folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

serdar, çok uzun yazmışsın, silinecek, boşa yazmışsın :D

o kadar forum dolaştım, yönetimin bu kadar saçma sapan kararlar aldığı ve eleştirildiği bir başka forum daha görmedim

eskiden modluk yapmış biri olarak, yönetimden tiksiniyorum

çok ciddiye alınması gereken bir ortam değil burası

artı olarak, yazdıklarınıza da dikkat edin :)

eski script paylaşılmıştı hatırlarsınız, içinde bilisim_sorgu.asp diye bir panel var idi :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Serdar,

Özel mesajına da yanıt verdim, buraya da yazayım.

Özcan abi tanıdığım en kaliteli, en iyi kalpli insanlardan birisidir. Aynı evde kalma mevzusu bile gündeme geldi. Aynı dönemde moderatörlük yaptık onunla çok zaman sonra.
    Saatlerce dert paylaştık telefonda.

Ben yıllardır İstanbuldayım, eğer bu kadar eminsen, atla gel, Özcan abiyi de al gel, yüzleştir.
    Daha 1-2 yıl öncesine kadar bir parça lazım olduğunda onu arayıp sorardım ben, nerede bu bahsettiğin sorunlar?
    Bu ne saçmalıktır, bu nedir böyle?
    Ama tekrar tekrar söylüyorum, onunla hiçbir sorun yaşamadık, bugün ihtiyacı olduğunu bilsem telefonumu satar koşarım yanına. Ne ürünü alması,  ne ortaklığı, dolandırması ya? Önce host diyordun, şimdi bu çıktı.

Allah'ım aklıma mukayet ol.
    Ben ilk günden beri ismimi bile gizlemedim, Özcan abi Perpa'da, ben Çağlayandaydım, eğer öyle bir sorun olsa, o gelip bana dünyayı dar etmez miydi? Üstelik yakında oturduğumu biliyordu!

Neyse, uzatmanın anlamı yok, anlaşılan sen kafanda netleştirmişsin abi fikri, canın sağ olsun, aksini söylesem de kâr etmeyecek.

Esen kal.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 13585 Toplam Mesaj: 103
apple türkiye apple can kırca