folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gözlerin Görmüyor Sana İş Vermişiz

Gözlerin Görmüyor Sana İş Vermişiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

SEn o gözleri göremeyen kıç kadar bi parayla geçinmeye çalışan şerefiyle gururuyla yaşayan adama kurban ol puşt herif

ben sadece ben
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Sinirlendim amk. ya bu kadar duygusuz bu kadar şerefden yoksun bu kadar pişkin bu kadar yavşaklık olur mu ya başka ülkelerde engelli insanlara adam gibi maaş veriyorlar ki çalışmasına gerek kalmasın rahat etsin diye bizimkilerde "İş verdik daha ne" diye hayvandan aşağ bi kelam ediyoru yazık Allah'ın adını ağzınıza almayın bari

ben sadece ben
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Lan adamın yaptığı hizmetler ortada hastaneleri bok götürüyordu.Direk puşt herif yok ananı bilmem ne demeyle o bu lafı direk bu şekildemi söyledi bilmiyorum ama sizin bu cümleleri kurmakla ondan ne farkınız kalıyor onu anlamış değilim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

phoneix bunu yazdı:
    -----------------------------

Lan adamın yaptığı hizmetler ortada hastaneleri bok götürüyordu.Direk puşt herif yok ananı bilmem ne demeyle o bu lafı direk bu şekildemi söyledi bilmiyorum ama sizin bu cümleleri kurmakla ondan ne farkınız kalıyor onu anlamış değilim.

------------------------

Sen sana oy verene senı kendı ıradesinin vekılı yapan vatandasa boyle bır cumle kuramazssın kurarsan ne saydıysam aynen oledır ben yapılana kufredıorum durup dururken deıl arastırdım nerde cekım varsa konusmanın hepsı ver tamamı bu Hastanelerı hala bok goturuyor Sakarya devlet hastanesıne gittim gıtmez olaydım hala bok goturuyor

ben sadece ben
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

küfür dolayısıyla edit.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İnsan gibi dinlersin insan gibi cevap verirsin. Gözlerin görmüyor sana iş vermişiz demenin türkçesi; sen körsün bir boka da yaramıyorsun sana bedavadan da para veriyoruz bir de çıkmış karşımıza utanmadan konuşuyorsun demektir.

Onun yaptığı hizmeti de kuku görünümlü dudaklarını da zenciler becersin. Rezil herif.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babybash22
    babybash22's avatar
    Erkek

phoenix kardeşim evet haklısın küfür etmek iyi birşey değil tasvipte etmiyoruz edinde demiyoruz bu konu hakkında

yorumsuz kalıp hala bu zihniyeti bu gafa rağmen destekleyen ve haklı çıkarma çabasına girenler varsa ekstra bir tebrik

ediyorum. Hangi parti hangi renk veya neyi savunuyorsa savunsun böyle bir yaklaşım yanlıştır bunu bakan makamında

birinin yapması ülke kalitesinin harap olduğunun resmidir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

harbiden hayvanlık yapmış... Diyecek bişey yok.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kötü.. Çok kötü.. çok ayıpp etmiş..

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

senin orda olma sebebin o adamın rahatını sağlamak, sen kalkıp iş verdik diye azarlıyosun.

lan babanın şirketinde mi iş verdin?

asıl bu millet sana o işi verdi bakan yaptı, o azarladığın adam senin çalıştığın şirketin yani devletin ortağı konumunda.

ama yok, bunlar bu kafayla "babalar gibi satarım" da der üzüm yer bağcıyı da döver.

kıçınızdaki donu bile borçlandığınız zaman anlayacaksınız akpnin gerçek yüzünü.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 10925 Toplam Mesaj: 77