folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now : Türkiye'de

Geforce Now : Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

ben indirdim launcher ı bir daha. üye de oldum. ayarlarda server eu southwest olarak gözüküyor tr yok. normal mi ?

geforce accountunu kapatıp gameplus account u ile girince düzeldi server. ama kod filan olmadığı için oynayamadım. 

PathfindeR00 tarafından 10/Mar/21 17:02 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Netspeed'de Netflix ile anlaşmış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

hangi konuda?

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hangi konuda?

Türkiye’nin 5 farklı bölgesindeki Netspeed sunucuları üzerinden hizmet verecek. Gerçi buna mecburdular. Bknz : Yeni sosyal medya yasası.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hangi konuda?

Türkiye’nin 5 farklı bölgesindeki Netspeed sunucuları üzerinden hizmet verecek. Gerçi buna mecburdular. Bknz : Yeni sosyal medya yasası.

Netspeed netflix whatsapp facebook ve Instagram ı da host ediyor aynı şekilde. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://youtu.be/tSRXH6FgK8s

Xbox'larda Chrome tabanlı Edge tarayıcı ile oynayabiliyor artık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://youtu.be/tSRXH6FgK8s

Xbox'larda Chrome tabanlı Edge tarayıcı ile oynayabiliyor artık.

iyi bir interneti olan için güzel haber.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nvidia geri adım attı. Türk kullanıcılar global üyelik alabilecek karışmayacağız dediler.

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/gfn-announcements/20/438971/an-update-for-founders-members-in-turkey/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Nvidia geri adım attı. Türk kullanıcılar global üyelik alabilecek karışmayacağız dediler.

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/gfn-announcements/20/438971/an-update-for-founders-members-in-turkey/

vay amk çok şaşırdım la geri adım atmalarına

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayrıca global üyeliği olanlar Turkcell'den alım yaparsa 1 sene boyunca aylığı 50 liradan alabilecekmiş. 

Geri adım attılar çünkü Reddit'te çok aşırı tepki aldılar. Türk kullanıcılarının şikayetlerinden modlar artık bıktı spam olarak işaretlemeye başladı. Reddit yabancıların gözünde bizim ekşi sözlük gibi. Rezalet başlıklarına önem veriyorlar.

Ancak seve seve herkese aylık 40-50 lira yapmak zorunda kalacaklar.

mkyb tarafından 12/Mar/21 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 19494 Toplam Mesaj: 109
geforce now gfn gameplus game+