folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herbalife Kullananlar ?

Herbalife Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Piramit satis stratejisi yasaklanmamis miydi bizim ulkede?

bimere yaz bacı ben sana irwanın tam adını soy adını veririm :) şikayet et  mapusane damına girsin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

bimere yaz bacı ben sana irwanın tam adını soy adını veririm :) şikayet et  mapusane damına girsin

İzzmarit son 2 yıldır sadece kullanıyorum bu sebeple yasak konusundan bir haberim yok lakin zannetmiyorum çünkü hala dewam eden yoğun bir çewrem war

alper senden korkan senin gibi olsun isteyene tam adımı weririm sıkıntı yok ,))

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    irwa bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

İzzmarit son 2 yıldır sadece kullanıyorum bu sebeple yasak konusundan bir haberim yok lakin zannetmiyorum çünkü hala dewam eden yoğun bir çewrem war

alper senden korkan senin gibi olsun isteyene tam adımı weririm sıkıntı yok ,))

Herbalife avon amway gibi sistemleri dahil etmemişler henüz sanıyorum, zaten diğerleri için de yürürlüğe de girmemiş mi ne olmuş, yasalmış herhalde şu an hepsi (:

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Forumdaki 3 müridenin de yorum yaptigi tek konu olabilir mi(uzun sure sonra)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zamanında bu tarz cappagepow diye lafana kapsülü vardı kullanmıştım etkisini görmüştüm 
    herbalife ı da merak ediyorum açıkçası 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

hacılar bende bu ara protein tozunu alıcamtım herbalifeın

bugun gittim bir ofisinte boy kılo vs vs işeri yaptılar sonra bana 3 urun onerdiler

shake protein ve vitamin alırsam sadece proteini alıcam

bu proteini kullanan varmı nedir ne degildir netten hiçbirsey cıkmıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    puzzle bunu yazdı

bugun gittim bir ofisinte boy kılo vs vs işeri yaptılar sonra bana 3 urun onerdiler

hangi protein türü , 100gr da ne kadar şeker protein karbonhidrat var , toplamda kaç gram ne kadar fiyatı bunları yazarsan az cok fikir verebilirz

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

normalde evet

Piramit satış sistemleri

MADDE 80 – (1) Piramit satış; katılımcılarına bir miktar para veya malvarlığı ortaya koymak karşılığında, sisteme aynı şartlar altında başka katılımcılar bulma koşuluyla bir para veya malvarlığı kazancı olanağı ümidi veren ve malvarlığı kazancının elde edilmesini tamamen veya kısmen diğer katılımcıların da koşullara uygun davranmasına bağlı kılan, gerçekçi olmayan veya gerçekleşmesi çok güç olan kazanç beklentisi sistemidir.

(2) Piramit satış sisteminin kurulması, yayılması veya tavsiye edilmesi yasaktır.

(3) Bakanlık, piramit satış sistemleri ile ilgili gerekli incelemeleri yapmaya ve varsa elektronik sistemin ülkemizde durdurulması dâhil ilgili kamu kurum veya kuruluşlarıyla iş birliği içinde gerekli önlemleri almaya yetkilidir.

ama adamlar uydurmuş kitabına tahmin ediyorum ilginç. 

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    puzzle bunu yazdı

Hocam o protein tozu ülkemize gelsin diye baya uraşıldı. Cidden çok etkilidir we içinde kimyasal bulunmaz. Shake ile tüketilince etkisi artar. fakat ben sağlam beslenirim dersen protein yeterli

messi antreman öncesinde we sonrasında kullanıyo. Beckham sadece form koruyo

ben bebek düşündüğüm için witamin we omega kullanıyorum. Shake sadece kahwaltı olarak tüketiyorum

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

hocam bence bulaşma bizim akrabalar satıyor bana da cok baskı yaptılar sat diye ben araştırdım satmamaya karar verdim. nedeni ise amerikada da satışı varmış fakat içerisindeki bir madde çıkarılmak zoruyla ama burada o madde icersinde bulunuyormuş buda insan sağlığı için tehlikeliymiş o yüzden birde form larda çok duydum bırakınca hızlı bir şekilde kilo alımı oluyormuş bence bulaşma derim yinede sen bilirsin 

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 7737 Toplam Mesaj: 91