folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Günde 5 Saat Uyku Normal Midir?

Günde 5 Saat Uyku Normal Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu uyku muhabbeti sitede çok döndü deneyimi ve bilgisi olanlar vardır diye düşünüyorum.

Şimdi hocalar benim bir oda arkadaşı var adam en geç 11 bazen 12 de yatıp her sabah 5 de kalkıyor.Eleman kalkıncada ben uyuyamıyorum adam ses yapıyor.Yani bir günde en az 5 en fazla 6.30 saat uyuyor.Bende diyorum acaba bu adamın düzenine geçsem mi ?

Yaşım 22 ve gündüz vakti genelde okula gidiyorum ve pc başındayım.Ağır bir iş yapmıyorum.

Fiziksel yada ruhsal bir dengesizlik olur mu diye merak ediyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

bende hafta içi max 4-5 saat uyuyorum gece 3 sabah 7.. fakat hafta sonları 12 saate kadar çıkabiliyor bazen.. ama aptallaşıyor insan.. bazende halsiz kalabiliyorum..

zannediyorum pek birşey olmaz 

Frisky...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=-7_aWX0xr84

make total destroy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok bile,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

5-6 saat ideal hocam günde 8 saat uyuyanlar için bir makale vardı Adıda "hayatının 3te1 ini uyumakla geçiren ahmaklar" dı.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

kusura bakmayın da dünyayı kurtaracak bi proje ya da çok önemli bi kişisel amacınız uğruna vaktinizi harcamıyorsanız bunun yerine uyuyun. 8 9 saat uyuyanlara ahmak diyip sizin uyumadığınız süre içinde ne yaptığınız da önemli. nöro sayıns açısından uyku iyi bişey. özellikle genç yaşlarda. uyku insan hayatının önemli bi parçası, uyumadığınız her eksi saat için hayat kalitenizden ödün verirsiniz. sizin için gerekli saatti baz alarak söylüyorum bunu belirli bi saat vermek bana düşmez tabi.

Cosplay tarafından 12/Şub/14 11:00 tarihinde düzenlenmiştir

make total destroy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek
    Cosplay bunu yazdı

kusura bakmayın da dünyayı kurtaracak bi proje ya da çok önemli bi kişisel amacınız uğruna vaktinizi harcamıyorsanız bunun yerine uyuyun. 8 9 saat uyuyanlara ahmak diyip sizin uyumadığınız süre içinde ne yaptığınız da önemli. nöro sayıns açısından uyku iyi bişey. özellikle genç yaşlarda. uyku insan hayatının önemli bi parçası, uyumadığınız her eksi saat için hayat kalitenizden ödün verirsiniz. sizin için gerekli saatti baz alarak söylüyorum bunu belirli bi saat vermek bana düşmez tabi.

hocam yanlış anladın. burda kimse 2 yaşında çocuğa aptal yaa 10 saat uyunurmu demez. Bizim burda değindiğimiz kesim 25+ yaş grubudur.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

5-6 saat uyku yeterlidir. nasil reaksiyon verdigin onemli.

yani is sende biter hocam

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

5 saat uyku yeterli hocam çok uyumak kasları ve beyni tembelleştirir bence sende o düzene alış şimdiden 

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

8 saatten aşağı uykumu olur :)

salya akıta akıta uyuyacan doya doya

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar valla bugün 5.30 saat kadar falan uyudum şuan gözlerimde hafif yanma ve biraz baş ağrısı var.

Toplam Hit: 3627 Toplam Mesaj: 40