folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

son birkaç aydır birçok dosya indirdim badboysun paylaşımından.paylaşım sitesi değilmi kardeşim adamın yaptığı normal.

napıcak karı kız muhabbeli konumu açıcak.yada sen bi konu açtında adam onu aşağılayacak bişeymi yaptı...

böyle bişey kıskançlıktan  başka nedirki...

imzayı bıraktım basıyorum artık
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

MaxeL

Adabınla konuş.Kendi kaliteni ortaya koyuyorsun.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

bende uploaderım :) oyun ve görsel eğitimler için tek konu altında topluyorum ılgı gorecek programsa ayrı konu acıyorum.
    Ancak soyle yapılabılır geyik konusu gıbı anasayfayı işgal etmiyebilir downloadcılar orayı takıp eder destek@tahrbat.com a bu sekılde olması ıcın maıl yollıyalım :) yanı mantıklısı bu hocam download bolumu olduguna gore elbet paylasım olacak

edir: hocam ancak kusurbakmada paylasımlardan mıllet memnun ben paylasımlardan memnunum sahsen.Paylaşım yapan lar zaten bılınclı devamlı olan seylerı tek konu altında topluyor gerı kalanıda paylasımcı ruhuyla paylasıyolar.Eğer şikayetın varsa mail atacaksın gereğini yaparlar :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

dertli bunu yazdı:
    -----------------------------

son birkaç aydır birçok dosya indirdim badboysun paylaşımından.paylaşım sitesi değilmi kardeşim adamın yaptığı normal.

napıcak karı kız muhabbeli konumu açıcak.yada sen bi konu açtında adam onu aşağılayacak bişeymi yaptı...

Dostum kendi yazdıklarını bir daha oku :) Biz ne diyoruz sen ne diyorsun burada

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

dertli bunu yazdı:

Dostum kendi yazdıklarını bir daha oku :) Biz ne diyoruz sen ne diyorsun burada

ne dediğim gayet açık değilmi_?anlaman için nasıl anlatayım_?

imzayı bıraktım basıyorum artık
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Paylaşım ruhu bu mu söylesene ? Delikanlı gibi hotfile kasıyorum. Hit çok ana sayfada çıkıyor diyemiyorsun ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Bu tür başlıklarda canımı sıkmaya başladı zaten |:

Haydarpaşa garında anasının yanında | hotfile | rapishare | hd |  2011 | yükle | indir | download |   walla yükle | bak küserim | hade bağalımm |

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Paylaşım ruhu bu mu söylesene ? Delikanlı gibi hotfile kasıyorum. Hit çok ana sayfada çıkıyor diyemiyorsun ?

hocam demekkı yararlı bırseymıskı paylasmış ilgide gormus bırcok kısıde memnun kalmıs bence hiçbir sorun yok

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Konu genelliğinden çıktı ve bir müridi suçlamaya dönüştü. Buna karşıyım.

Başlığı da Bad boysun paylaşım sacmalığı diye değiştirin bare..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

swordfish hacı benim ne durumda ve nasıl paylaşım yaptığımı az çok bazı müridler bilir. Ben HF kasmıyorum. Şu zamana kadarda HF' den bir kuruş almadım. Ayrıca HF' den kuruş alsam ne almasam ne ? Evet aldım desem ne olacak almadım desem ne olacak ? Neden durduk yere almadım diyeyim ki ? Bana bunun cevabını ver hoca.

Ayrıca kendi bilgisayarıma arşivime indirdiğim dosyayaları upload edip burada da paylaşıyorum. HF' den 3-5 kuruş alırsam senin biyerine mi batıyor ? Üşenmeyip o gösterdiğin ekran görüntüsündeki dosyaları sen indirmedin mi ? Warez siteleri gibi VPS olsa HF kassam tamam lan adam haklı diycem ama boşa sallayıp boşa tutuyorsun hoca.

Adamlığı senden öğrenecek değilim. Senin şu yağtığın ADAMLIKSA BEN ADAM DEĞİLİM...

.
Toplam Hit: 14028 Toplam Mesaj: 115