folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/alpertuydes/posts/10158077096017080

Benzer vakalar

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Sorunlar çözüldü mü hocam ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Sorunlar çözüldü mü hocam ?

yok  hocam  arkadaş muhammed ile   görüşecem  diyordu  , mahkeme  evrağı   gönderecem diyordu ,  bileklikleri iade edecem  diyordu  hepsi  yalan çıktı   

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı

Burda ne söylesem bos hic sana laf yetistirmekle ugrasmicam sana kefil olan Muhammed idi kendisi yazdi bu aksam aricak ben ona gerekli herseyi anlatirim görmek istedigi kanitlari gösteririm geri kalan kimin ne dedigi acikcasi pek umrumda degil bu forumda daha önce bi kac arkadasla is yaptim ödemesini alamayan varsa buyursun yazsin kimsenin hakkini yememisim de senin mi hakkini yicem 

Adam gibi dogrulari anlat Senin bende bileklikler haric bi alacagin yok onlarda satilinca diye anlastik satilmadi muhammed aradiginda kameradan onlari da gösteririm canli 

Sirplara yaptigin iste kendin vazgectin ben sana ödemeyi teklif ettim reddettin sana zorla para verecek halim yok senin 350 Euron Gitti benim 600 gitmesinin sebebi de adama sifir sistem yazacaktin kalktin eski sürüm php bi hazir script bulup kurdun degistirilmesi gereken yerleri de kendin yapamadin baskasina extra para ile yaptirildi

Dildocuya bitane plugin kurdun XML ile ürün ceksin diye dogru dürüst calismadi mecbur 3 kerede yapicaz 5 kerede bunun fiyatini sen belirledin 500 tl dedin onuda aldin

Snooper isini beraber aldik sorumluluk ikimizin di sen hic orali olmadin evet bastan aldigimiz ödemeyi ben kullandim is bitince alinacak ödemede sana verilecekti ama is bitmedi bitirilemedi ve simdi mahkemelik olduk

Sana bi is ten dolayi para göndericektim ihtiyacin varsa fazla gönderim dedim sende abim memlekette ev yapiyo ona göndericem dedin 100 Euro fazla gönderdim bunu hatirlamiyorsun her ne Hinweise

Bu konuya baska bisey yazmicam modlar isterse  banlasin bunca yildir bu forumdayim birak dolandirmayi dolandirildim 

@MhmdAlmz Muhammed hocam, freeline seni arayıp, durumu anlattı mı? Konuya dahil olmadıkça, NighT_JudGe haklı görünüyor. Adamın iyi niyeti, suistimal edilmiş. 

Nova Vida !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı
    freeline bunu yazdı

@MhmdAlmz Muhammed hocam, freeline seni arayıp, durumu anlattı mı? Konuya dahil olmadıkça, NighT_JudGe haklı görünüyor. Adamın iyi niyeti, suistimal edilmiş. 

Müsait bir vakit bulamadım hocam. Görüştüğümde burada durumu paylaşırım.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MhmdAlmz bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    freeline bunu yazdı

Araya girmek istersen senin bileceğin iş tabii ama niye seni arada bırakıyorlar ki? Ne kanıtıysa burda paylaşılsın, senin vaktine enerjine yazık. Adamı durduk yere yetkili mahkeme yapmışsınız ben olsam uğraşmam :D

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    freeline bunu yazdı

Araya girmek istersen senin bileceğin iş tabii ,ama niye seni arada bırakıyorlar ki? Ne kanıtıysa burda paylaşılsın, senin vaktine-enerjine yazık. Adamı durduk yere Yetkili Mahkeme yapmışsınız, ben olsam uğraşmam :D

Yetkili Mahkeme değil de, Ara Bulucu gibi birşey. (ombudsman da aynı şey mi bilmiyorum.,)

2üye tarafından Güzel bir Tesbit yapılmıştı, bu konuda mıydı Öteki konuda mıydı hatırlamıyorum; İletişim Eksiklik'i  var gibi. @MhmdAlmz da o. açığı kapatabilir. tabi, her iki üye de bunu gönülden isterse. ^^`

Tarafların Sulh olması gâyet de istenir ve m'akul bir durum. ne diye kötü olsunlar ki birbirlerine. aklıma @rAkkoc'un bu olayı andırır başka bir konu'da forumda kullandığı benzer bir cümlesi geldi.(detây'a gerek yok).  ^^`düşün,  çok da Selim bir insan kendisi, ama o bile kinlenebiliyor. normal yâni. herkes içinde biraz İyilik biraz Kötülük barındırır. toptan iyi yada toptan kötü değiliz.

uzak doğudan bir sembol var, çok hoşuma gidiyor. birbirine sarılan 2 tane,  siyah ve beyaz yağmur damlası gibi. bunlar da içinde, yine ana renge zıt o 2 renkten birini  daire şeklinde, barındırıyor.  yin(g)-yang mıydı neydi?

RitmFarbRacourci tarafından 22/Haz/21 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    freeline bunu yazdı

Araya girmek istersen senin bileceğin iş tabii ama niye seni arada bırakıyorlar ki? Ne kanıtıysa burda paylaşılsın, senin vaktine enerjine yazık. Adamı durduk yere yetkili mahkeme yapmışsınız ben olsam uğraşmam :D

hocam ben kimseyi  arada  bırakmak  istemiyorum ben arkadaş  yazdığında da  söyledim 

Varsa elinde  birşey   buyur  buraya  yaz diye  herkes  görsün benim elimde  bir şey  yok  sildim  hepsini

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

Adam bu konuya aciklik getirdi baskan, oyle degil yani..

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 20874 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de