folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

sacmalik demisinde senin bu konun daha sacma.

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

download da aktif e taşınmayacakta ney taşıncak amk :|

ben memnunum. güncel şeyleri indirebiliyoruz. mesela en basitinden aşk tesadüfleri sever albümü. güncel bi paylaşım.

kutsal damacana 3 mesela. bu tip şeyleri diğer sitelere girmeden öğrenebilyoruz.

o değilde account için ayrı bi kategori açılmalı ve o ana sayfada görünmemeli esasında

foxxlye katılıyorum da bad boys gibi bazıları suistimal ediyor durumu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Burayı paylaşım platformu diye biliyorum isteyen paylaşır haa konuyu acan ref link verir zaten adminler siler hf ye gelince 3 5 kuruş alması lazım okadar up yapıyo kısacası indirende memnun konuyu acanda şahsi görüşüm..

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Bencede çok haklısın kardeşim.Sitenin filim sitesinden farkı kalmayacak  burası tahribat"!" herşeyin bölümü var ayrı ayrı açmaya gerek yok . Tek bir konu içinde ola bilir görüşüm.

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Adımın geçtiğini gördüm. Suistimal ettiğim olay neymiş ? Yaptığım paylaşımların arkasını takip etmem mi ? Ortaya bir konu koyup yardım varmı ne oluyor ne bitiyor diye takip etmem mi ? Yada yaptığım paylaşımda gırgır şamata varsa benimde katılmam mı ? Bunlarmı suistimal. Burada bazı müridler var ki onlar için kılını dahi kıbırdatmayacaksın. Benim paylaştığım müzikleri filimleri dizileri programları eğitim programlarını kitaplarını indirmiyormusun ? Senin nu yaptığın yada bana laf atanlar yediğiniz kaba sıçmak denmiyormu şu olaya. Yazık lan size...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

BaD_BoYs bunu yazdı:

Adımın geçtiğini gördüm. Suistimal ettiğim olay neymiş ? Yaptığım paylaşımların arkasını takip etmem mi ? Ortaya bir konu koyup yardım varmı ne oluyor ne bitiyor diye takip etmem mi ? Yada yaptığım paylaşımda gırgır şamata varsa benimde katılmam mı ? Bunlarmı suistimal. Burada bazı müridler var ki onlar için kılını dahi kıbırdatmayacaksın. Benim paylaştığım müzikleri filimleri dizileri programları eğitim programlarını kitaplarını indirmiyormusun ? Senin nu yaptığın yada bana laf atanlar yediğiniz kaba sıçmak denmiyormu şu olaya. Yazık lan size...

ağlicam lan şimdi :'((

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

BaD_BoYs bunu yazdı:

Adam haklı beyler. Hocam, takma kafana.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Foxxly de paylaşım yapıyor ama adabıyla..girin bakın profiline

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

MaxeL bunu yazdı:

BaD_BoYs bunu yazdı:

hocam salla yap paylaşımını  sen :W  1 2 düdük çıkar ( kendileride indirir senin yaptığın paylaşımlari) sonra tahribat mu tahribat şumu demeye başlarlar :W

not : paylaşımlarini seviyorum indiriyorum... işime yarıyor

Ne takıcam 3-5 tane boş konuşanı ya. Yaptığım paylaşımları öyle yada böyle indiriyor bu çamur atanlar. Yinede hayrını görün. Gereksiz bir konu gereksiz cevaplar ki benim verdiklerimed gereksiz. Hadi siz yazın boş boş...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Son birkaç aydır özellikle dikkat ediyorum birkaç murid sırf hotfile v.b sitelerden para kasıcam diye her telden filmidir müziğidir oyunudur resmidir bir ton ıvır zıvır için konu açıyor.Bu tarz şeyleri paylaşmak istiyorlarsa tek bir konu açsınlar ne var ne yok hepsini oraya paylaşsınlar.

Şimdi bakıyorum bir konu açılıyor hergün güncel film arşivi v.s diye.Tam konu ana sayfadan düşünce yeni birşey ekliyip upluyorlar.

Divx forumlardan farkı kalmayacak bu gidişle sitenin..

Şimdi aktif konulara bi bakın ? Yarısı sırf downloadla alakalı film mp3 resim duvarkağıdı oyun v.s download..

Artık buna bir önlem alınmalı.

Eminim benim gibi düşünen bir çok kişi çıkacaktır.

Daha fazla boku çıkmasa bu olayın iyi olur.

hocam ben sana katılıyorum boşver herkes aynı kafada değil sen kendi işine bak yönetim uğraşsın dursun bu iş zıvanadan çıkınca.

Toplam Hit: 14043 Toplam Mesaj: 115