folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herbalife Kullananlar ?

Herbalife Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Eczacıların yüz karasi :)

Bitkiselle isimiz olmadi abi bizim recete getir gotur o kadar mahalle eczanesiyiz :(

kilo vermek istiyorsan yemezsin, kilo almak istiyorsan fazla yersin başka bişeye gerek yok.

Kaclik istiyorsun ve kacbintane :)

Ben kreyzi ye yollayayim oda size satsin :p

haha yok abi ya. aslında para verip bişi alıyon o motive ediyor yememek için:F

şimdi arkadaş 7 8 gündür kullanıyor kemer 1 delik gitti diyor heveslendim. ilk kez yaza fit girek. dh'de 3 mesajtan 2 ikisi kullandım süper pm at satalım tarzında.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Eczacıların yüz karasi :)

Bitkiselle isimiz olmadi abi bizim recete getir gotur o kadar mahalle eczanesiyiz :(

kilo vermek istiyorsan yemezsin, kilo almak istiyorsan fazla yersin başka bişeye gerek yok.

Kaclik istiyorsun ve kacbintane :)

Ben kreyzi ye yollayayim oda size satsin :p

haha yok abi ya. aslında para verip bişi alıyon o motive ediyor yememek için:F

şimdi arkadaş 7 8 gündür kullanıyor kemer 1 delik gitti diyor heveslendim. ilk kez yaza fit girek. dh'de 3 mesajtan 2 ikisi kullandım süper pm at satalım tarzında.

Hocu bulursan alinabilecek nitelikte bi satici ve ürün banada bi haber ver yada burdan bi link atıver.

Bende arastiriyorum da herkes amk dedigin gibi muthis 3 ayda 20 kilo verdim vs yazmis yorumlarda eski 2-3 senelik hep.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Bende bayadır araştırıyorum, varmı şöyle güvenilebilir biri Tahribattan? Bize Herbalife Milkshake diye muzlu sütü döşemesinler :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Istanbul'da ikamet eden arkadaşlar,

Kızıltoprak ta merkez binaları var. Rahatça temin edebilirler. Hatta tüm bilgileri sağlıklı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

cenk88 tarafından 21/Nis/15 09:33 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

kilo veren varmı ondan bahsedin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Evet işe yarıyor. Düzenli olarak söylendiği şekilde uygulanırsa faydası olduğu çok belli oluyor. Çevremde bir kaç arkadaş var. Hatta belirli zamanlarda kan tahlili vs yaptirdilar, bir soruna rastlanmadı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Bazi yorumlar can sıkıyor. Yok kullandim her yerim alerni oldu dokuntu oldu diyenler var. Biri 15gun arkadasim kullandi oldu demis daha da uyuz oldum.

Panxer kullanuyordu o gelse konuya iyi olacak :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Her vücudun tepkisi farklı olabilir. Dedigim gibi kullanırken sağlık kontrolünden geçmekte yarar olabilir. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

hocam bundan 3-4 yil once bunun muhabbetini yapmistik bi arkadasla cocugun akrabalardan 2 kisi almislar cocuk abi bir zayifladi bizim kizlar aklin durur acayip bisi  bi yan etkisi falan olmadi dedi birakinca kilo aldiriormus ama galiba bakalim nolcak dedi 

8-9 ay sonra yine ayni muhabbet acildi haci kizlar 15 kilo verdi 4 ayda 20 kilo aldilar birakinca manda gibi oldular demisti :D gozumle gordum harbi manda gibi olmuslardi 

birakinca kilo aldirior yada biraktim die abanior yemeye millet bisi olmaz diye 

adam akilli saticisi varsa benimde senelerdir aklimda 20 kilo fazlam var ak :/

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Herbalife çok güzel bir markadır. satıcı arkadaşlarım var kapı kapı dolaşıp yüksek komisyon koyanlardan degilde internetten ucuza satanlardan almak lazım.

herbalife kilo kontrol shake i nedir ? %40 protein kalanı da multivitamin.  Siz bunu az yağlı yada yağsız süt ile öğün yerine tükettiğinizde vicudunuz ihtiyaçlarını düşük kalori ile ( sanırım 250 kaloriye denk geliyordu bir porsiyon ) almış oluyor busayede de 

fazla yağı eritmeye başlıyor vicut çünki protein alıyor kalori almıyor  vicutta karbonhidrat yoksa otomatik yağ yakmaya başlıyor.

fazla kilo vermek için günde 2 öğün

verdikten sonra bu kiloyu korumak için gündd 1 öğün tüketilmesi gerekiyor 

ortalama 50 tl ye 20-22 öğün çıkması lazım yanlış hatırlamıyorsam

kakaolusu en güzeli onu kullan.  kreyzi akşam ek yazarım he :D 

edit : ben niye kilo veremedim ? çünki boğazıma çok düşkünüm iskenderim hamburgerim eksik olmuyor bir türlü 1-2 ay düzenli tüketim yapamadım da ondan. 

Toplam Hit: 7748 Toplam Mesaj: 91