folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now : Türkiye'de

Geforce Now : Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Lansman özel 3 aylık paket:  149.7 tl

Normal premium aylık: 74.9 tl

https://www.youtube.com/watch?v=8f0rByLTY3A

Pahalı geldi. 

yayındaki arkadaş konsol aldırmayıp geforce now aldırmaya çalışıyor yurtdışı fiyatı 53 liraya geliyor diyor burda 20 lira oynamış çokta değil diyor.

herkesin elinde iyi kötü bilgisayarı var bunu yükselterek gidiyor her 2 yılda sistem yükseltsen bile 1800-2500 lira yeter bir oyuncuya.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Lansman özel 3 aylık paket:  149.7 tl

Normal premium aylık: 74.9 tl

yayındaki arkadaş konsol aldırmayıp geforce now aldırmaya çalışıyor yurtdışı fiyatı 53 liraya geliyor diyor burda 20 lira oynamış çokta değil diyor.

herkesin elinde iyi kötü bilgisayarı var bunu yükselterek gidiyor her 2 yılda sistem yükseltsen bile 1800-2500 lira yeter bir oyuncuya.

Adam para aldığı için yalamak zorunda hocam. Yoksa bozuldu o da herkes aşırı pahalı yazınca. :D Birileri yalama filan da dedi hatta. 

Pahalı buldum. Olurda enpara filan kampanyaya dahil ederler 50 tl nin yarısını en para verirse olabilir. :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Amerika VPN ile girin 6 aylık 25 dolardı en son. 190 lira yapıyor düz hesap. Oyun desteği çok olsa acımam alırdım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

50 falan dese alırdım, onu derken bile 3 aylık demiş, ellerinde patlayacak yazık. 

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

turkcell numara sahiplerine bir ek fayda yapsalardı bari. faturaya 30 tl filan eklense yada game+ internetten yemese olabilir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

turkcell yapacağını yapmış, 30 tl olacak diyenlere selam olsun :d 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

39TL üzeri Bu tür abonelik için psikolojik sınırdır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

50ye ben de alırdım. Bu fiyatlara eu ile devam ederim. Zaten ayda yılda bir tomb raider, cyberpunk gibi oyunlar oynuyorum. 50 ms gecikme çok dert değil. 

Blue Screen of Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bunun pr pazarlama fiyatlandırma hesap kitabını kim yaptıysa siktirsin gitsin böyle fiyat mı olur amk.

millet zaten parası olmadığı PC toplayamadığı için geforce now sevdi aq benden daha zengin eu vatandaşı için fiyat 4.9 euro 45 tl

elin gavuru dediğimiz steam epic netflix spotify bak bu firmalar gavur firmalar ülkeye özel fiyatlandırma yapıp Avrupa'dan amerikadan ucuza Türk halkına hizmet sunuyor.

bizim kendi devletimiz şirketimiz ne yapıyor dışardan satılanı alıp 2 katına bizim önümüze koyuyor.

sonra ülke olarak niye gelişemiyoruz , ülkenin firması bile seni skmeye çalışıyor da ondan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

ekşide boykot başlatmışlar, belki bu kadar tepkiden sonra bir fiyat düzenlemesi olur ama zor. bence sınırlı kaynak olduğu için yığılma olmasın diye yüksek fiyat verdiler, az kişiden çok para alarak yollarına devam edecekler gibi.

https://eksisozluk.com/5-mart-2021-geforce-now-boykotu--6847484

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 19496 Toplam Mesaj: 109
geforce now gfn gameplus game+