folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Genel Görecelik Kuramının Doğruluğu Bir Kez Daha Kanıtlandı

Genel Görecelik Kuramının Doğruluğu Bir Kez Daha Kanıtlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

aq modern bilim konusunun da içine sıçmışsınız ya tebrikler

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    dünya güneşe yaklaşıyor eyvallah, da bu uzay-zaman olayında "zaman"dan kasıt ne agalar? bizim yaşadığımız zamandadamı değişiklik oluyor? lan zaman varmı yokmu? eğer zaman varsa böyle büklümlere etkilere göre daha fazla etkilenmezmi? yani biraz daha gazete haberi değilde derinler hakkında açıklama yapacak bir mürid?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Ben einstein diyorum bilim diyorum siz neyden bahsediyosunuz.

Alın size dini yönden açıklama yapiyim. Allah herşeyi bilendir dimi ?? o zaman biz dünyaya neden gönderildik ??

Sebebi kendi yapacaklarımıızı seçimlerimizi görüp yukarı çıktığımızda özgür irademizi nasıl kullandığımız ve bunun sonuçlarını görmek için

Bilimde aynen öyle bişi. insan cüzi iradesi ile öğrenmek bilmek ister meraklı bi varlıktır.

Kuranda yazıyomu ?? doğru yazıyo ?? ama ben görmek ellemek bilmek kanıtlamak kanıtlarıda görmek istiyorum

adamlar araştırmış ve yapmış kanıtlamış sizede kanıt sunuyor

siz daha neyin tartışmasını yapıyosunuz ??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    voltigore
    voltigore's avatar
    Erkek

din vicdandır. ister inanırsın ister inanmazsın. hesabını senin vereceğin bir şey.

bilim gerçektir. ister inan ister inanma bilim doğrudur ve kanıtlanmıştır

Geyik Candır :]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

"zaten kuranda vardı" diyenlere sesleniyorum :

bir kere ama hiç olmazsa bir kere olsun kurandan bakıp da siz önce bulun, bulunduktan sonra zaten vardı demeyin.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

"zaten kuranda vardı" diyenlere sesleniyorum :

bir kere ama hiç olmazsa bir kere olsun kurandan bakıp da siz önce bulun, bulunduktan sonra zaten vardı demeyin.

o da var işte kuranda herşey var :d

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

Aceba Kuran-i Kerimi karıştırmasaydım, galiba başka bir MÜRİD mutlaka karışacaktı

Çok üzüldüm

O yüce kitaba saygısızlık oldu

Dünyadaki herşeyi yorum yapabilene anlayabilene yazıyor

Onu görmek anlamak yorumlamak lazım

Kalıplaşmış bir şekilde Bisikler şeytan icadıdır etiketini yapıştırmayın

Herşey ortada arkadaşlar Araştırmak yeterli ama önemli olan Gerçekten Bu sorulara Cevap bulmak istemek

Gerisi gelir. Sadece Soru sormak için yada saygısızlık yapıp aşağılamak için Birşeyler yazmayın Saygınız olsun biraz!

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

MaliÖmer Çelakıl'ın asistanı hocalar.. varmayın üstüne

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

Mali bunu yazdı:

Boşuna bu kadar masraf yapmışlar

Kuran-i Kerim de Bunu söylüyor

arkadaş burda modern bilimden bahsediliyor nasıl bir kafa yapınız var anlamıyorum

bu söylediğin çok saçma bence bu süper bi kafa yapısı  bundan binlerce sene önce yazılmış zaten  e şimdide kalkıp evet yazılanlar doğruymuş diyorlar :)  neden en başından inanmıyorlar ?

ben elbetteki orda yazıyor araştırmasınlar demiyorum  ama kuranı kerimi inkar ediyorlar

önceki msjlarda demişsiniz  işte şundan şundan bahsetmemiş kuran  , kuranda herşeyden bahsediliyor ancak herşey açık ve net şekilde söylenmiyor  bazı şeyler üstü kapalı söyleniyor   mesela kuranda bir yılın kaç gün olduğu yazmıyor ama kuranı kerimin başından sonuna kadar tam 365 kere yıl kelimesi geçiyor  demek istediğimi umarım anlamışsınızdır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadas sadece Kur'an i rehber olarak kulanalim diyor o kadar uzatmaya gerek yok bence
Toplam Hit: 7356 Toplam Mesaj: 55