folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Geleceği Görmek Hk.

Geleceği Görmek Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

bu arada 1 senedir rüyamda hep aynı ieyleri görüyorum dizi gibi... ya senaryo değişiyor kişiler tıpa tıp aynı yada kişiler değişiyor senaryo aynı... yemin billah bazen gece uyanıyorum lan çok güzeldi diye hemen uyuytorum devamı görüyorum ruyanın allah belamı versin doktora gittim anormal bişi yok dedi.. la dizi gibi rüya görüyorum şerefsizim. gece 3 kere uyanıyorum rüyama kaldığım yerden devam ediyorum bazende senaryo değişitiyor işte ama kişiler aynı..

:)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

hocam az önce bulduğum bir bilgiyi paylaşıcam.önce ki sölediklerimi doğrular nitelikte.

(Deja vü, halihazırda yaşanılan bir olayı, daha önceden yaşamışlık veya görülen bir yeri daha önceden görmüş olma duygusudur. Fransızca déjà [daha önceden] ve voir [görmek] fiilinin geçmiş zamanda çekimi olan vu’nün birleşiminden türemiştir. Beynin, yorgunluk veya başka sebeplerden dolayı bir görüntü, ses gibi herhangi bir girdiyi, giriş anı sırasında algılayamamasından kaynaklanabilir. Beyin bu girdiyi algıladığında kişi, bu olayı daha önce, yaşadığı hissine kapılabilir. Ayrıca, beynin sağ lobu ile sol lobunun milisaniyeden daha küçük bir zaman farkı ile çalışmasından da, kaynaklanabilir. Bir taraf diğer taraftan önce algıladığı için, geç algılayan taraf, bu olayın daha önce yaşanmış olduğu duygusuna kapılır. Bu durum sinir aksonlarındaki küçük bir sapmadan kaynaklanır.

yani çokta esrarengiz bi olay değildir deja vu :D

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

brutalalien 

Ben de birine aşık olduysam ya da böyle yeni tanıyıp çok sevip sürekli onu düşünüyorsam uzun bir süre hemen hemen her gece o kişiyi rüyamda görüyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

matrix hoca..hepimiz sanal varlıklarız enerji üretiyoruz  sadece :)

gördüklerinde sistemden kaynaklanan hatalar ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Geçen yolda yürürken bi arkadaş aklıma geldi öylesine yürüdüm caddenin köşesinden döndüm o arkadaşla karşılaştık.

yada tekrar gidiyorduk bi arkadaş geldi aklıma yemek yemeye bi mekana girdik biraz sonra orda oturmuş yemek yiyiordu.

Bende düşünüyorum bazen çıldırdımmı acaba diye. oluyo işte :D

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

dejavuda olabilir durugörüde önce bunu bilmek lazım

herşeyden önce gördüğün şeylerin sana yararı veya zararı oluyormu önemli olan bu psikolojikde olabilir metafizikselde.

çıldırmıyorsunuz :d normal şeyler bunlar ilerleyen yıllardada artabilir bu tür durumlar.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

adana otobüsünde bana bir haller geldi 9 arşın yükseldim :W

havada durdum şahitlerim var :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    RaCiNGeR bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam az önce bulduğum bir bilgiyi paylaşıcam.önce ki sölediklerimi doğrular nitelikte.

(Deja vü, halihazırda yaşanılan bir olayı, daha önceden yaşamışlık veya görülen bir yeri daha önceden görmüş olma duygusudur. Fransızca déjà [daha önceden] ve voir [görmek] fiilinin geçmiş zamanda çekimi olan vu’nün birleşiminden türemiştir. Beynin, yorgunluk veya başka sebeplerden dolayı bir görüntü, ses gibi herhangi bir girdiyi, giriş anı sırasında algılayamamasından kaynaklanabilir. Beyin bu girdiyi algıladığında kişi, bu olayı daha önce, yaşadığı hissine kapılabilir. Ayrıca, beynin sağ lobu ile sol lobunun milisaniyeden daha küçük bir zaman farkı ile çalışmasından da, kaynaklanabilir. Bir taraf diğer taraftan önce algıladığı için, geç algılayan taraf, bu olayın daha önce yaşanmış olduğu duygusuna kapılır. Bu durum sinir aksonlarındaki küçük bir sapmadan kaynaklanır.

olasılık olarak yazıyosun. olasılık zan hükmündedir.. ben olasılık olarak yazmadım. yani beyinde olan bir şey bunu tetikliyor veya beyindeki herhangi bir organın bir işlevi bunu sağlıyor değil.. bunu bilimsel olarak evrim kadar açıklayabilirsiniz....

rüya ya gelince  gördükleriniz rüya dan öte  bir şey çünkü rüya iki dir biri allahın kelamı diğer şeytanın kelamıdır . özünüde manasınıda ehil insanlardan başkası bilmez. şunu da söyleyeyim. sizin gördüğünüz rüya olsa dahi. temelde bu hiç bir şey ifade etmez.  yani rüyanda bir erkek veya bir kadın görmek arasında mana yönunden hiç bir farkı yoktur...ama genel olarak  mana biçime uygundur ki karışıklık olmasın. örneğin   görmediğiniz bir rüyayı  gördüm gibi davranıp. birine anlatsanız. eğer o kişi ehil ise sizin rüyanızı sebeb edinir. size bir musibet  veya bir müjde verir. siz böyle bir rüya görmedim sizi kandırdım deseniz dahi.. o musibette veya müjde de zerre kadar değijiklik meydana gelmez. başınıza gelir.... yaşın ufak pek anormal bir durum sayılmaz.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    DaReSeLaM bunu yazdı:
    RaCiNGeR bunu yazdı:

olasılık olarak yazıyosun. olasılık zan hükmündedir.. ben olasılık olarak yazmadım. yani beyinde olan bir şey bunu tetikliyor veya beyindeki herhangi bir organın bir işlevi bunu sağlıyor değil.. bunu bilimsel olarak evrim kadar açıklayabilirsiniz....

rüya ya gelince  gördükleriniz rüya dan öte  bir şey çünkü rüya iki dir biri allahın kelamı diğer şeytanın kelamıdır . özünüde manasınıda ehil insanlardan başkası bilmez. şunu da söyleyeyim. sizin gördüğünüz rüya olsa dahi. temelde bu hiç bir şey ifade etmez.  yani rüyanda bir erkek veya bir kadın görmek arasında mana yönunden hiç bir farkı yoktur...ama genel olarak  mana biçime uygundur ki karışıklık olmasın. örneğin   görmediğiniz bir rüyayı  gördüm gibi davranıp. birine anlatsanız. eğer o kişi ehil ise sizin rüyanızı sebeb edinir. size bir musibet  veya bir müjde verir. siz böyle bir rüya görmedim sizi kandırdım deseniz dahi.. o musibette veya müjde de zerre kadar değijiklik meydana gelmez. başınıza gelir.... yaşın ufak pek anormal bir durum sayılmaz.

hocam paragrafımda herhangi bir ihtimal teşkil eden ifadeye rastlamadım.dolayısıyla zan hükmünde değerlendirmen doğru olmaz.diğer taraftan evrim teorisi kadar değil , evrim teorisinden daha kolay bir şekilde açıklanabilir , ölçülebilir ve hesaplanabilir bir durum bahsettiğim.sonuçta sinirsel iletimsizlikten kaynaklı ve test edilebilir. ayrıca -bilir eklerine takılıp cümlelere olasılık ölçüsü biçtiysen söyliyeyim  ; o ekler olasılık anlamında değil yeterlilik anlamında kullanılmıştır.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Bilinc alti yapilan astrallerin yan urunu = Dejavu

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 5157 Toplam Mesaj: 47