folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

@freeline muridi de bir dinlemek lazım. Sana gelince hocam, sanırım önceden bu arkadaşla iş yapıp ödeme aldığın için bir güven oluşmuş. Ödemediği hizmetleri, ya nasıl olsa öder gözüyle mi baktın yoksa o kadar para kazandık bunları da boşverelim mi dedin? Çünkü bahsettiğin paralar, göz ardı edilmeyecek paralar. 300-500 tl olsa amaaan uğraşmaya değmez dersin. 

Bu zamanda para herkes için önemli, heleki Türkiye'de yaşıyorsan çok daha önemli. Para kazanamayacağın işleri anında es geç derim. İngilizcen varsa upwork, freelancer sitelerde çok rahat iş yaparsın, zaten yaptğın işleri herkes beğeniyor gördüğüm kadarıyla. İngilizcen yoksa da bir an önce öğren abi. Zeki adamsın.

iyi  dileklerin için   teşekkür ederim   aynen senin söylediğin  gibi yaptım  hocam  bu kadar iş  yaptık  aldık  bunlarıda  alırız  dedim   ama  ilk  başta  yazdığım  350  Euro yu ben dedim adamlardan para alamadın cebinden  ödeme boşuna  oda başka  işlerde halederiz dedi   ama  sonradan   fark ettim adamlar  zaten ilk başta  bu  arkadaşa  250  EURO ödedi ulan ben niye  sileyim o zaman dedim insan derki ben  bunlardan   250 aldım  al   100 senin olsun :D  ama yok  rabbena  hep bana miş olay  bir çok  arkadaş yazmış   tokatlanmışsın    telefon dolandırıcılarına  düşme  diye  Hepsinin iyi niyetli  olduğunu  eminim  ama  şöyle düşünün  bir  arkadaşınız ile  ticaret  yapıyorsunuz  toplamda   2200  ERUO iş yapmışsın 1420 Almışsın  780 de alırsın  gönderir diye bekliyorsun  rakamlar  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

az buz rakam değil hocam, iyi silmişsin valla

https://www.tahribat.com/forum/murid-reffkok-parami-iade-etmiyor--237201 beni bu i*ne dolandırmıstı hemde cok kücük bir rakam için. bide sonra baska birine pm attırıyor ödeme yapıcam diyor aradan yıllar geçti :D

bence iyi ayıklamak lazım artık burayı

bu nedir ya r10 da bile bu kadar dolandırıcılık yok yüzdesel olarak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@freeline tanırım. Ben sanmıyorum parasını ödemesin. Kesinlikle gerekli bir açıklaması vardır ve ödemeyi yapacağını düşünüyorum. Tabi onu da dinlemek lazım ama benim tanıdığım kişi bu parayı öder. Direkt banlamakla olmaz bekleyelim bence adam bir savunmasını yapsın. Bakılınca ortada ciddi para var 1-2 bin ₺ değil nerden baksan 8 bin ₺ para var. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

@freeline tanırım. Ben sanmıyorum parasını ödemesin. Kesinlikle gerekli bir açıklaması vardır ve ödemeyi yapacağını düşünüyorum. Tabi onu da dinlemek lazım ama benim tanıdığım kişi bu parayı öder. Direkt banlamakla olmaz bekleyelim bence adam bir savunmasını yapsın. Bakılınca ortada ciddi para var 1-2 bin ₺ değil nerden baksan 8 bin ₺ para var. 

bende  nedense  tam aksini  düşünüyorum  Hacı  Ödememek için   bahaneler  üretecek

NighT_JudGe tarafından 17/Haz/21 16:45 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Bana da standart dolandirici ötelemesi gibi geldi.

Ha bugun ha yarin senin direncini kirip unutturmaya calismis gibi.

Ama adami hic tanimam etmem.

Umarim bizi sasirtir. Adamlik sergiler.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

3 saat önce forumda online imiş. Konuyu görmüş olması lazım :) Çekirdeğimi aldım merakla bekliyorum

Titanyumun gücü adına!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

3 saat önce forumda online imiş. Konuyu görmüş olması lazım :) Çekirdeğimi aldım merakla bekliyorum

Ordan bana da biraz çekirdek uzat abi :D 

@Night_Judge a +1 güveniyorum, tanıdığım adam, yıllardır... 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

@allura bu ipne ile alılverişim olmustu dolandırmıstı beni. Hala forumda dikkatli olunması gerek her gördügüm konuda söverim kendisine...

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

R10 da pek ciddiye alinmamis

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

R10 da pek ciddiye alinmamis

hoca   r10 benim için  önemli  değil  sallamıyorum  benim  için   tbt  daha  kıymetli  

Toplam Hit: 20869 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de