folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herbalife Kullananlar ?

Herbalife Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    elnino bunu yazdı

hocam bence bulaşma bizim akrabalar satıyor bana da cok baskı yaptılar sat diye ben araştırdım satmamaya karar verdim. nedeni ise amerikada da satışı varmış fakat içerisindeki bir madde çıkarılmak zoruyla ama burada o madde icersinde bulunuyormuş buda insan sağlığı için tehlikeliymiş o yüzden birde form larda çok duydum bırakınca hızlı bir şekilde kilo alımı oluyormuş bence bulaşma derim yinede sen bilirsin 

Hocam o madde dediğin şey soya ,) kansere birebir olan soya bir dönem zararlı iddiaları yüzünden tr dekiler de olmak üzere çıkartıldı. Ben gebeliğimde dahil kullanıcam diyorum sen araştırdım diyosun

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    elnino bunu yazdı

hocam bence bulaşma bizim akrabalar satıyor bana da cok baskı yaptılar sat diye ben araştırdım satmamaya karar verdim. nedeni ise amerikada da satışı varmış fakat içerisindeki bir madde çıkarılmak zoruyla ama burada o madde icersinde bulunuyormuş buda insan sağlığı için tehlikeliymiş o yüzden birde form larda çok duydum bırakınca hızlı bir şekilde kilo alımı oluyormuş bence bulaşma derim yinede sen bilirsin 

Hocam o madde dediğin şey soya ,) kansere birebir olan soya bir dönem zararlı iddiaları yüzünden tr dekiler de olmak üzere çıkartıldı. Ben gebeliğimde dahil kullanıcam diyorum sen araştırdım diyosun

hocam ben araştıdığım kadarını söyledim ürünü alım satım yapanlar vardır kullananlar vardır ben ürünü kötüleme derdinde değilim ben satış yapmadım. zaten yazımında başında belirttim bence dedim sadece düşüncelerimi söyledim kullanıp kullanmamak sizi kalmış. bu arada çıkarılan bu bitki bildiğim kadarıyla çinde bulunan bir çalı türümüş(Efedra Sinica) bir yazıda okumuştum belkide ürünü kötülemek için yazıldı orasını bilemem  

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tamamen Psikolojik   Yemeyin!

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    JahR bunu yazdı

Tamamen Psikolojik   Yemeyin!

Kesinlikle katılıyorum ama yemek de yememek de psikolojik. Bak şuan karşımda oturan bi iş arkadaşım war. Yaklaşık 5 kilo fazlası wardı. Dukan diyetimi nedir bi diyet yaptı bir haftada 6 kilo werdi. Tabi şımardı werebiliyorum nasılsa dedi sonra yedi yedi şimdi 12 kilo fazlası war ,) 

destek olmadan çok zor hocam

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    puzzle bunu yazdı

hacılar bende bu ara protein tozunu alıcamtım herbalifeın

bugun gittim bir ofisinte boy kılo vs vs işeri yaptılar sonra bana 3 urun onerdiler

shake protein ve vitamin alırsam sadece proteini alıcam

bu proteini kullanan varmı nedir ne degildir netten hiçbirsey cıkmıyor.

hangi protein türü , 100gr da ne kadar şeker protein karbonhidrat var , toplamda kaç gram ne kadar fiyatı bunları yazarsan az cok fikir verebilirz

hacı link burda 

http://urunler.herbalife.com.tr/energy-and-fitness/formula-1-sport

normalde carnivor et proteini alıcaktım bir arkadaş ben kullanıyorum diyince emin olamadım beklemedeyim şimdi

varsa oneride alabilirim

@irwa 

saol verdigin bilgi için ama messi kullandıgı kısıma takıldım biraz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    puzzle bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı
    puzzle bunu yazdı

hacılar bende bu ara protein tozunu alıcamtım herbalifeın

bugun gittim bir ofisinte boy kılo vs vs işeri yaptılar sonra bana 3 urun onerdiler

shake protein ve vitamin alırsam sadece proteini alıcam

bu proteini kullanan varmı nedir ne degildir netten hiçbirsey cıkmıyor.

hangi protein türü , 100gr da ne kadar şeker protein karbonhidrat var , toplamda kaç gram ne kadar fiyatı bunları yazarsan az cok fikir verebilirz

hacı link burda 

http://urunler.herbalife.com.tr/energy-and-fitness/formula-1-sport

normalde carnivor et proteini alıcaktım bir arkadaş ben kullanıyorum diyince emin olamadım beklemedeyim şimdi

varsa oneride alabilirim

@irwa 

saol verdigin bilgi için ama messi kullandıgı kısıma takıldım biraz :)

Hocam barcelona takımının tamamı + messi + beckham+ tenisde djokowic yazılışını hatırlamıyorum hepsinin resmi beslenme sponsoru. Herbalife.com.tr den teyit alabilirsin

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bitmeyen, bitmeyecek olan kronik problemler;

- Kısa yoldan para kazanmak.

- Kolayca kilo vermek/almak.

- Tek cümleyle insan psikolojisi düzeltmek.

- Sentetik protein vb. ile vücudunu şekillendirip adam 10 senede yaptı ben 3 ayda o hale geldim demek.

Senelerce tıp eğitimi alan hekim yapmayın, içmeyin, kullanmayın diyor. Vatandaş internete sorup iki örneğini gördü mü hekimden daha iyi bilir hale geliyor.

Bu tip ilaçlar işe yarasaydı ve sağlıklı olsaydı o vakit diyetisyen hekimlere eğitim verilmemesi, bu ilaçları reçeteye yazıp göndermeleri gerekirdi.

Boşver gitsin, takılma nasihatları işe yarasaydı psikoloji bilimini kökten tarihe karıştırıp herkesin nasihat tedavisine başlaması gerekirdi.

Yaramıyor, yaramayacak. Tek bir doz ile tüm vücut sisteminizi stabilize edecek haplar, ilaçlar yakın zamanda da çıkmayacak. Gökten zembille bilgi gelmedikçe yakın tarihte böyle bir öngörü yok.

Kullanın, kullanmayın o size kalmış. Doğal seleksiyonu bastırıyoruz. Bir şekilde bazı artıkların temizlenmesi de lazım. Nüfus 7.5 milyar oldu.

Austen tarafından 24/Nis/15 11:30 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

maşallah konu yine çok boka sarmış iyi ki en ufak bi din yada siyaset ibaresi yok yoksa neler olurdu :/

şimdi irwa sana şunu sorayım bu 1 kutu shake aldık diyelim. bunu sabah akşam mı kullanıyoruz ve ne kadar süre sonra günde 1e düşürüyoruz ? sürekli günde 2 olsa 11-12 gün gidiyor sanırım 1 kutu ve öyle sıkıntı para yetişmeyebilir :/

birde elemanla görüştüm panxer'in satıcısı shaker ile birlikte kargo dahil 66 lira dedi direk firmadan yollayacam dedi. benim arkadaş 80 shake 5 shaker yani kargo araya girmeden 85 tl fiyat çekti. hangisi bizi yemeye çalışıyor ? 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

maşallah konu yine çok boka sarmış iyi ki en ufak bi din yada siyaset ibaresi yok yoksa neler olurdu :/

şimdi irwa sana şunu sorayım bu 1 kutu shake aldık diyelim. bunu sabah akşam mı kullanıyoruz ve ne kadar süre sonra günde 1e düşürüyoruz ? sürekli günde 2 olsa 11-12 gün gidiyor sanırım 1 kutu ve öyle sıkıntı para yetişmeyebilir :/

birde elemanla görüştüm panxer'in satıcısı shaker ile birlikte kargo dahil 66 lira dedi direk firmadan yollayacam dedi. benim arkadaş 80 shake 5 shaker yani kargo araya girmeden 85 tl fiyat çekti. hangisi bizi yemeye çalışıyor ? 

hızlı kilo vermek için günde 2 

verdiğin kiloyu korumak için günde 1 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

hızlı kilo vermek için günde 2 

verdiğin kiloyu korumak için günde 1 

plan yapıyoruz kanka bizim buralarda tonbalıklı salatalar yok közlenmiş mevsim sebzeleri eşliğinde buğulanmış kaz ciğeri yok :/ sen rahatsın tabi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 7784 Toplam Mesaj: 91