folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now : Türkiye'de

Geforce Now : Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nvidia global olarak 6 aylık üyelik alanların parasını Mayıs ayında iade edeceğini açıklamış. Mayıs'a kadar oynayanların yanına kar olacak. Çünkü paralarını komple iade edeceklermiş. 

Turkcell çok fena nefret kazandı oyunculardan. Zaten oyun sayısıda az. Eğer Nvidia oyun firmalarıyla anlaşamazsa Turkcell'in işi zor. Şuan desteklenen oyunlara bakıyorum Metro serisi, Cyberpunk 2077 ve Ubisoft oyunları harici oynanabilecek düzgün oyun yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Umarım luna tr ye. ama onda da ubisoft için ekstra 10 dolar istiyor. Gerçi usa de bile betadalar

Aslında en güzeli uzaktan dekstop alıp onu kullanmak. korsanı bile açıyorsun.

banneduser tarafından 09/Mar/21 18:53 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zaten bu teknoloji yeni değil. 2009 yılında Onlive vardı ben 8 megabit ADSL ile rahatça oynayabiliyordum o dönem. Firma en az 3 megabit istiyordu.

2012 gibi Sony satın alıp içine sıçtıktan kapattı. Servise yazık ettiler ismide çok jenerik ve akılda kalıcıydı.

Sony'nin servis neden emekleme aşamasındayken satın alıp kapattığının cevabı bu videoda :

https://www.youtube.com/watch?v=HHZW2j9lHTg

mkyb tarafından 09/Mar/21 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Twitter da millet güzel giydirmiş hem nvidia ya hem turkcell e hemde gameplus a. 

PanxeR tarafından 09/Mar/21 22:26 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Bu ensarcı istismarcılara para vermektense oyun oynamam daha iyi.

Şu a.koduğumun yerinde, gündem sinirlerimi bozduğu için haber izlemeyi kestim, eksisozluk ve Twitter'a dns'ten engel koydum. Artık ne bok yerlerse yesinler umrumda değil diyordum, kendi işimle gücümle uğraşıyorum arada girip GFN'den oyun oynuyorum arada film, dizi izliyorum.

Bu durumda  bile gelip buldular, sinir strese sebep oldular aq. Kaçış yok mu bu para gözlerden, hırsızlardan, dincilerden, tecavüzcülerden. 

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben Xbox Series S kovalıyorum indirim getirirsem acımam. Şuan oyun konusunda en mantıklı ve uygun çözüm.

Amazon İtalya'da 300 euroya denk geldim sevindim ama kargo ve gümrük masraflarıyla 3.800 lira yaptı. Zaten TR satış fiyatı o kadar.

https://www.youtube.com/watch?v=WHnXu_uUx-E

mkyb tarafından 09/Mar/21 22:48 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gfn de trkcl de alsın hizmetini a.a ya kadar götürsün.

mario oynarım daha iyi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

gfn de trkcl de alsın hizmetini a.a ya kadar götürsün.

mario oynarım daha iyi.

benim bildiğim kaptan, gfn üzerinden mining yapar, para kazanır....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Piyasaya girisleri oyuncular icin sert oldu ama ne olursa olsun gelecegin teknolojisi yarin obur gun herkes bu sistemlere gececek donanim olayi kalkacak. Buyuk kitle stream sistemleri tercih edecek. 

Fiyatlar su an icin kol gibi ama firmalar kullanici sayilarinda bekledikleri sayilara ulasamayinca mecbur dusurecek bir de adamlar su an piyasada tek rakipleri yok. Google microsoft vs bu tür sistemlerini faaliye soktugunda piyasa fiyati dusecegine inaniyorum. Su an için oturup almam ama ileride dusunebilirim

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

iş bankası ile anlaşma yapmışlar maximum gaming 1 aylık kodu 1 lt ye veriyormuş bilginize.

PanxeR tarafından 10/Mar/21 16:49 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 19495 Toplam Mesaj: 109
geforce now gfn gameplus game+