folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

Görme Engelli Can Kırca, Türkiye’Deki Apple Store’Da Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Evet o eleman tebrik ediyorum kendisini 

zamanında millete hosting satmıştı sonra hostlar kapanmıştı millete parasınıda ödeyememişti vs. Millet madur olmuştu ben dahil Elemanın adı nerde geçse aklıma bu olay geliyor. Dolandırıcı vs demişlerdi epey mürit o zaman 

Zamanında moddu adminlik istedi vermediler küstü gitti sonra geri geldi mod olmak istedi mod yaptılar sonra admin yapmışlar yine küstü gitti sanırım

bu o değil . 
    Yasin diye bi elemandı patlayan . 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Yok @MustyKTE             abi, direk burada birisi varken, sormadan, sorgulamadan, araştırıp etmeden suçlamak varken neden bir başkasını hatırlasın ki?
    Gördükçe aklına geliyormuşuz zaten... :(

Çok incindim gerçekten, çünkü bu eleştirmek değil, bu farklı düşünmek değil, bu, bu... Ne bileyim ya...

Keşke hiç konu açmasaydın @Ozden, mesela Coşkun beyin içini dökmek için fırsat kolladığını bilmiyordum, bana ulaşmak zor olmadığı halde bugünü bekleme gereği duymuş.

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Yok @MustyKTE             abi, direk burada birisi varken, sormadan, sorgulamadan, araştırıp etmeden suçlamak varken neden bir başkasını hatırlasın ki?
    Gördükçe aklına geliyormuşuz zaten... :(

Çok incindim gerçekten, çünkü bu eleştirmek değil, bu farklı düşünmek değil, bu, bu... Ne bileyim ya...

Keşke hiç konu açmasaydın @Ozden, mesela Coşkun beyin içini dökmek için fırsat kolladığını bilmiyordum, bana ulaşmak zor olmadığı halde bugünü bekleme gereği duymuş.

boşveeeerr.  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

zamanında millete hosting satmıştı sonra hostlar kapanmıştı millete parasınıda ödeyememişti vs. Millet madur olmuştu ben dahil Elemanın adı nerde geçse aklıma bu olay geliyor. Dolandırıcı vs demişlerdi epey mürit o zaman 

Zamanında moddu adminlik istedi vermediler küstü gitti sonra geri geldi mod olmak istedi mod yaptılar sonra admin yapmışlar yine küstü gitti sanırım

bu o değil . 

Onuda biliyorum nick filan değiştirdi bunuda biliyorum abi zamanında burada açılan konularıda biliyorum banlar vs oldu 

konuya gelince bu bir başarımıdır tabi ki başarıdır sağlık durumuna nazaran bilişimle ilgilenmek tebrik ettim zaten kendisini ama haber yapılacak kadar büyük bir başarı değil kanun gereği firmalar engelli personel zaten çalıştırmak zorunda apple Türkiye'ye store açmış kamuoyuna reklamda yapmalı vs. Duyarlılık hususunda can olur Ahmet olur Mehmet olur.

konuyu kendi açmamış zaten haberide kendi yaptırmadı olayı değerlendiriyorum burada bu arkadaşın adı geçincede aklımda burayla ilgili kalanları  söyledim: 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    MustyKTE bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

bu o değil . 

Onuda biliyorum nick filan değiştirdi bunuda biliyorum abi zamanında burada açılan konularıda biliyorum banlar vs oldu 

konuya gelince bu bir başarımıdır tabi ki başarıdır sağlık durumuna nazaran bilişimle ilgilenmek tebrik ettim zaten kendisini ama haber yapılacak kadar büyük bir başarı değil kanun gereği firmalar engelli personel zaten çalıştırmak zorunda apple Türkiye'ye store açmış kamuoyuna reklamda yapmalı vs. Duyarlılık hususunda can olur Ahmet olur Mehmet olur.

konuyu kendi açmamış zaten haberide kendi yaptırmadı olayı değerlendiriyorum burada bu arkadaşın adı geçincede aklımda burayla ilgili kalanları  söyledim

peki sence gerek var mı ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    MustyKTE bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

bu o değil . 

konuyu kendi açmamış zaten haberide kendi yaptırmadı olayı değerlendiriyorum burada bu arkadaşın adı geçincede aklımda burayla ilgili kalanları  söyledim

Var ki belirttim. Ki tek ben değilim gördüysen 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    MustyKTE bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    MustyKTE bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

bu o değil . 

Var ki belirttim. Ki tek ben değilim gördüysen 

yoo , bi tek sensin bana göre. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Serdar, abi  mesajları biraz daha dikatle oku bence.
    Bunun yeni bir gelişme olmadığını oraya bizzat ben yazdım. Bir diğer nokta, ben hiç nick değiştirmedim, hiç banlanmadım şu ana kadar. Apple'ın reklama ihtiyacı yok ki, bana mı kaldı?
    Benim host konusunda sorun yaşadığım hiçbir arkadaş da olmadı.

Ha yazmayacaktım, ama madem sen değindin, Öylese hatırlatayım; Eğer benim linkini verdiğim ve "asıl" diye belirttiğim röportajı da okusaydın, orada da söylemiştim, "ben şu ana kadar çalıştığım hiçbir firmada engelli kadrosuyla çalışmadım."

Şu saatten sonra gelenlerin niçin geldikleri anlaşılacak illa ki. Coşkun'u diyorsan, yıldızlarımız hiç barışmadı. Sevmez zaten beni. Canı sağ olsun.

CanKirca tarafından 17/Oca/17 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

Twitter: @CanKirca
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

dvfahdvgahbdkaj :D senin döneminde admimdi access sistemi varken accessi 3 mü 4 mü neydi sonra kendi isteğiyle ayrıldı mod olmak istedi tanıdığımız ve düzgün insan olduğu için tekrar mod yaptık sonra aktif olmayan tüm modları temizleme kararı aldık iş yoğunluğundan ya da başka sebepten 2 ay kadar login olmadığı için modluğunu geri aldık.

senden sonraki modlar admin olup sen admin olmadığın için ve adminlik istemene rağmen verilmediği için küsüp giden sensin. bi süre kardeşinin hesabınla takılıp sonra geri geldin 2016da tekrar adminlik istedin yine verilmedi ve hala her fırsatta istemeye devam ediyorsun.

gelelim bunları niye ifşa ettiğime alıntı mesajda kalın yaptığım yeri, kendin yaptığın halde sanki başkası yapmış gibi yazarsan kusura bakma gerçekleri yazmak durumundayım. biz susuyoruz cevap vermiyoruz diye her defasında bol keseden atıyorsun.

ek olarak can'dan ben de host aldım tek sorun yaşamadım. yasin diye eleman vardı dolandırdı milleti onunda multilerini araştırıp bulduklarımızı tek tek banladık

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Kolay kolay bişey yazmıyorum ama hala günlük takip ediyorum siteyi, eminim onlar da ediyordur :)

Can'dan zamanında host domain almıştım, iyi biriydi :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 13675 Toplam Mesaj: 103
apple türkiye apple can kırca