Galaxy S4 Almalımıyım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ios neden pişmanlıktır.

usb bellek veya usb otg ile hiç birşey baglayamazsın. sadece ios a özel üretilmmiş aksesuarlar bağlanabilir. s3 e playstation 3 ve wifi klavye mause takılabilirken sen sadece bakarsın.

hep aynı arayüze bakarsın sadece arka plan resmini değiştirebilirsin , android de ise herşey sıfırdan değiştirilebilir.

herşeye para vermek zorundasın ( JB SIZ) ama android kullanıcısı apk yı bulur atar telefona kurar.

cihazın internet yoksa dosya alıp gönderemez.

sadece tek tip cihaza sahipsin farklılık sadece kılıf ile mümkün.

dosyalarını bilgisayar ile eşitlemek için itunes zorunludur , oysaki android kullanıcıları her türlü aygıttan dosya alıp verebilir.

-Soruyorum sana kaç kere telefonuna usb bellek bagladın ? yada ps3 oynarken dur S4 ümü playstationuma baglıyım yada klavye mause bagladın ? Çok gerekli bi özellik mi bu ?

-Herşeye para vermek zorunda degilsin bi kere İOS kullanmadıgın buradan belli . Çogu uygulama ücretsiz. Yada ayda 1 kere ücretsiz oluyor.

-JB yapınca telefonun stabilitesi bozulmadan çalışıyor. Gerekirse menüden tut , yazı tipine kadar herşeyini degiştirebiliyorsun.

- Kaç kere bluetooth kullanma ihtiyacı hissettin ?

-İphone tek tip bir telefon ise senin telefon şekil mi değiştiriyor ? mustasyona mı ugratıyon cihazı ?

-İOS cihazı kullanmadıgını 2. kez anladım. Her ota boka itunesi at geç , çamur at izi kalsın demi ? oysa android herşeyi yapar nede olsa .

Yorum yaparken her 2 cihazıda kullanarak yorum yapın milleti boş yorumlarınızla oyalamayın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

ya abi hiç birşey yapamadınız bi telefona gidip o kadar para mara vermek nasıl bi düşüncedir amk :D 

hele ios al , android pişmanlıktır demek yok mu :D çok komik oluyor ya :D fdsafd

geçen okula gittim mezuniyet sınavımı öğrenmeye tek dersimdi. hocada bilgisayarına format atıyomuş.

dvd bozuk atamıyo , notta giremiyor obs'e.

sürekli okuma hatası veriyo sonra telefonumu çıkarıyorum drivedroid ile hafıza kartındaki 

windows 7 iso dosyasını program ile sürücü gibi gösteriyorum :D yarım saatte windowsu kuruyorum :D 

okulu bitiriyorum :D buda böyle güzel bi anımdır. ios ile en fazla arkadaşını arayıp dvd almasını istersin :D

:D Gül gül öldüm

aynen bitmez bu tartışma :)

hele ios al , android pişmanlıktır demek yok mu :D buna ayrı koptum :)

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

S4 al minisine hiç bulaşma niye hocam mini kötümü bende mini düşünüyorum

Ben bu insanları anlamıyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

ios neden pişmanlıktır.

usb bellek veya usb otg ile hiç birşey baglayamazsın. sadece ios a özel üretilmmiş aksesuarlar bağlanabilir. s3 e playstation 3 ve wifi klavye mause takılabilirken sen sadece bakarsın.

hep aynı arayüze bakarsın sadece arka plan resmini değiştirebilirsin , android de ise herşey sıfırdan değiştirilebilir.

herşeye para vermek zorundasın ( JB SIZ) ama android kullanıcısı apk yı bulur atar telefona kurar.

dosyalarını bilgisayar ile eşitlemek için itunes zorunludur , oysaki android kullanıcıları her türlü aygıttan dosya alıp verebilir.

-Soruyorum sana kaç kere telefonuna usb bellek bagladın ? yada ps3 oynarken dur S4 ümü playstationuma baglıyım yada klavye mause bagladın ? Çok gerekli bi özellik mi bu ?

-Herşeye para vermek zorunda degilsin bi kere İOS kullanmadıgın buradan belli . Çogu uygulama ücretsiz. Yada ayda 1 kere ücretsiz oluyor.

-JB yapınca telefonun stabilitesi bozulmadan çalışıyor. Gerekirse menüden tut , yazı tipine kadar herşeyini degiştirebiliyorsun.

-İphone tek tip bir telefon ise senin telefon şekil mi değiştiriyor ? mustasyona mı ugratıyon cihazı ?

-İOS cihazı kullanmadıgını 2. kez anladım. Her ota boka itunesi at geç , çamur at izi kalsın demi ? oysa android herşeyi yapar nede olsa .

Yorum yaparken her 2 cihazıda kullanarak yorum yapın milleti boş yorumlarınızla oyalamayın.

hocam bluetooth bence önemli bir özellik. herkesin telefonunda net olmayabilir. o an bir fotoğrafı, bir notu yada herhangi bişeyi arkadaşına göndermek istediğinde eşsiz bir nimet bluetooth. hemen her gün lazım oluyor ve saniyeler içinde aktarım sağlıyorum. diğer dediğin klavyedir mouse dur belki gereksiz sayılabilir ama bluetooth u es geçmemelisin..

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

ios neden pişmanlıktır.

Milleti oyalayanlar sizin gibi tek taraflı düşünenler. Gördüğün üzere her cihazın sadece dez avantajını yazdım. Birinin avantajı diğerinin dez avantajı. Evet usb bellek bağlamak durumunda olduğum bir an oldu  elimde 16 gb usb bellekte dosyalar var tablette , pc de ve telefonda bakmam gerekiyordu (günün farklı saatlerinde ) bağladım hepsinden ulaştım. Ayrıca oyun kolu ile araba yarışı oynadım gayette güzeldi telefonun kendi kontrollerinden daha iyiydi.  Klavye ve wifi maouse de taktım web tarayıcısını bilgisayarım bozukken daha rahat kullandım TBT ye yorum yazdım hızlı hızlı.

Şimdi sadede gelirsek. İtunes bir yandan negatif birşey gibi gözüktesede cihazın stabilitesini ve kontrolünü arttıran etmenlerden biridir.

Kies kadar boktan olamayacağı kesindir hatta apple ürünleri kullanmayip  itunes ile müzik satın alan ve dinleyen milyonlarca insan vardır.

Bluetoot bana lazım olmadı ama arkadaşlarım benden müzik istedi gönderdim , foto istedi gönderdim adamın internet paketi yok veya wifili cihazı yok mecbur kaldı. Bana kalsa gereksiz yıl olmuş 2013. Zaten iphone larda bluetoot var ama dosya aktarımı olarak iş görmüyor.

İphone şöyle tek tip telefon , bu sene 3 renk + 5 renk olarak çıktı iphonelar şimdiye kadar hep ya siyah ya beyaz idi ve son nesil telefon tek cihazdı androidde binlerce cihaz var istediğin özellikteki tasarımdakini seçersin, Bu yine dez avantaj cihaz arttıkça destek azalıyor.

Yorum yaparken her 3 cihazı da kullanarak yorum yapın. Millleti boş boş yorumlarınız ile oyalamayın. Eşit bakın.

Ayrıca ipad mini ve ipad serilerinde çatçat internete uygulamalara girebilirken android tabletlerde hep sıkıntı çekiliyor , fakat olay toplu dosya taşımaya gelince veya film açacaksın USB bellek veya HDD bağla otg ile android tabletide HDMI ile projeksiyona bağla hop tabletin oynatıcın oldu.

Diyorum ki sana her cihazın bir artısı ve bir eksisi var. İhtiyaca göre cihaz alınız.  :)  s3 kullandığım için bir daha kolay kolay android alacağımı sanmıyorum param oldugunda 1500 tl ye yurt dışından 5s getirtmeye çalısıcam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

sizi idare eden bir cep telefonunuz varsa s4 parasını bir kenara ayırıp yolda gördüğünüz kimsesizlere, yardıma muhtaç insanlara yardım etmeniz insanlık adına daha büyük bir adım olacaktır.

(eğer fazla para batıyorsa)

batmıyorsa git yiyecek birşeyler al can boğazdan geçer.

DadasAdam tarafından 02/Eki/13 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

beyler musrifligin luzumu yok s2 ile s4 arasinda bana gore fark yok. duyuyorum ki s3 u satip s4 alacam diyenler oluyor, ne yapacan aya mi cikacan s4le?

ha telefonun yoktur almisken en iyisini alayim dersin saygi duyarim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

İos a ben sıcak bakmıyorum geliştirmeye açık olmuyor. Ben mesela elime geldiğinde kurcayabileceğim bi telefon gerekirse kendim öğrenip geliştirebileceğim bitelefon isterim ki bu aralar HTC ONE a kafayı taktım :D HTC ONE ıyurt dışından getirtebilirim diyen var mı? Ne kadara gelir. Benim pek tanıdığım yok çünkü

çok iyi takmışın hocam bende htc one ile xz arasında kaldıydım sadece kasası biraz daha sağlam duruyor diye xz aldım.Bence piyasadaki en baba telefon htc one ama maalesef gereken değerini bulmadı telefon piyasada.

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

kamerada sıkıntı vardı hafif ısınma da vardı ama şuan tertemiz mayıstan beri kullanıyorum verdiğim 1 kuruşa acıdığım gün olmadı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende bu konuyu çok düşündüm. Sonunda yurtdışından bir htc one sipariş ettim. Bence tasarım, sağlamlık ve stabilite bakımından ayrıca arayüz olarak s4 ten üstün bir cihaz. Hocam tüm cihazlar ısınır ona takılma. İphone 5s bile ısınıyor. Arkadaşım amerikadan aldı kullanıyor. Durum böyle.

S4 te özellik çok ama s3 ile aynı tasarım olduğundan sevmedim.  S3 şuan var bende zaten...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 4856 Toplam Mesaj: 47