folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gözlerin Görmüyor Sana İş Vermişiz

Gözlerin Görmüyor Sana İş Vermişiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

O adamın bu cevap karşısında ne kadar içerlediğini düşündükçe sinirleniyorum.Engelli bir insanın engelini gözüne sokarak laf çarpmaya çalışmak nasıl bir vicdanın ürünüdür arkadaş.Beş yaşında çocuk bile yapmaz bunu.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Yahu arkadaş bunlar nasıl adam bu nasıl izan bu nasıl vicdan ???

Ulan ağzımı bozacam artık.

Vay orospuçocuğuna bak dellenmemek elde değil arkadaş 

kahrolasın kör olasın piç kurusu

Arkadaş gel de dellenme yaw, bu adamların bu itlerin bu piçlerin nesine ne oluyor böyle de firavun nemrut gibi böbürleniyorlar lan kime güveniyorlar lan neye güveniyor bu taşak kafalı beyinsiz sefih yavşak orospuçocukları, kim lan bu gözbebeklerine soktuğumun yaratığı, ulan piç ulan ben bu düzenin de bu sistemin de böyle yetiştiren piçlerin taaaaa dübürüne kadar eşşekler siksin

yıkılma sakın !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Sende de beyin yok ama bakan yapmışlar yavşak

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Şerefsiz herif sanki kendi şirketinde adama cebinden para veriyor, sen de devletin memurusun işte öküz herif

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ah gariban abicim keşke biraz sivridilli olsaymışta

-biz de senin kafan çalışmadığı halde sana bakanlık vermişiz.

deseydi. müebbet yerdi gerçi orası ayrı. malum bunlara laf söyleyen direk hapse.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

gerçekten çok ayıp etmiş, bunun savunulacak bir yanı yok Kuranda bile Hz.muhammedin bir ama ile ilgilenmemesi-ilgilenememesi üzerine ayet inmiştir;

İslam'ın ilk günlerinden beri yeni dine inananların daha fazla olmasını isteyen Hz. Peygamber, Kureyş yetkilileri ile çok önemli bir görüşme yapıyordu. Belki de bu fırsatı bir daha hiç bulamayacaktı. "... Nasıl, güzel şeyler söyleyen bir din... değil mi?" diye tasdik bekliyordu. Tam bu sırada, Hz. Hatice'nin dayısı oğlu Abdullah, "Beni irşad et Ya Muhammed! Bana yeni dini öğret! Kuran'ı anlat!...'' diyerek oturuma bomba gibi düştü. Bu şahsın gözleri görmediği için, oradaki nazik durumu bilemezdi. Peygamberimizin konuşmalarını duyarak sesin geldiği yöne doğru ilerliyordu. Yanındakiler tarafından uyarıldı ise de o, isteklerini tekrarlıyor ve tartışmanın ortasına giriyordu. Kim bilir, nasıl bir istek ve inanma aşkı onu böyle ısrarlı kılmıştı? Allah'ın elçisi ne yapmalıydı? Bir yanda, neredeyse yeni dini kabullenecek kabile büyükleri, bir yanda da etrafını göremeyen, fakat Kuran'ı dinlemeye hazır bir kişi...! Ders esnasında sınıfa giren bir yabancı gibi, kendisini kenara çektiler. Ne var ki, dikkat dağılmış, herkes konuşmaya başlamıştı. Kureyş yetkilileri, tam böyle bir bahane arar gibi, hakaretle söylenerek, kalkıp gittiler. Sonuçta istenen olmadı! Abdullah ise, üzgün ve dargındı. Halbuki Hz. Muhammed'in üzüntüsü ise iki yönlü idi. Hem müşrikleri inandıramadı; hem de gözleri görmeyen bu şahsın isteğine cevap veremedi! 

ardından Kur'an-ı Kerim'in "ABESE" suresinin ilk ayetleri nazil oldu:(1) "Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla". 

1- Surat astı ve yüzünü öteye çevirdi. 

2- Kör kendisine geldi diye... 

3- Ne bilirsin? Belki o, arınacak! 

4- Yahut öğüt dinleyecek de bu öğüt ona fayda verecek. 

5- Kendisini; zengin (kibirli) görüp, tenezzül etmeyene gelince... 

6- Sen ona yöneliyorsun!... 

7- Onun arınmasından sana ne?! 

8- Fakat koşarak (istekle) sana gelen. 

9- Saygılı ve istekli olarak sana gelmişken, 

1O- Sen onunla ilgilenmiyorsun... 

11-Hayır; böyle olmaz. O ayetler bir hatırlatmadır. 

12- Dinleyen ve isteyen, onun üzerinde düşünür ve öğüt alır.(2) 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

akp'li olduğumu forumdaki herkes bilir.sağlık konusunda hükümetin yaptıkları kesinlikle gözardı edilemez.bu yüzdende ben sağlık bakanını her zaman başarılı bulmuşumdur.

ama bazı konularda objektif olmak lazım.şu yaptığı çok büyük terbiyesizlik.bakanlığı boyunca yaptığı hizmetler sayesinde, gözümde oluşan değeri, şu yaptığı terbiyesizlikle tamamen bitmiştir.kesinlikle çok büyük ayıp.videoyu izleyince içim parçalandı.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:
    -----------------------------

akp'li olduğumu forumdaki herkes bilir.sağlık konusunda hükümetin yaptıkları kesinlikle gözardı edilemez.bu yüzdende ben sağlık bakanını her zaman başarılı bulmuşumdur.

ama bazı konularda objektif olmak lazım.şu yaptığı çok büyük terbiyesizlik.bakanlığı boyunca yaptığı hizmetler sayesinde, gözümde oluşan değeri, şu yaptığı terbiyesizlikle tamamen bitmiştir.kesinlikle çok büyük ayıp.videoyu izleyince içim parçalandı.

-----------------------------

Evet sana katılıyorum ben Erzurumluyum.Direk hemşerim oluyor çok iyi tanıyorum tanıyordum.Sağlık konusunda doğu anadoluda devrim yaşandı.9 şiddetinde depreme dayanıklı raylı sistem üzerine oturtulmuş Bölge eğitim hastanesi eski numenin düzeltilmesi üniversite araştırma hastanesine yeni ek hastane şimdide Dünyada benzeri olmayan hastaneler kampüsü yapılıyor bunlar çok büyük çalışmalar ama Recep Akdağın bu şekilde kibirli sözleri büyük terbiyesizlik.Yenilir yutulur bir şey değil.Halkı bu şekilde gördüğüne inanamıyorum anlık gaflet bile olsa sonuçta karakteri hakkında bilgi verir.Bende sağlam küfr kurmamak için zor tutmuyor değilim kendimi.Ama çıkıp kimse hastaneler eskisi gibi diyemez.Ne GÖRÜYORSAK söylüyoruz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gumusservi
    gumusservi's avatar
    Dişi

Recep Akdağ tam bir malsın. Engelli haftasında yaptığın şeye bak...

Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

bu kafadaki adamlardan ne bekliyordunuz ki ? ulan sanki herif kendi cebinden veriyor adamın maaşını utanmadan sana iş verdik diyor . o adamın babasının vergisiyle , bu halkın vergisiyle ödeniyor o maaş. ülkenin hazinesini kendi cepleri gibi görüyorlar artık . o adam engelli hepimizden çok hakediyor işi de maaşı da . hepimizden fazla hakkı olması lazım çünkü adı üstünde engelli.

ama bu adamlarda nasıl bir kafa varsa artık söylenecek söz yok. bu adamların beyni böyle düz, böyle sığ.

ülkeyi ne hale getirmek istedikleri ortada . kurtulalım artık şu adamlardan lanet olsun

Toplam Hit: 10990 Toplam Mesaj: 77