Galaxy S4 Almalımıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

merhaba sevgili müritler samsung galaxy s4 almayı düşünoyrum fakat 1-2 forum siesinde araştırdım cihazda ısınma sorunu olduğunu

söylüyor herkes bu soruna çare bulabilenler ise güncelleme yapılarak sorunun halledilebildiğini söylüyorlar fakat hiç bir şekilde bu sorunu

aşamayanlarda var acaba diyorum orjinal tr cihazmı alsam 1600 tl ye yoksa spotmu gtirtsem oda 1000 civarı geliyor kayıtsız. yoksa hiçmi

bulaşmayayım ne dersiniz ?

NOT: s4 mini yede yönelebilirm kullanan varmı mini yi onuda azcık kötülüyorlar ama ben 24 saatini teleofnla geçirenlerden değilim canım sıkıldığında oynadığım oyunlarda kasmasın yeter.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Hocam ilk zamanlar kamerada reset problemi , ısınma , uygulamalarla uyumsuzluk vs. oluyordu . Fakat samsung 2 adet güncelleme çıkardı ve şuan son sürümde bu dediğim sorunlar yok . 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Hocam ilk zamanlar kamerada reset problemi , ısınma , uygulamalarla uyumsuzluk vs. oluyordu . Fakat samsung 2 adet güncelleme çıkardı ve şuan son sürümde bu dediğim sorunlar yok . 

hocam acaba bu güncellemelerden sonra genel olarakmı kalktı bu sorunlar yoksa şanslı kişilerde mi işe arıyor bunları bilmek lazım benim sorunum burda başlıyor şu ana kadar aldığım tek bir elektronik alette bile yüzüm gülmüş değil bu sorunun olduğu cihaz 1 milyonda 1 tane olsa o da bana denk gelir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    CnkGn bunu yazdı

hocam acaba bu güncellemelerden sonra genel olarakmı kalktı bu sorunlar yoksa şanslı kişilerde mi işe arıyor bunları bilmek lazım benim sorunum burda başlıyor şu ana kadar aldığım tek bir elektronik alette bile yüzüm gülmüş değil bu sorunun olduğu cihaz 1 milyonda 1 tane olsa o da bana denk gelir

forumdonanımda s4 konusu var bi ziyaret et istersen genel kullanıcıların durumunu . Elektronik işi biraz şans işi tabiki ama genel olarak çevremde güncelleme sonrası sorunla karşılaşan yok . 

CnkGn tarafından 02/Eki/13 11:13 tarihinde düzenlenmiştir

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

S4 kullanıcısıyım ben çok memnunum hatta tr garantili aynı zamanda kaskolu bi telefon aldım ısınma ve reset problemi yaşadım swap olarak yani bire bir sıfırı ile değişimi geldi. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kesinlikle ios işletim sistemi olan bir telefon al, android pişmanlıktır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

windows nasıl...ben windows almayı düşünüyorum

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

hocam öylede 4 alsam eskidi 4s aliyim desem 1500 5 alsam 1800 5s de almak için kapıdaki arabayımı satiyim ben apple a hiç bir zaman anlam veremedim ki  kaçak getirtiyorum bi sürü kapanmaydı şuydu buydu uğraştırıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

valla hocalar donanım haber vs bi sürü yorum okudum kafam iyice karıştı. galiba s4 mini alicam inş performansı yeterlidir 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

LG G2...

Kralini tanimam...

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

s4 ün donanımı yanlış eksik ve gereksiz aynı şekilde türkiyeye gelecek olan note 3 de  FPS sorunlu ve 4k videodan mahrum şekilde gelecek.

ya  LG G2 alacaksın ya Z1 alacaksın. Android istiyorsan başka alırım diyorsan iphone 5s şuanda en iyi cihaz.

Alternatif

Lumia 925

PanxeR tarafından 02/Eki/13 12:28 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4844 Toplam Mesaj: 47