folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

abi ben can ı tanımıyorum yalnız bana telefon ve kılıfı satmıştı :)

o kadar merdiven inip çıktık işin sonunda telefonun kılıf rengi olayına gelinceye kadar anlamamıştım görme engelli olduğunu.

helal olsun abi sana mürit olduğunu gördüm gururlandım şimdi de :)

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ilk webteknoda gördükten sonra haberi oraya yorum yazmıştım madem buraya da açılmış buraya da yazayım. 

İlk web sitemi yaparken kendisinden aldığım hosting üzerine verdiğim ücretin 100 misli bana destek olmuştur , o kadar çok soru sordum ki bazan dedim ki kendisi hosting işini bıraktığında galiba ben ve benim gibi işi bilmeyenler yüzünden bıraktı heralde. Hayatımda en büyük firmalardan da normal ölçekli firmalardan da hizmet aldım can kırca gibisinden hizmet aldığımı hatırlamıyorum. Kendisini alakadar etmeyen şeylerde bile bana destek olmuştur. Sanırsam kendisi TBT nin en iyi zamanlarında aktif rol üstlenmekteydi , fakat daha sonra özel hayatın iş hayatının gereksinimleri yüzünden siteden uzaklaşmış olabilir. 

Avea ve Apple da çalıştığını zaten TBT de bir kaç kişiye söylemişti ve elinden geldiğince bilgi vererek yardımcı olmuştu. 

Ah ah eski günler diyorum sonra kendime kızıyorum o eski günleri biz okadar iyi yaşadık ki , bütün hayatımız öyle herşey geçmişteki gibi olacak sanıyoruz ancak hayat durmadan devam ediyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam tebrik ediyorum gercekten seni. bir cok kisi ile.konustugin icin hatirlamazsin elbet ama host konusunda telefonda cok basini agritmistim :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet o eleman tebrik ediyorum kendisini 

zamanında millete hosting satmıştı sonra hostlar kapanmıştı millete parasınıda ödeyememişti vs. Millet madur olmuştu ben dahil Elemanın adı nerde geçse aklıma bu olay geliyor. Dolandırıcı vs demişlerdi epey mürit o zaman 

Zamanında moddu adminlik istedi vermediler küstü gitti sonra geri geldi mod olmak istedi mod yaptılar sonra admin yapmışlar yine küstü gitti sanırım

SeRDaR tarafından 17/Oca/17 07:14 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

Kendisiyle baya muhabbetimiz olmuştu zamanında :) 

hatırlamak amacıyla faceden baktım temmuz 2011 den beri arkadaşmışız :) başarılarının devamını dilerim hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    underzero bunu yazdı
    CanKirca bunu yazdı

Ban gelecekse senden gelsin Murat abi :-)

gelde simdi bu adami banla.

ozledik seni

benide özleyecenmi :))

seni ab ye gonderdigim gun adminligi birakacagim (:

Başarılar dilerim :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    umbatu bunu yazdı

çok abartılacak bir adam olmamasıyla birlikte sevilen sayılan bir arkadaşımızdı. bir çok  olaya konu olmuşta bir arkadaşımızdır :)

edit: Seni hiç özlememişim can :)

Senden de bekliyoruz aynı başarıları:)

Tosunum, bir şeyleri başarmam için haberlere vesaire bir yerlere çıkmama gerek yok :) ben başarmak istediklerimin peşindeyim kendimce de bir şeyleri başarıyorum zaten. zaten medyadik hikayeler fakir edebiyatıdır. niye can bilmem nerede çalıştığı için haber oluyorda tosun çalıştığı için haber  oluyor? biraz algıyı değiştirmek lazım. Kimseye haset etmem allah başarılarını daim etsin.

fuck the system!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Evet o eleman tebrik ediyorum kendisini 

zamanında millete hosting satmıştı sonra hostlar kapanmıştı millete parasınıda ödeyememişti vs. Millet madur olmuştu ben dahil Elemanın adı nerde geçse aklıma bu olay geliyor. Dolandırıcı vs demişlerdi epey mürit o zaman 

Zamanında moddu adminlik istedi vermediler küstü gitti sonra geri geldi mod olmak istedi mod yaptılar sonra admin yapmışlar yine küstü gitti sanırım

buraya yazacak çok şey var ama canın herşeye yapacak bir açıklaması vardır :) entel köylü olayını, tolgasenmiydi neydi o adamın olayını ve bizzat kendi  yaşadığım olaylar ve çevremden şahit olduğum kör arkadaşlarımın yaşadığı olaylar vs. ama ne de olsa arkadaşımız göremiyor apple da çalışıyor oh oh pohpohlayın gitsin.  

fuck the system!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Serdar, ben mod ya da adminlik için hiç küsmedim, Rene ya da Underzero açıklama yapacaklardır gerekirse.
    İkincisi, hiçkimsenin benden aldığı host filan kapanmadı, ben kendim gelip kısa zamanda bırakacağım diye açıklama yaptım ve kimsenin parası kalmadı bende.

Coşkun, ben gelip burada bu haberi paylaşmadım, ben şunu şunu yaptım da demedim. Hatta gelip asıl röportajın bağlantısını paylaşıp durumu açıklamaya çalıştım.
    Bir tek Tolga ve Nurullah konusunda bir talihsizlik yaşadık, bir iş için aracı oldum, ama ben de, onlar da yeterince pişmanlık duydular ve sözde işi veren elemanla husumetimiz hala ciddi ciddi devam ediyor, daha 1.5 ay kadar önce tesadüfen karşılaştık ve konuyu kapatmış değilim dedi o avukat..
    Bilmiyorsan söyleyeyim, entelköylü, aydanbatangüneş birer multi üyelikti.
    Kör arkadaşlarının söylediklerine gelince, senin için kendi sevgilinin bile söylediği şeyleri duysan miden bulanır... Ama dediğin gibi, bunların ne yeri, ne de zamanı.
    Bu konuyu günah çıkarma mecrası gibi görmenin manâsı yok.
    Sanki ben gelip reklamımı yaptım arkadaş...

İlgilenmiyorsanız konuya uğramazsınız olur biter...

Twitter: @CanKirca
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

@Panxer, çok teşekkür ederim abi.

@myblackworldweb              seni tabi ki hatırlıyorum Ercan :-) teşekkür ederim.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 13635 Toplam Mesaj: 103
apple türkiye apple can kırca