folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Güvenilir İnsani Yardım Kuruluşları

Güvenilir İnsani Yardım Kuruluşları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ben de denk geldim alevi ve müslüman muhtaç insan varsa önce müslümana yardım ediliyor. Hatta öyle ki yardım yapan kişiler verdiği paranın alevilere gitmesini istemiyor.. Yaptığının yardım olduğunu sevaba falan girdiğini sanıyor dallamalar...  Eşe dosta akrabaya bi telefon edip çevrenizde muhtaç vs varmı diye sorup mutlaka öğğrenirsiniz .. Biz en azından yardım vs olayı olunca öyle yapıyoruz tek elden teslim. Araya kurum-aracı vs girince o iş yalan oluyor genellikle. Özellikle allah peygamber lafı edenlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Me

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

abi kitap yazdım bu nasıl diyorsun halen ya. kurum koymayın aga araya. mehmetcik vakfı şeffafmış mesela ben bilmiyordum bunu ama başka kurumda yoktur öyle zaten.

Anıl
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

abi kitap yazdım bu nasıl diyorsun halen ya. kurum koymayın aga araya. mehmetcik vakfı şeffafmış mesela ben bilmiyordum bunu ama başka kurumda yoktur öyle zaten.

kitap yazdın niye hala bu nasıl diyorum. demekki yorumun aklıma yatmadı demekki başka fikir de almak istiyorum sen öyle düşünüyorsun diye artık kurum dernek konuşmayacakmıyız. Bu nasıl bir ego. Yorumuna da yorum yapacak olursam bir nebze haklılık payın olabilir ama bu bakış açısı ile alakalı ben yardım yapmak için yardım yapmıyorum sadece Allah rızası önceliğim. Lütfen senin niyetin önemli deyip kendinizi kandırmayın diyorsun ama inanca göre kendimizi kandırmıyoruz din böyle diyor. Artı bir diğer nokta bunları kenara bıraksak bile 100 veriyorsun 10 gidiyor diyorsun (öyledir değildir bilemem) öyle bile olsa sonuçta bir şey gidiyor. Açlıktan öleceklerine bir ekmek dahi buluyorlar. Olsun ulaşsın açlıktan ölmesinler. Bir diğer nokta çalışanlar yüksek maaş alıyor diyorsun madem böyle diyorsun ve iş basit sende yap sende gönüllü ol sayfalarında gönüllü ol bölümü var kayıt yapılıyor. veya iş başvurusunda bulun vs. millet şu ağır işte çalışıyor şu kadar alıyor diye kıyaslama yapmışsın bu her alanda geçerli bir sürü mesleği eğer böyle düşünüyorsan fabrika da ağır işte çalışanla kıyaslar arada baya fark var dersin. Herşey bir yana neden sana yardım yapılmasını engelliyorsun sen istemiyorsan verme deniliyor mu hayır cünkü fikrini söylüyorsun bırak da insanlar da bildiğini yapsın. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Beyler burada okuyan öğrenci kardeşleriniz var. Onlara yardım edin. Mesela ben yurt dışında doktora öğrencisiyim. Bana yardım edebilirsiniz. Bir başka öğrenci kardeşimiz de olabilir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Beyler burada okuyan öğrenci kardeşleriniz var. Onlara yardım edin. Mesela ben yurt dışında doktora öğrencisiyim. Bana yardım edebilirsiniz. Bir başka öğrenci kardeşimiz de olabilir. 

daha önce tahribatta buna da girdik köy de okuyan ceketi ayakkabısı olmayan öğrencilerden bahsettik onu da baltaladılar burası tbt 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tugtegin
    Tugtegin's avatar
    Erkek

Tümyad 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Ben genelde IHH ve Yeryuzu doktorlari uzerinden gonderiyorum. Tercih meselesi, arastir kafana yatan bir yerden gonder. Yatmiyorsa da yukardaki arkadasin soyledigi gibi muhtara ulas :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

daha önce tahribatta buna da girdik köy de okuyan ceketi ayakkabısı olmayan öğrencilerden bahsettik onu da baltaladılar burası tbt 

Bunu yapan fedocudur, dij güçtür, haindir. 

Pikacu tarafından 18/Ara/18 18:28 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Bağış yapacaksam ufak büyük fark etmiyor. Darüşşafaka'ya gönderiyorum, 1 lira dahi olsa gönderiyorum. Şeffaf ve nereye gittiği belli. Her internet bankacılığınin bağış kısmında bulunabilir, mevcuttur.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
Toplam Hit: 5153 Toplam Mesaj: 50
yemen i̇nsani yardım vakıf