folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Walla bi dolandırılan varsa tabii ki hak yerini bulsun ister herkes fakat kanıtlar,dekontlar olmadan konuşmak boş anca çekirdek çıtlayarak izleriz yani kızmayın çitlemeye gelenlere...

Ben şahsen Freeline'nin açıklamasına ikna oldum

ama

neden ilkinde ses etmedin diyenleri de anlayamıyorum arkadaş sen düşü ki programcısın biri gelmiş sana iş yaptırıyor o iş sürerken başka bi iş daha alıyorsun aynı kişiden ilk işten sana hafif kelekler atıyor sürümden kazanmak içi görmezden gelinebilir bunlar ama tabii benimki de varsayım işler bu şekilde mi oldu bilmiyoruz yani bir iş sürerken başka bi iş aynı kişiden geldi mi gelmişse NighT_JudGe'nin tutumu gayet anlaşılır (ufak keleklere ses etmeme konusunda)

Sonuç: Çıtlıyoruz..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

beleş hat reyis ve gece yargıcı reyisin macerasına biz de çitlıyoruz

reklamlar

Çitliyo'dan kara şimşek tuzsuz dudak yanmasına son.

PersonalJesus tarafından 17/Haz/21 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bir güvenirsin iki güvenirsin üçüncüde dur dersin üstat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Walla bi dolandırılan varsa tabii ki hak yerini bulsun ister herkes fakat kanıtlar,dekontlar olmadan konuşmak boş anca çekirdek çıtlayarak izleriz yani kızmayın çitlemeye gelenlere...

ama

neden ilkinde ses etmedin diyenleri de anlayamıyorum arkadaş sen düşü ki programcısın biri gelmiş sana iş yaptırıyor o iş sürerken başka bi iş daha alıyorsun aynı kişiden ilk işten sana hafif kelekler atıyor sürümden kazanmak içi görmezden gelinebilir bunlar ama tabii benimki de varsayım işler bu şekilde mi oldu bilmiyoruz yani bir iş sürerken başka bi iş aynı kişiden geldi mi gelmişse NighT_JudGe'nin tutumu gayet anlaşılır (ufak keleklere ses etmeme konusunda)

Hocam ikna olacak birşey yok ben diyorum bana borcu var madde madde yazıyorum bana diyorki sen istemedim zorla mı para verecem 

Ben diyorum ki bana şu işten şu kadar borcun var bana diyor ki abim ev yapacak dedin 100 euro fazla gönderdim ( Bu arada ailenin en büyüğü benim ev yapalı 1,5 yıl oldu ) 

Bana diyor ki bizim işimizi yapam adama benden habersiz 1000 tl gönderdim . İşi yapan  diyorki bana 300-500 bişi gönderdi. 

şunada cevap vereyim iş aldığımızda ben yapıyordum farklı bir iş veya yapamadığımız olursa yine ben buluyor fiyat alıyor gerekirse cebimden veriyor sonra hesap yapıyorduk :) 

Süleyman soylu canlı yayı  tartışması gibi bir durum var yani kısaca 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

ama

Hocam ikna olacak birşey yok ben diyorum bana borcu var madde madde yazıyorum bana diyorki sen istemedim zorla mı para verecem 

Ben diyorum ki bana şu işten şu kadar borcun var bana diyor ki abim ev yapacak dedin 100 euro fazla gönderdim ( Bu arada ailenin en büyüğü benim ev yapalı 1,5 yıl oldu ) 

Bana diyor ki bizim işimizi yapam adama benden habersiz 1000 tl gönderdim . İşi yapan  diyorki bana 300-500 bişi gönderdi. 

şunada cevap vereyim iş aldığımızda ben yapıyordum farklı bir iş veya yapamadığımız olursa yine ben buluyor fiyat alıyor gerekirse cebimden veriyor sonra hesap yapıyorduk :) 

Buna cevap vermeyi unutmusum ev yapali 1.5 sene olmussa demekki bana yalan söylemissin 

Bizim isimizi yapan adama para verme olayina gelince adam 2 hafta ugrasti yapmaya altindan kalkamadi isi biraktirdik ben adama biseyler verelim nede olsa emek verdi dedim sen yok abi yapamadiki niye verelim dedin bende tamam sen nasil diyorsan öyle olsun dedim ama ben adamla kontagimi koparmadim sonra beni aradi ve kira ile ilgili maddi destege ihtiyaci oldugunu söyledi 400 tl istedi bende 50 Euro gönderdim sonrasinda geri ödemek istedi ben kabul etmedim Muhammed dilerse konferanz görüsme ayarlarim kendisine sorar  böyle laf kalabaligi ve iftirayla bi yere varamassin 

Ben sana bi is veriyorum fiyat veriyorsun isi yapamayip baskasina yaptiriyorsun onun da parasini bana yazayiyorsun alttan Alan Kim bu iste ben anlamadim 

aklın yolu birdir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

ama

Buna cevap vermeyi unutmusum ev yapali 1.5 sene olmussa demekki bana yalan söylemissin 

Bizim isimizi yapan adama para verme olayina gelince adam 2 hafta ugrasti yapmaya altindan kalkamadi isi biraktirdik ben adama biseyler verelim nede olsa emek verdi dedim sen yok abi yapamadiki niye verelim dedin bende tamam sen nasil diyorsan öyle olsun dedim ama ben adamla kontagimi koparmadim sonra beni aradi ve kira ile ilgili maddi destege ihtiyaci oldugunu söyledi 400 tl istedi bende 50 Euro gönderdim sonrasinda geri ödemek istedi ben kabul etmedim Muhammed dilerse konferanz görüsme ayarlarim kendisine sorar  böyle laf kalabaligi ve iftirayla bi yere varamassin 

Ben sana bi is veriyorum fiyat veriyorsun isi yapamayip baskasina yaptiriyorsun onun da parasini bana yazayiyorsun alttan Alan Kim bu iste ben anlamadim 

screenshot atsaniza amanakiim ya.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

konuya sadece bilekliklerin kargolanmasi kisminda dahilim, kargoyu ben yaptim, bileklikleri de kurcalamisligim vardir (eroin kontrol :p )

...ama benim bildigim tuncay ortada sorun varsa ortaya koyar, orta yolu bulur.

..

ama tuncaya bakan kisim daha korkunc, ortada bariz bir yalan var, netleşmesi sor olmasa gerek, yazismalar-email'ler-konusmalar ortaya dokulur, ortaya cikar.

seyirdeyiz.

@NighT_JudGe gel bi Paça ısmarlayayım üstad, kafa dagitirsin, fani dunya sıkma canını..

Yakındır  sanada  İşkembe  konusu  açacam :) da sende  karşı  konu  olarak  koko'reç  konusu  açarsın diye  tırsıyorum  :)

^^` toplayın bunları, sizi gidi koko'cular sizi., 

~@~

ulan @mkyb ^^`

~@~

@Deja-Vu. ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

ama

yav sen  yukarda  sırpların  işinde benim  350  ödemedin   çizdin  derken aslında sen kendi kendine  ne kadar  sahtekar ve şerefsiz bir adam olduğunu  tekrar  kanıtladın  bana ne dedin biz  bu  işi   600 EURO  aldık dedin Sonra  kategori  indirim muhabbetin Muhammed  yardım  istedik oda bana   abi  bu iş 350 Euroya  yapılmaz  sikdir  et  emeğine  yazık  dedi  Yalansa  yalan desin . O zaman  hem para,  hemde  laravel daha iyi  öğrenmek  için  kabul ettim  dedim kendi  yüzü  burda  varsa  yanlışım   yok sen  yanlış  yazdın desin  .  ilk  mesajında  bana diyorsun ki  sen  350  kaybettin ben  600  kaybettim  demekki  sen işi  1200 aldın gözümün içine baka baka  yalan söyledin    

bana  fazla  para  gönder diye  dram yapmadım  yapmamda   zaten öyle olsa   sende alacağım  kalmazdı  ev yaptırma konusunda  aramızda  geçen muhabbet  şuydu  ben  ev felan yaptırdık  perişan  oldum  felan diye muhabbet  edince  sen onu  bilinç altına atıp  yalanına  alet  ettin ama  yemezler 

Sen bana bir  iş   verdin  ben   bu  işe   100 TL  dedim  farzı misal  sonra ben  bu  işi  yapamadım   gittim  ahmet  mehmet  neyse  ona dedim ki  bu işi   60 tl  sen yaparmısın  yaparım dedi  yaptı ben  adamın  60 tl  verdim  sen benim   100 TL mi  niye vermiyon  şerefli  namuslu  adam ben sana bu  iş  160 TL mi dedim  ben  anlaştımız  rakam neyse onu  ver diyorum ama senin amacın belli  dolandırıcılık  

Adama  50 Euro gönderdin  doğrudur ben ona bir şey demiyorum ki  sen bana  adama  1000  TL   gönderdim  demedin mi  yav  bir parça  mert ol Tamam anladık  Kuldan  utandığın   yok  Allah'tan  kork 

safi  laf dolanbacısın   başka  bir şey  değil kim kime  iftira  atıyorsa  şerefini  haysiyetini sikeyim  laf kalabalığı  yapmıyorum  tek tek  cevaplıyorum

Bu kadar  yazıyorum  ediyorum  Ama  gerçekten sanada  üzülüyorum  3 kuruş  para için   haysiyetini   şerefini   hiçe  sayıyon konuyu okuyanlar  anladı neyin ne olduğunu   konuyu  açarkende  söyledim bu  parayı vermemek için   100 Takla atacanı  biliyordum  hala  fikrim değişmedi  

NighT_JudGe tarafından 18/Haz/21 09:16 tarihinde düzenlenmiştir

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

iki taraf içinde üzüldüm ama konuyu açan için biraz daha fazla üzüldüm.

yazışmaları belgeleri neden ortaya koymuyorsunuz. işleri başından beri yazışmalarla, resimlerle, belgelerle ve şahitleri göstererek ortaya koyun ki iş daha hızlı ve doğru ayıklansın bence.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

youtube da canlı yayın açın bizde izleyip karar verelim. Teke tek gibi olsun. Under da moderator olur.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 20875 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de