folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı

Burda ne söylesem bos hic sana laf yetistirmekle ugrasmicam sana kefil olan Muhammed idi kendisi yazdi bu aksam aricak ben ona gerekli herseyi anlatirim görmek istedigi kanitlari gösteririm geri kalan kimin ne dedigi acikcasi pek umrumda degil bu forumda daha önce bi kac arkadasla is yaptim ödemesini alamayan varsa buyursun yazsin kimsenin hakkini yememisim de senin mi hakkini yicem 

Adam gibi dogrulari anlat Senin bende bileklikler haric bi alacagin yok onlarda satilinca diye anlastik satilmadi muhammed aradiginda kameradan onlari da gösteririm canli 

Sirplara yaptigin iste kendin vazgectin ben sana ödemeyi teklif ettim reddettin sana zorla para verecek halim yok senin 350 Euron Gitti benim 600 gitmesinin sebebi de adama sifir sistem yazacaktin kalktin eski sürüm php bi hazir script bulup kurdun degistirilmesi gereken yerleri de kendin yapamadin baskasina extra para ile yaptirildi

Dildocuya bitane plugin kurdun XML ile ürün ceksin diye dogru dürüst calismadi mecbur 3 kerede yapicaz 5 kerede bunun fiyatini sen belirledin 500 tl dedin onuda aldin

Snooper isini beraber aldik sorumluluk ikimizin di sen hic orali olmadin evet bastan aldigimiz ödemeyi ben kullandim is bitince alinacak ödemede sana verilecekti ama is bitmedi bitirilemedi ve simdi mahkemelik olduk

Sana bi is ten dolayi para göndericektim ihtiyacin varsa fazla gönderim dedim sende abim memlekette ev yapiyo ona göndericem dedin 100 Euro fazla gönderdim bunu hatirlamiyorsun her ne Hinweise

Bu konuya baska bisey yazmicam modlar isterse  banlasin bunca yildir bu forumdayim birak dolandirmayi dolandirildim 

Ayrıca  Muhammed  Konunun sadece  Sırplar la olan  kısmı  biliyor   anlatacaklarını  burdan  anlat   ispat edeceklerini  buraya  koy  herkes  görsün ben   hatalı isem  herkes özür diler   banlanmamı  isterim . Ama  yok  senin derdin   her zaman ki  gibi  acıtasyon  yapıp  drama  oynamak  ama  buradaki  Müridler  yemez  bunu    

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

zamanında buradan bir arkadaş biryere ozamanın parası 10 bintl mi 100 bin tlmi kaptırmıştı forex şirketiydi parasını alamıyordu bana dediği parayı nasıl alırız ovh hostdaki bir güvenlik açığından hedef sunucuya 900 gbit bir saldırı sonucunda ödemeyi kabul etmişlerdi bu alacak vericek işleri sıkıntı işler kolay gelsin size :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

konuya sadece bilekliklerin kargolanmasi kisminda dahilim, kargoyu ben yaptim, bileklikleri de kurcalamisligim vardir (eroin kontrol :p )

tuncay'i tanirim, severim, hakkaniyetli adamdir, dostlugumuz ve ticaretimiz vardir. ticaret bu suprizlerle doludur, ama benim bildigim tuncay ortada sorun varsa ortaya koyar, orta yolu bulur.

Freeline'ı tanımıyorum, Muhammed'le yuzyuze olmasa da telde gorusmuslugum az bucuk irtibatim var, Freeline'in bana inanmiyorsaniz Muhammed'e inanin mesajini dikkate aldigimda,

ve Muhammed'in Freeline hakkinda yazdiklarini okuyunca.

pek hoş bir ilk izlenim edinemedim ama, tek tarafi tanidigim icin tarafli yorum yapmis olmak istemem.

@Freeline senin süreç yönetiminde biraz sıkıntı var gibi, muhammede bu yonun yansimis, seninle is yapmayi birakmis,

ama tuncaya bakan kisim daha korkunc, ortada bariz bir yalan var, netleşmesi sor olmasa gerek, yazismalar emailler konusmalar ortaya dokulur, ortaya cikar.

seyirdeyiz.

@NighT_JudGe gel bi paça ısmarlayayım üstad, kafa dagitirsin, fani dunya sıkma canını..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

zamanında buradan bir arkadaş biryere ozamanın parası 10 bintl mi 100 bin tlmi kaptırmıştı forex şirketiydi parasını alamıyordu bana dediği parayı nasıl alırız ovh hostdaki bir güvenlik açığından hedef sunucuya 900 gbit bir saldırı sonucunda ödemeyi kabul etmişlerdi bu alacak vericek işleri sıkıntı işler kolay gelsin size :)

Hacım bu adamın  bu  parayı  ödemeyeceğini  biliyorum   ödeme  değil   aslında  ödeyemeyeceğini   desek  daha  doğru  olur   Alman   hükümeti  pandemi  desteği  vermeden  önce  İş yerini  kapatmayı  bile  düşünüyordu  iş  yeri  kirasın  şöyle  dursun   evin kirasın  ödeyemiyorum diyordu bende bunlara  üzülüp  ne zaman  müşteriden  para  gelse  önce  sen  hallet derdini  diyordum  o yüzden  bu zamana  kadar hiç  para  pul   muhabbeti  yapmadım  daha önce konu  aç  diyen de  vardı  ama   sikdir et   Allahından  bulsun  diyordum bunu  ispat  isteyen  olursa   geçmiş konulara  baksın    macbook ve  telefon  satışları  var   

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

Kral ticarette kuraldır keş para hesapta görcen öyle malı vercen.En son ki ticarette mal bende adam hakime namusuma şerefine yemin edip paralarını ödedim dedi.Artık keş parayıda ticareti bıraktım çünkü hakim sormadı makbuzun nerde. Adalet bitmiş.Çekle iş yapma 20 duruşma oldu ufak bi evrak var icra çıkmadı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

konuya sadece bilekliklerin kargolanmasi kisminda dahilim, kargoyu ben yaptim, bileklikleri de kurcalamisligim vardir (eroin kontrol :p )

tuncay'i tanirim, severim, hakkaniyetli adamdir, dostlugumuz ve ticaretimiz vardir. ticaret bu suprizlerle doludur, ama benim bildigim tuncay ortada sorun varsa ortaya koyar, orta yolu bulur.

Freeline'ı tanımıyorum, Muhammed'le yuzyuze olmasa da telde gorusmuslugum az bucuk irtibatim var, Freeline'in bana inanmiyorsaniz Muhammed'e inanin mesajini dikkate aldigimda,

ve Muhammed'in Freeline hakkinda yazdiklarini okuyunca.

pek hoş bir ilk izlenim edinemedim ama, tek tarafi tanidigim icin tarafli yorum yapmis olmak istemem.

@Freeline senin süreç yönetiminde biraz sıkıntı var gibi, muhammede bu yonun yansimis, seninle is yapmayi birakmis,

ama tuncaya bakan kisim daha korkunc, ortada bariz bir yalan var, netleşmesi sor olmasa gerek, yazismalar emailler konusmalar ortaya dokulur, ortaya cikar.

seyirdeyiz.

@NighT_JudGe gel bi paça ısmarlayayım üstad, kafa dagitirsin, fani dunya sıkma canını..

Yakındır  sanada  İşkembe  konusu  açacam :) da sende  karşı  konu  olarak  kokoreç  konusu  açarsın diye  tırsıyorum  :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Şu fıstık çözer sizin işi :D

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Yemek ısmarlama konusunu geçin de son tahlilde durum ne? Para gelecek mi? Yoksa soğuk su mu? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Yemek ısmarlama konusunu geçin de son tahlilde durum ne? Para gelecek mi? Yoksa soğuk su mu? 

soğuk su  içecez  gibi  görünüyor hacı 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

soğuk su  içecez  gibi  görünüyor hacı 

Kötü olmuş hacı. 

Toplam Hit: 20706 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de