşim yapmalarinda bi  sakınca yok bence  ,  ancak dediğin gibi  aktif konular da     hotfile kasicaz diye   10 sene önceki filmin veya baska bir şeyin 

paylaşilmasinin bi mantiği  yok  ,

bunlara bi ceki düzen vermek bencede sart    tek konu altinda toplanmasindan ziyade  download bölümü  aktif konularda gözkmese de olabilir   bişey indiricek

adam  zaten  girip kendisi arama yapacaktir.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

katılıyorum hocamm aynen amk nedir bu yhaa, vallaha bi film arıyacam zaman buraya bakmadanda geçmiyorum haa , çünki devamlı yok bi film ekliyolar güncellencek bahanelerle fln devamlı ana sayfayı işgal ediyolar daha güncel konular paylaşın yorum yapalım paylaşalım yani (Düşüncem Bu Yönde)

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------

aynı düşünüyorum.ama film indirmeyi seven biri içinde güzel gelebilir.ben de aynı konuyu açmayı düşündüm ama sonuçta download bölümü var..toplu olarak paylaşılması daha iyi olur..eskiden de paylaşım vardı ama böyle bokunu çıkarana kadar değildi.

Senide anlıyorum kardeşim.Bende film muzik indiriyorum elbette.Ama şu anda farkındaysan işin boku çıkmış durumda.Sırf hotfile v.s sitelerden para kasıcam diye full dolduruyorlar ne var ne yok..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Son birkaç aydır özellikle dikkat ediyorum birkaç murid sırf hotfile v.b sitelerden para kasıcam diye her telden filmidir müziğidir oyunudur resmidir bir ton ıvır zıvır için konu açıyor.Bu tarz şeyleri paylaşmak istiyorlarsa tek bir konu açsınlar ne var ne yok hepsini oraya paylaşsınlar.

Şimdi bakıyorum bir konu açılıyor hergün güncel film arşivi v.s diye.Tam konu ana sayfadan düşünce yeni birşey ekliyip upluyorlar.

Divx forumlardan farkı kalmayacak bu gidişle sitenin..

Şimdi aktif konulara bi bakın ? Yarısı sırf downloadla alakalı film mp3 resim duvarkağıdı oyun v.s download..

Artık buna bir önlem alınmalı.

Eminim benim gibi düşünen bir çok kişi çıkacaktır.

Daha fazla boku çıkmasa bu olayın iyi olur.

geyik gibi olmalı bu konular aktife taşınmamalı..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

arz, talebe göre şekilleniyo

All is well
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

bencede anasayfada gözükmesine gerek yok,mantıklı hocam.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

antivirus bunu yazdı:

paylaşim yapmalarinda bi  sakınca yok bence  ,  ancak dediğin gibi  aktif konular da     hotfile kasicaz diye   10 sene önceki filmin veya baska bir şeyin 

paylaşilmasinin bi mantiği  yok  ,

bunlara bi ceki düzen vermek bencede sart    tek konu altinda toplanmasindan ziyade  download bölümü  aktif konularda gözkmese de olabilir   bişey indiricek

adam  zaten  girip kendisi arama yapacaktir.

Oyum bu yönde.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

geyik gibi olmalı bu konular aktife taşınmamalı..

Oda bir çözüm olabilir.Download yapacak kişi girer download bölümünde arar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

download da aktif e taşınmayacakta ney taşıncak amk :|

ben memnunum. güncel şeyleri indirebiliyoruz. mesela en basitinden aşk tesadüfleri sever albümü. güncel bi paylaşım.

kutsal damacana 3 mesela. bu tip şeyleri diğer sitelere girmeden öğrenebilyoruz.

o değilde account için ayrı bi kategori açılmalı ve o ana sayfada görünmemeli esasında

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 14024 Toplam Mesaj: 115