folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Haydi Tahribat Villa Tatiline 4 (Villalar Doluyor)

Haydi Tahribat Villa Tatiline 4 (Villalar Doluyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

15.04.22 Güncel Not :  Rezervasyon yapmanın tam zamanı, güzel villalar dolmaya başladı arkadaşlar. Güzel giden fiyatları uygun olan villalar biticek sonra fiyatı yüksek yazılanlar kalıcak geriye. Ayrıca Ramazan bayramı için villa düşünmeye başlayabilirsiniz. Çoğu villalar boş.

2022 sezonu yaklaşıyor arkadaşlar, kiralık villa rezervasyon alımına başladık. Yeni sezonda en önemli şey, erken rezervasyon!  çünkü sezon başlarken bütün villalar sürekli fiyat güncellemesi yapıyorlar. Varsa aklınızda böyle birşey son dakikaya bırakmayın. Geçen sene burdan bir kaç arkadaşa son dakika ancak yer bulabildik, hatta tatillerini uzattılar bile. Şirket tamamen kendimin, ön ödemeyi kredi kartı ile alabiliyoruz. Bütün villalar akdeniz ve ege kıyılarında biz operasyonu Antalya Kaş Kalkan'dan yapıyoruz. Canlı desteğe yazabilir ve bilgi alabilirsiniz. Eşim ve ekipten arkadaşlar ilgilenirler muhakkak.  %5 de Tahribat adıyla gelene ikramımız oluyor.  

Arayüzümüz yenilendi, sitemiz artık daha teknolojik.  www.kalkandakirala.com

Admin not. Eski ve iyi tanınan iyi bilinen bir müridimiz olduğundan konuyu sezonluk statik yapıyorum. İyi tatiller :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

geçen seneydi sanırım ben gittim kız arkadaşımla. 2 kişilik villada çok şık bir tatil yaptık. bu sene içinde bi görüşelim hocam. %5 az ama benim 2. gelişim olacak :) 

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

geçen seneydi sanırım ben gittim kız arkadaşımla. 2 kişilik villada çok şık bir tatil yaptık. bu sene içinde bi görüşelim hocam. %5 az ama benim 2. gelişim olacak :) 

Villa Seyirtepe idi sanırım hocam, https://www.kalkandakirala.com/kiralik-villa/villa-seyirtepe yanınıza uğrayamamıştım. Bu sefer görüşelim :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Mesajım bulunsun biraz inceledim villalar çok hoşuma gitti.

Hayırlı işler. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bu sene villa tatili yapicaz ins. Iki aile gidicez biz 2+1 ve esimin abisi onlar da 2+1 . yani 2 cocuk 4 kisi. 

Nereyi tavsiye edersin hocam?

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Bu sene villa tatili yapicaz ins. Iki aile gidicez biz 2+1 ve esimin abisi onlar da 2+1 . yani 2 cocuk 4 kisi. 

Nereyi tavsiye edersin hocam?

Hocam selam, bana özelden numaranı pmlersen whatsapp üzerinden seçenek sunalım sana, aralarından beğenin.

https://www.kalkandakirala.com/arama?esnek=false&guests=6 4+2 lik evlerimiz burdan gözatabilirsin, ama tarih aralığı önemli hocam. Hangi tarihlerde istiyorsunuz ?

Shephard tarafından 07/Şub/22 22:31 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Amanınnn bizim villacı .d naber hocam ? 

Bol kazançlar dilerim.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Hocam düzenli olarak her yıl kaşa geliyorum. Kaş merkezde varmıdır? Yönlendirebileceginiz bir yer? 2 kişiyiz. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Hocam düzenli olarak her yıl kaşa geliyorum. Kaş merkezde varmıdır? Yönlendirebileceginiz bir yer? 2 kişiyiz. 

@mcm hocam selam, Kaş merkezde çoğunluk apart oteller ve apartlarla dolu, Kaş çevresinde villa popülasyonu genellikle. Kaş Gökseki' de harika bir villam var.  https://www.kalkandakirala.com/kiralik-villa/villa-baby-rose merkeze maksimum 8-10 dakika hastane tarafında kalıyor.  Bu villayı değerlendirebilirsiniz. Bölgede en büyük yeşil alana sahip villa bu diyebilirim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Şuraya bi çizik atalım takip edelim götü toplarsak bi deneriz :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Bu sene kaş kalkan da bir villa kiraladım, Villareyonu diye bi yer adamlardan pek memnun kalmadım. 

Şöyle 2 kişilik, bu mevsimde hafif sıcak bir yer varsa öner hocam da kaçalım biraz

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?