folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

Forumda Artan Paylaşım Saçmalığı !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

itfaiyeciTBT bunu yazdı:

@swordfish

100 lira ile vps ve telefon faturamı ödüyorum diye örnek veren mürid hotfile kasmıyorum diyen mürid değil. dikkatsiz davranmışsın anlaşılan. düzelteyim dedim.

Karışıklık olmş o zaman.benim hatam..

Kardesim ben dedigim gibi. ilk basta ayrı ayrı acıyordum sonra yöneticiye mail attım dedim böyle böyle yapmayı dusunuyorum dedim. tamam dedi. hatta bilmedigim bişeyi söyledi. ilk mesajınızı düzeltme imkanınız yoktur. 2. mesajnınızı duzeltebilirsiniz demisti. bende artık tek konu altında toplamıs bulunuyorum.

Niye kasıyorsun sorusuna gelince. zaten kendime divx arsivi yapıyorum. Aynı zamandada bunu paylasım + kazanc olarak saglamayı dusundum. TBT' yönetimine mailde attım bu konuda ben sıkıntı görmedim + bu konuya niye yazdım diye sorarsanız. sadece belirteyim dedim. Orada verdigim vps + fatura bir örnekti. bos vaktiniz varsa sayet sizde yapabilirsiniz bunda bir sakıncamı var acabaki.

Forum düzenine gelince Elbette ayrı ayrı acılınca gıcık durdugu bariz ortada. belirtildigi gibi. download bölümü anasayfada cıkmaz. indirmek isteyen download bölümünden temin etmek istedigini edebilir.

İtfaiyeci'ye ayrıyeten tesekkürler.

Orada vermis oldugum maddiyasal örnekti sadece. kaldıki bilen bilir. büyük bir oyun paylasım forumunun upload dan kazancının ne kadar oldugunu.

Bir yanlısım varsa sayet TBT müridlerinden affola.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Çok ciddiyim bu kadar kasma adresini ver ben sana aveanı limitsiz tarifeli hatlarından bitane yolluyum..

hoca bu sözün tartışma adabından uzak değil mi sence de?

konu hakkındaki görüşüm paylaşım yapan müridlerin benzer paylaşımları tek bir başlık altında toplamasından yana.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

bu işi ne diye bu kadar büyütüyorsunuz ki onu anlamadım :S tahribatta her türlü paylaşım serbest buna filmler de dahil! zaten yasak olsaydı yönetim izin vermezdi bu kadar paylaşıma...

derdiniz tek konu altında olsun hepsi için ayrı ayrı konu açılmasın diyorsunuz iyi güzel hoş da o zaman da şöyle bişey oluyor atıyorum x filmini arıyorum konu başlığında yazmadığı için arama sonuçlarında çıkmıyor o yüzden gidiyorsun hiç bilmediğin yerlere bakıyorsun... adam ayrı ayrı konu açınca daha çabuk bulunuyor. ha hepsi için konu açılmasından sıkıntı yaşıyorsanız desteğe mail atarsınız download bölümü anasayfada cıkmasın die onlarda gerekli görürlerse kaldırırlar.

anlamadığım başka birşey var bu forum 5-10 kişiye hitap etmiyor ki! forumda kayıtlı 23536 üye var... ve dikkat ettiyseniz açılan konuların 300 400 hit alıyor ortalama. demekki sizin olmasa bile birilerinin işine yarıyor.

hoşunuza gitsin ya da gitmesin forum kurallarına uygun hareket ettikten sonra dilediği gibi konu açabilir! sonucta bizler ne konulara katlandık bunu kafadan pas geçeriz

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

Çok ciddiyim bu kadar kasma adresini ver ben sana aveanı limitsiz tarifeli hatlarından bitane yolluyum..

konu hakkındaki görüşüm paylaşım yapan müridlerin benzer paylaşımları tek bir başlık altında toplamasından yana.

En azından kimseye sittir çekmiyorum yada giren çıkan ne diye sormuyorum 

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Örnek : Bad_boys resmen bokunu cıkarmış...

Bundan sonra dosya paylaşacak kullanıcılar tek forum konusu altında paylaşsınlar...

Mod ve adminlerede aynı görüşü bildireceğim, bu sayede gereksiz konu acılmasının önüne geçelim...

Bu hotfile vs kasmak için dosya paylaşımına bir son getirmek lazım haklısınız...

Bundan sonra paylaşım yapmak isteyen kullanıcı her grup için bi konu acıp onun altında yapsın paylaşımını...

örneğin a kullanıcısı film paylaşmak istiyorsa acsın güncel filmler diye bi başlık yazdın altına hepsini...

Bundan sonra takibini yapacağım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

En azından kimseye sittir çekmiyorum yada giren çıkan ne diye sormuyorum 

bireysel tartışmaya döndürmek gibi bi niyetim yok çok uzatmicam lafı. her iki taraf da karşıyı aşağılamak için söylemiş. biri iyice ayarı kaçırmış diğeri ona göre biraz daha ılımlı. ama çok bi fark yok bence.

crafty hocam sürekli güncel tutulan belli linkler olur(appalosa'nın yaptığı gibi) o konularda biraz araştırırsın var mı yok mu diye aradığın film. başlığa göre arama yapıp bulmaya göre biraz daha zahmetli olur ama çok kirlilik olmaz forumda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Bundan sonra dosya paylaşacak kullanıcılar tek forum konusu altında paylaşsınlar...

Mod ve adminlerede aynı görüşü bildireceğim, bu sayede gereksiz konu acılmasının önüne geçelim...

Bu hotfile vs kasmak için dosya paylaşımına bir son getirmek lazım haklısınız...

Bundan sonra paylaşım yapmak isteyen kullanıcı her grup için bi konu acıp onun altında yapsın paylaşımını...

örneğin a kullanıcısı film paylaşmak istiyorsa acsın güncel filmler diye bi başlık yazdın altına hepsini...

emir demiri keser nihayet bu tartışmayı tatlıya bağlayacak söz geldi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

reneeeeeeeee sayfa çok kasıyo alt alta olunca bi diziyolar bi saat resim yüklensin aradığını bul v.s derken zor oluyo bea

+ Spartacus: Blood And Sand - Sezon 1 - DvdRip  

konunun başlığını editle bütün sezonları tek konuda toplayacaz ya sezon 1 i sili ver :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    swordfish bunu yazdı:

TheLaz bunu yazdı:

Swordfish Download bölümü niye var ? Paylaşım yapılmıcaksa ne anlamı kaldı bunun ? Başlığa bak artan paylaşım saçmalığı :S Kimse bişey paylaşmasın sik gibi dursun o zaman download bölümü ? Ne anlamı kaldı Paylaşımlar artmıycaksa Download Bölümünün ? Dj Alper'in dediği gibi yok kız arkadaşım hamile yok kız arkadaşım bana yüz vermiyor gibi konulardan bin kat daha iyidir Artan Paylaşımlar. Adam bişey indirecekse girer download bölümüne istediğini indirir.Download bölümünün amacıda bu zaten.Belki Megan Fox duvar kağıtları belki başka bişey istiyor nerden biliceksin ? Torrent kullanıyosun bilmem ne skmde olmaz. Ben paylaşımımı yaparım isteyen indirir isteyen indirmez. Kimseyede demiyorum zorla 'Hoca indiriver şu paylaşımı diye' . Senin gibileride şu an Junior Laz 'a da takmıyorum.

Sevgili arkadaşım Laz :) Muhtemelen 12 den sonra olduğu için yazdıklarımı anlamışsın.Yarın öğleden önce bidaha oku fikrin değişecektir.

:D:D güzel olmuş bu

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Abi 12 sayfa ne postu kastınız bu konuda?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 14022 Toplam Mesaj: 115