folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Haydi Tahribat Villa Tatiline 4 (Villalar Doluyor)

Haydi Tahribat Villa Tatiline 4 (Villalar Doluyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Ö.m attım hocam.

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Şöyle bi konuyu yukarı alayım.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Hocam bu Kalkan'da yazin su problemi kronik midir? Gecen sene airbnb ile bir villa kiraladik, depoda su bitmis, su traktorle yolda falan derken baya canimizi siktilar.

Daha onceden ilaninizi gormemistim, bu sene de oralari dusunursek direk sizinle haberlesirim artik.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

hocam selam, hanıma gösterdim kafasına yattı ama şey sordu ne yiyip içecez ben bir de yemek vs ile mi uğraşacam yanında yakınında ne var dedi :D 

Nereye gitmek istedinize gore size tavsiyede bulunabilirim, konum belirtin.

Sadece TUM antalya icin sunu soyleyebilirim.

Arkadaslar BALIK icin pazarlik yapin. Burada tabiki 2 tane siktirboktan besleme cupuradan bahsetmiyorum, deniz  KAYA levreginden vs soz ediyorum yada en azindan olta&deniz baliklarindan.

Surekli mekan degistirmenin anlami yok, 2-3 gun guzel ates edin 4. gun bulgur pilavi soyleseniz bile saygi gorursunuz.
    Kalbiki benim KAS'ta bir makenda sezonun en civcivli zamaninda adamlara oglen gidip  "canim domatesli biberli soganli bulgur pilavi + cacik istiyor usta" aksama ayarlar misin? Talebime aksam masamiza busbasi etli bulgur pilavi gelmisti.

Diyebilirsinizki senin raconunu sikeyim, ama demeyin. 1 gun az tatil yapin, adam gibi yapin.

Antikky tarafından 26/Mar/22 08:11 tarihinde düzenlenmiştir

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler villa tatiline gunluk ne veriyorsunuz 

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

2022 sezonu yaklaşıyor arkadaşlar, kiralık villa rezervasyon alımına başladık. Yeni sezonda en önemli şey, erken rezervasyon!  çünkü sezon başlarken bütün villalar sürekli fiyat güncellemesi yapıyorlar. Varsa aklınızda böyle birşey son dakikaya bırakmayın. Geçen sene burdan bir kaç arkadaşa son dakika ancak yer bulabildik, hatta tatillerini uzattılar bile. Şirket tamamen kendimin, ön ödemeyi kredi kartı ile alabiliyoruz. Bütün villalar akdeniz ve ege kıyılarında biz operasyonu Antalya Kaş Kalkan'dan yapıyoruz. Canlı desteğe yazabilir ve bilgi alabilirsiniz. Eşim ve ekipten arkadaşlar ilgilenirler muhakkak.  %5 de Tahribat adıyla gelene ikramımız oluyor.  

Arayüzümüz yenilendi, sitemiz artık daha teknolojik.  www.kalkandakirala.com

Sizin fiyatlar uçmuşşş hocammm, bu kaliteye bu fiyatlar hiç olmadı, diğer siteler daha uygun :) daha kaliteli yerler var :D

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

villanın yanında çadır kursam sadece havuzundan ve wc sinden yararlansam :)

fakirim ben fakir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    by_yazilim bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

2022 sezonu yaklaşıyor arkadaşlar, kiralık villa rezervasyon alımına başladık. Yeni sezonda en önemli şey, erken rezervasyon!  çünkü sezon başlarken bütün villalar sürekli fiyat güncellemesi yapıyorlar. Varsa aklınızda böyle birşey son dakikaya bırakmayın. Geçen sene burdan bir kaç arkadaşa son dakika ancak yer bulabildik, hatta tatillerini uzattılar bile. Şirket tamamen kendimin, ön ödemeyi kredi kartı ile alabiliyoruz. Bütün villalar akdeniz ve ege kıyılarında biz operasyonu Antalya Kaş Kalkan'dan yapıyoruz. Canlı desteğe yazabilir ve bilgi alabilirsiniz. Eşim ve ekipten arkadaşlar ilgilenirler muhakkak.  %5 de Tahribat adıyla gelene ikramımız oluyor.  

Arayüzümüz yenilendi, sitemiz artık daha teknolojik.  www.kalkandakirala.com

Sizin fiyatlar uçmuşşş hocammm, bu kaliteye bu fiyatlar hiç olmadı, diğer siteler daha uygun :) daha kaliteli yerler var :D

ahahah :D abi konun için özür dilerim arkamdan yazanlar cılk etmiş :D @by_yazilim

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

Hocam bu Kalkan'da yazin su problemi kronik midir? Gecen sene airbnb ile bir villa kiraladik, depoda su bitmis, su traktorle yolda falan derken baya canimizi siktilar.

Daha onceden ilaninizi gormemistim, bu sene de oralari dusunursek direk sizinle haberlesirim artik.

Hocam kalkan özellikle islamlar bölgesi aslında afet bölgesi ilan edilen imara açık olmayan bir bölge .Turizm sezonunda yıllık 150k üzeri kira getirisiyle  cezaları göze alan müteahhitler kaçak olarak tarım elektriğiyle vs villalar inşa ettiler halen daha ediyorlar. Turizm sezonunda nufus paylaması yaşanıyor haliyle ne su yetiyor ne de elektrik.

Klima kullanımı sıkıntı yaratıyor trafolar yetersiz kalıyor elektrik kesilince su basma amaçlı kullanılan hidroforlarda iş görmüyor hem su hem elektrik kesintisi yaşıyorsunuz .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Merhabalar hocam, bu sene için villa kiraladım ben de Ölüdeniz'de. Ön ödemesini yapmış olmasam seni tercih ederdim, başlığı yeni görüyorum.

Bugün bir olay yaşadım, tarih değiştirmek için acenteyi aradım. Müşteri temsilcisi diyor ki tarih değişikliği yaparız ama 100 TL işlem ücreti alırız diyor. Olay aptal pazarlığına döndü. Ben dedim s*ksen o parayı vermem, mesafeli satış sözleşmesinde değişim şartında ücret yazmamış. Sitede hakkımızda sekmesinde yazıyor falan diye ayak yapıyor. Neyse biz başka sebepten tarih değişikliğinden vazgeçtik ama olay canımı sıktı. Şimdi 100 lira için bunu yapan tatilde işini hakkıyla yapar mı bir problem yaşatir mı diye kafamda tereddut oluştu. Sektörün içinden biri olarak ne diyosun hocam yaşanan olaya? villasepeti.com sitesi bu arada.