folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Hayatınızda Bir Gün Bile Kadın Olmanın Ne Demek Olduğunu Düşündünüz Mü?

Hayatınızda Bir Gün Bile Kadın Olmanın Ne Demek Olduğunu Düşündünüz Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

fenerist07 bunu yazdı:
    -----------------------------

irwa bunu yazdı:

hepinize yazık ya gerçekten yazık bu nası bi bana dokunmayan yılan bin yaşasın edasıdır illa yakınınızdan birine mi olucak bu olayda siz olmaz aga bu diceksiniz

size diorumki bu insanlar zaten çaresiz kim zewkie hadi kocacım ben döwde bi morart heryerimi hastanelik et dio ?? babanız annenizi döwmeye kalksa neler dersiniz peki o ailede daha annesini sawunamayan çocuklar buna şahit oluosa?? sonra çocuk piskopat! 

ben diorumki o beğenmediğiniz insanlar sawunmasa birileri konuşmasa kim konuşucak ya kim dur diecek 50 yıl öncesinde dile getirile getirile artık erkektir döwerde sewerde mantığı kaldırıldıysa buda kaldırılıcak bi şekilde ama susarak deil 

önce kadın olarak siz bişeyler yapacaksınız ve bu yapacagınız sey facebookta video paylasmaktan öte bişeyler olmamalı, videoyu paylasıp 5 dakka sonra farmville oynuyorsan bi boka yaramıyor kusura bakma.

Yan komsun karını dövüyosa o kadını sen bilgilendireceksin, daha dogrusu bu senin ödevin, ben gider kadına yardım edersem namus davasından lan sen benm karımamı halleniyorsun diye götüme mermiyi yerim, bilmem anlatabiliyor muyum?

başından beri ''bana dokunmayan yılan'' mantıgından bahsediyoruz zaten, sen, toplumun sanslı kadını, sana dokunan yok, pek sen dokunulanlara ne yaptın ki?

fenerist merak etme sen yazmıcam yazmıcam diorum zorla yazdırıosun ben interneti sadece deiğin oyunlar ya da sohbet için kullanmıorum ewet zamanında istte bi tanıdığımın başına geldi kadını gittim ellerimle aldım ewinden ewime koydum yardım derneklerini aradım we başka bi şehir adını wermicem oraya yolladık kocası bana yalwardı umrumda olmadı kadın şuan gayet ii durumda 

+ olarak gücümüzün yettiğince ihtiyacı olan ailelere yardım edioruz zaten 

şiddet gördüğünü bana söylemeyen ama hissettiğim tanıdıklarımada destek çıkabilceğim konusunda bilgi weriorum 

benim hayatımda ne yaşanmış bitmişse onlarıda burda dökmek olmaz 

ben kendi cinsim adına elimden geleni yapmaya çalışıorum maddi manewi siz bişi yapmıosanız en azından kabul edin burda bunu yapan insanlıktan çıkan hemcinslerinizi korumayın buda bana yeter

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Pisibaliqi bunu yazdı:

Yahu biz sana bırakalım kadınları döven dövsün demiyoruz ki,

aksine toplumda olan genel şiddeti sadece kadına indirgemeniz yanlış diyoruz,

Emin ol erkek daha fazla şiddet görüyor, ama kimse erkeğe şiddete hayır demiyor hatta o kadar alışmışız ki erkekler olarak afedersin çoğu zaman z.kldiğimizi farketmiyoruz bile,

Hatta işyerinde felan herşey çok iyi gitse kıllanıyoruz bunlar bizi zkmiyo kesin bi ipnelik var diye,

Yani sorun şiddetse şiddete hayır kadına veya erkeğe farketmez...

Hoca bırak ya erkek şiddet görüyomuş :) nerde şiddet görüyor erkek? Erkeğe şiddeti uygulayan yine erkek. Savaşları çıkaran, cinayetleri işleyen, töreleri koyan hep erkekler. Korunacak bir tarafımız var mı bu konuda?  Bir de merak ediyorum kadınlardan şiddet gördün mü şimdiye kadar?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Pisibaliqi bunu yazdı:

Yahu biz sana bırakalım kadınları döven dövsün demiyoruz ki,

aksine toplumda olan genel şiddeti sadece kadına indirgemeniz yanlış diyoruz,

Emin ol erkek daha fazla şiddet görüyor, ama kimse erkeğe şiddete hayır demiyor hatta o kadar alışmışız ki erkekler olarak afedersin çoğu zaman z.kldiğimizi farketmiyoruz bile,

Hatta işyerinde felan herşey çok iyi gitse kıllanıyoruz bunlar bizi zkmiyo kesin bi ipnelik var diye,

Yani sorun şiddetse şiddete hayır kadına veya erkeğe farketmez...

Hoca bırak ya erkek şiddet görüyomuş :) nerde şiddet görüyor erkek? Erkeğe şiddeti uygulayan yine erkek. Savaşları çıkaran, cinayetleri işleyen, töreleri koyan hep erkekler. Korunacak bir tarafımız var mı bu konuda?  Bir de merak ediyorum kadınlardan şiddet gördün mü şimdiye kadar?

Hoca şerefsizim erkekten çok kadından şiddet gördüm anamın o 37 numara terlikleriyle tanıştım ben şiddetle :D ,

haklısın şiddeti uygulayanda erkek ama çekende erkek, hacı nerde şiddet görüyo demişsin ya Tr de yaşamıon yada tşak geçion ya :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

@irwa: merak etme bizde psikopat tipler değiliz bir sevgili yapalımda sabah akşam dövelim diyecek, hatta o sevgili yapmak için 40 takla atıyoruz. Ben batıda yaşayan bi erkek olarak daha hiçbir üstünlüğümü göremedim, erkek olmamın bi getirisi olmadı, hatta yarın işe başvurduğumda dezavantajıda olacak, satış temsilcileri, müşteri hizmetleri, call center vs lerde bayan tercih edecekler, (amele olcaksam evet erkek olmak iyi), peşimde hiç bi zaman 10larca karşı cins olmadı, girdiğim arkadaslık sitelerinde egom tatmin olmadı, 150 tane profilime bakan, 50 tane msj atan olmadı, bunlardan birisiyle cıkacaksam hepsine geri dönüp ego tatmini, süründürme imkanımda olmadı, bar, club tarzı yerlerde bi kamyon makyaj, mini etekle gidip üff asılıolar taciz var yaa dien tiplerden nefret ediyorum.

evlenme örneği geçti diye söylüyorum: aylık 3000tl geliri olan, bmw si olan, dublex evi olan bir erkek- vasıfsız bir kız: bu erkek bu kızla cok rahat evlenebilir.

aylık 3000tl geliri olan, bmw si olan, dublex evi olan kız-vasıfsız erkek: bu erkek bu kızla afedersin s.ksen evlenemez.

hani basından beri diyorsun ya erkeksiniz cok sanslısınız dünya size kalmıs, ipinizle kuşağınız diye, ulan hani avantaj? 23 senedir bi boka yaradıını görmedim şu erkekliğin, aksine cocukluumda mahalle maclarından tut, lisede kız mevzusuna kadar sürekli kavga ettim, dayak yedim, ulan hani şans nerede biri göstersin bana? Hayat bi size zor zaten.

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

fenerist07 bunu yazdı:

@irwa: merak etme bizde psikopat tipler değiliz bir sevgili yapalımda sabah akşam dövelim diyecek, hatta o sevgili yapmak için 40 takla atıyoruz. Ben batıda yaşayan bi erkek olarak daha hiçbir üstünlüğümü göremedim, erkek olmamın bi getirisi olmadı, hatta yarın işe başvurduğumda dezavantajıda olacak, satış temsilcileri, müşteri hizmetleri, call center vs lerde bayan tercih edecekler, (amele olcaksam evet erkek olmak iyi), peşimde hiç bi zaman 10larca karşı cins olmadı, girdiğim arkadaslık sitelerinde egom tatmin olmadı, 150 tane profilime bakan, 50 tane msj atan olmadı, bunlardan birisiyle cıkacaksam hepsine geri dönüp ego tatmini, süründürme imkanımda olmadı, bar, club tarzı yerlerde bi kamyon makyaj, mini etekle gidip üff asılıolar taciz var yaa dien tiplerden nefret ediyorum.

evlenme örneği geçti diye söylüyorum: aylık 3000tl geliri olan, bmw si olan, dublex evi olan bir erkek- vasıfsız bir kız: bu erkek bu kızla cok rahat evlenebilir.

aylık 3000tl geliri olan, bmw si olan, dublex evi olan kız-vasıfsız erkek: bu erkek bu kızla afedersin s.ksen evlenemez.

hani basından beri diyorsun ya erkeksiniz cok sanslısınız dünya size kalmıs, ipinizle kuşağınız diye, ulan hani avantaj? 23 senedir bi boka yaradıını görmedim şu erkekliğin, aksine cocukluumda mahalle maclarından tut, lisede kız mevzusuna kadar sürekli kavga ettim, dayak yedim, ulan hani şans nerede biri göstersin bana? Hayat bi size zor zaten.

yoo bn asla demedim erkeksiniz şanslısınız die sadece bizden fiziksel üstünsünüz dedim arada fark war ama hayat bize zor diosunda kadına kolay mı kimseye kolay deil burda saydıkların arasında ben bi çaresizlik göremedim ben we sen farklı pencerelerden bakıoruz bu kesin 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

abartılmıs 

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

yürrü be fenerist arkandayız !

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Aslında birlik olup irwa'yı dövmek lazım!

(konu ironikleşmeye başladı)

Ehl-i Byte
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

trampfd bunu yazdı:

haklısın teker teker hepinizi haklarım :p :D ondan birlik olun :D

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

trampfd bunu yazdı:

haklısın teker teker hepinizi haklarım :p :D ondan birlik olun :D

Sonrada utanmadan  kadına şiddet-kadına şiddet diye gezinirsin ortada 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 11164 Toplam Mesaj: 83