folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herbalife Kullananlar ?

Herbalife Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

Sorun hocam sorularını burdayım ,)

Enişteden izin almış :)

Sorusu olan arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    futurist bunu yazdı
    irwa bunu yazdı

Sorun hocam sorularını burdayım ,)

bir tuhaf oldum ne zaman yorum yaptım diye :)) kafayımı yiyorum

şu meşhur irwa sensin ha. merhaba bütün millet sen sanıyor beni.

şu yorumu yapacaktım:

arkadaşım bir hap kullanıyordu kiloluydu hala kilolu. artık bilemiyorum sebebini.

ama zayıflamak isteyenler için 3 şeyi yapın

1- kafanı şağa çevir

2 kafanı sola çevir

3 kafanı tekrar şağa çevir

bu hareketi sana her yemek teklif edildiğinde hızlı hızlı tekrarla

bununla çook kilo verildiğini biliyorum bende dahil denedim işe yarıyor :)))

Benim fotomu kullandığından ben sanmaları normal

hap olayına gelince herbalife ın biçok hapı war lif tableti ise bahsettiğin bağırsak çalıştıran we daha az yemek yemeyi sağlatan bir haptır. 5 kilo salatalık yiyemiceğinden lif tableti etkilidir

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Simdi irva benim arkadas sadece su shake almis sabah bide aksam yemegi yerine onu iciyor ogle ise normal yemek yiyor. Bi 3 kilo vermis bile 10 gun olacak sanirim.

Bu sekil kullanmak kafi gelir mi ? Lif tableti de yeni almis bagirsak tembelligi basladigi icin onu da extra almayi dusunuyorum kafi midir bu sekil kullanmak ?5

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    Kreyzi bunu yazdı

Simdi irva benim arkadas sadece su shake almis sabah bide aksam yemegi yerine onu iciyor ogle ise normal yemek yiyor. Bi 3 kilo vermis bile 10 gun olacak sanirim.

Bu sekil kullanmak kafi gelir mi ? Lif tableti de yeni almis bagirsak tembelligi basladigi icin onu da extra almayi dusunuyorum kafi midir bu sekil kullanmak ?5

Kafidir hocam. Sabah 2 lif tableti al üstüne shake çak üzerine tam dolu bardak su, öğlen yemektem 15dakka önce 2 lif tabeti tam dolu bardak su we akşamda sabahın aynısını yaptın mı mis gibi. çayıda war pahalıdır ama yağ yakar idrarında görürsün ben çok sewiyorum çayını sıkılaşmaya da yardım ediyo. Mesela öğlen serbest olduğun için yemeğin üstüne sıcak ya da soğuk iç oh mis

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Kreyzi, git olm spora başla amk. Günlük yumurtanı, tavuğunu ye, kalori dengeni sağla, sporunu da yap adam gibi sağlıklı kilo ver. Bunlar kısa vadede sorunlar çıkarmasa da ileride muhtemelen (bakın kesin demiyorum muhtemelen) problemler çıkaracaktır. Tanıdığım birkaç fitnesscı abiler/ablalar, biz bilmiyormuyduk ekstra "protein tozu, karbonhidrat bilmem ne bok püsür almayı" diyorlar. 

Dışarıdan alınan proteinler bilmem neler, ekstra gıda değildir. Ekstra protein takviyesi olabilir. Doğal yollar varken neden dışarıdan şeyler? Yani, yemek yemeyip herbalife'a yüklenmek nedir? Sakat görüyorum. 

Spor ve kalori dengesi ile 11 günde 4 kilo vermiştim. Arkadaşın yemeyerek 10 günde 3 kilo vermiş. Napalım kader işte, kimisi shake ile kimisi spor :D 

İrwa bana çullanma. 

http://www.consumerreports.org/cro/magazine-archive/2010/july/food/protein-drinks/whats-in-your-protein-drink/index.htm 

Daniel-Koo tarafından 21/Nis/15 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

boğazı tut hacı :D

fatsecret yükle telefonuna günlük 2000 kal hedef Yaz bak nasıl kilo veriyosun :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    Daniel-Koo bunu yazdı

Kreyzi, git olm spora başla amk. Günlük yumurtanı, tavuğunu ye, kalori dengeni sağla, sporunu da yap adam gibi sağlıklı kilo ver. Bunlar kısa vadede sorunlar çıkarmasa da ileride muhtemelen (bakın kesin demiyorum muhtemelen) problemler çıkaracaktır. Tanıdığım birkaç fitnesscı abiler/ablalar, biz bilmiyormuyduk ekstra "protein tozu, karbonhidrat bilmem ne bok püsür almayı" diyorlar. 

Dışarıdan alınan proteinler bilmem neler, ekstra gıda değildir. Ekstra protein takviyesi olabilir. Doğal yollar varken neden dışarıdan şeyler? Yani, yemek yemeyip herbalife'a yüklenmek nedir? Sakat görüyorum. 

Spor ve kalori dengesi ile 11 günde 4 kilo vermiştim. Arkadaşın yemeyerek 10 günde 3 kilo vermiş. Napalım kader işte, kimisi shake ile kimisi spor :D 

İrwa bana çullanma. 

Çılgın sana niye çullanayım ,) herkesin kendi tercihi. Spor türklerin genel dna sında olmayan zoraki birşey olarak algılanıyor we zamanı olmayan herkes takwiye ile zayıflıyo çok normal değil mi ,)

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

İrwa bana çullanma. 

Kanka kac kez konustuk spor olayini iyi guzel ama devami gelmiyor diyet yaptim 20 gun mis gibi ama 1 ogun yiyim nefsim korelsin dedim yine ayni.

11 gun spora gittin sonra biraktin mi la birakmadiysan iyi ama kesin birakmissindir sen :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

DH de alerjik, karaciğer hasarı yapıyor diye yazmışlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

İrwa bana çullanma. 

Çılgın sana niye çullanayım ,) herkesin kendi tercihi. Spor türklerin genel dna sında olmayan zoraki birşey olarak algılanıyor we zamanı olmayan herkes takwiye ile zayıflıyo çok normal değil mi ,)

Ney? :D 

Herkesin vücudu spora elverişlidir yeter ki yapmak istesin. Yapmıyorsa kendi tembelliğidir açık ve net ne diyim.

Adamlar evde oturarak herbalife'ı, protein tozlarını, streoidleri yutarak kas yapacağını zayıfayacağını sanıyor. Her şeyin doğalı varken ben bu tür ürünleri kenara itiyorum. Ockham'ın usturası gibi bişey :D 

@Kreyzi, hacı ben ilk 11 günde 4 kilo verdim, 20 günde de 8 kilo verdim. O dönem askerlik muhabbetinden dolayı spora ara verdim, 2 3 ay sonra tekrar başladım şu an yapıyorum spor. Muhtemelen 3 ayda 16-20 arası bir kilo vereceğim:) 

Devamını getireceksin olm yok öyle. Adamlar spor salonlarında götlerine kadar ter akıtıyor, sen herbalife içerek 20 günde 5 kilo mu vereceksin? Verirsin de, geri sana x2 10 kilo olarak geri dönebilir bunu da söyleyeyim.

Hem sporla kalbini güçlendirmiş olacaksın, nefes alıp verişin artmış olacak. Herbalife tüketerek bu olmayacak. 

Spor + Herbalife dersen amenna, ama yine de spor yapsanda kullanmamanı öneririm. :) 

Karbonhidrat + Protein dengesiyle mi sağlıklı kilo veririm yoksa dışarıdan herbalife falan alarak mı sağlıklı kilo veririm diye düşün.

Görüşürük.

Daniel-Koo tarafından 21/Nis/15 15:27 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
Toplam Hit: 7746 Toplam Mesaj: 91